18. Aukcija antikviteta i slika 07. decembar 2009.

  • Par porcelanskih svećnjaka

    Visina: 21 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Porcelanska urna

    Dresden, Nemačka. Kraj XIX veka. Rukom oslikama cvetnim motivima i pozlatom sa poklopcem. Visina: 42 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • JAKIMOVSKI - Manastir

    Ulje na platnu, 68 x 83 cm. 1984, sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • M. JONGERE - Roterdam-brodovi

    Ulje na platnu, 60 x 100 cm. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • MILUTIN KOPANJA (1946) - Golubovi

    Ulje na platnu, 46 x 33 cm. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • IVAN KOS (1895 - 1981) - Šumski potok

    Ulje na kartonu, 53 x 65 cm. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €750
    Detaljnije
  • IVAN KOS - Cveće u vazi

    Ulje na dasci, 49 x 45 cm. Sign. Autor je diplomirao slikarstvo u Beču i Pragu. Predavao je u Mariboru, Slovenija.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • SAMO KOVAČ - Slovenska Vas

    Ulje na platnu, 39 x 58 cm. 1990, sign

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • JOVAN KRATOHVIL (1924 - 1988) - Kompozicija

    Grafika AO, 50 x 40 cm. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • KOSTA KRIVOKAPIĆ (1912 - 1990) - Cveće

    Ulje na lesonitu, 60 x 50 cm. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR KUMRIĆ (1898 - 1983) - Beograd-Staro sajmište

    Ulje na platnu, 31,5 x 44,5 cm. 1950, sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • Porcelanska činija

    Francuska, Ulim (Union Limousine), Limoges. Ručno oslikana plemićkim grbom i cvetnim vencima, sa belim emailiranim ornamentima i obodom u pozlati. Dimenzije: 22 x 22 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • OZRENKA MAJSTOROVIĆ - Manastir u brdima

    Ulje na platnu, 156 x 196 cm. 1989, sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ (1869 - 1952) - Pogled na Beograd

    Akvarel, 20 x 28 cm. Oko 1920. Autor je bio gradonačelnik Zemuna, ali i izvrstan slikar.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ - Motiv iz Slovenije

    Akvarel, 20 x 26 cm. Oko 1920. Autor je bio gradonačelnik Zemuna, ali i izvrstan slikar.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • PREDRAG PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908 -1987) - Dubrovnik

    Ulje na platnu, 65 x 81 cm. 1968, sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €12800
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934 - 2000) - Balada o roditeljima i hrastu

    Ulje na šperu, 44,6 x 52,8 cm. 1990, sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • J. M. - Trpanj (Pelješac,Dalmacija)

    Tuš i olovka na hartiji, 23 x 32 cm. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • ISMAIL MULIĆ ( ? -1978) - U haremu

    Drvorez, 18,5 x 24 cm. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MILUN MITROVIĆ (1922) - Cveće

    Pastel na hartiji, 43 x 32 cm. 1967, sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • RADOSLAV MILENKOVIĆ - Fazan

    Kombinovana tehnika na hartiji, 21 x 37 cm. 1989, sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Porcelanska vaza

    Kopenhagen, Danska. Rukom oslikana motivom pejzaža drveća na obali. Podglazurni žig: B&G (Bings & Groendhal) Visina: 22,5 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • TAFIL MUSOVIĆ (1950) - Bez naziva

    Ulje na platnu, 134 x 104 cm. 1982, sign pozadi

    LOT br: 121

    Poċetna cena: €1600
    Detaljnije
  • NEPOZNATI AUTOR - Manastir

    Sepija na hartiji, 48 x 35 cm. 1998, sign.

    LOT br: 122

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije