19. Aukcija antikviteta i slika 21. mart 2010.

  • Porcelanska figura para hrtova

    Nemačka, Karl Ens. Dužina: 30 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Porcelanski čajnik sa dva izlivnika

    Češka. Žig: TK Koesterle (Klašterec). Visina: 11 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • BOŽA ILIĆ - Pejzaž

    Kombinovana tehnika, 23 x 32 cm.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • LJUBODRAG JANKOVIĆ JALE (1932) - Torzo u tami

    Ulje na kartonu, 35 x 25 cm. 1998, sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE (1925-2008) - Čelista

    Lak/tempera na kartonu, 23 x 22 cm. 1971, sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MARIJANA KARALIĆ (1948) - Palma

    Ulje na lesonitu, 11,5 x 15 cm. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • PIVO KARAMATIJEVIĆ (1902-1963) - Ohridske stene

    Akvarel na hartiji, 47 x 25 cm. 1957.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • OZREN KATANIĆ (1940) - Stara vrba

    Ulje na platnu, 60 x 81 cm. 2009, sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €375
    Detaljnije
  • OZREN KATANIĆ - Nabujali potok

    Ulje na platnu, 51 x 61 cm. 2009, sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • KRIVOKAPIĆ KOSTA (1912-1990) Unutrašnjost crkve

    Ulje na platnu, 50 x 70 cm. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • STJEPAN FJODOROVIČ KOLESNIKOV (1879-1955) - Dve žene u polju

    Tempera na kartonu, 45,5 x 59 cm. Oko 1928. sign. Atribucija, kvalitet i vrednost potvrđena od strane eksperta iz Moskve.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €11800
    Detaljnije
  • Porcelanski Maissen tanjirići za kolače sa priborom

    Nemačka oko 1920. godine. 6 tanjirića (prečnik 11 cm), 6 viljuškica i 5 noževa. Karaktristična plava zwiebel mustra. Žig: Meissen i zvezda. (17 kom)

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • EVGENIJE KNEŽEVIĆ (1901-1983) - Potok Karlovačke gimnazije

    Ulje na platnu, 65 x 45 cm. 1950, sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • EVGENIJE KNEŽEVIĆ - Riblji restoran kod Karlovaca

    Ulje na platnu, 75 x 120 cm. 1969, sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • MAJDA KURNIK (1920-1967) - Tri svirača

    Ulje na platnu, 30,5 x 23,5 cm.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • BOJAN KRAŠOVIC (1946) - Indijanac

    Ulje na šperu, 57 x 49,5 cm. 1969, sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • BOJAN KRAŠOVIC - Katedrala

    Ulje na šperu, 50,5 x 40,5 cm. 1969, sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • ANTON LUKATELI - Jedrilica

    Ulje na lesonitu, 33,5 x 41,5 cm. 1952, sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • SVETOLIK LUKIĆ (1908-1980) - Predeo

    Akvarel na hartiji, 16,5x 21 cm. 1955, sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR LUKOVIĆ LUKIJAN (1924) - Klovn sa devojkom

    Akvarel na hartiji, 30 x 40 cm. 1990, sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • L. MARTON - Cveće

    Ulje na platnu, 50 x 39 cm. 1916, sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • MARIO MASKARELI (1918-1996) - Bokeljska bludnica

    Akvarel na hartiji, 27,5 x 19 cm. 1993.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • Porcelanska vaza sa poklopcem

    Nemačka. Beli glazirani porcelan, rukom oslikani plavi cvetovi podglazurno, sa nadglazurnom zlatnom ornamentikom. Rosenthal Porcellan AG, Selb 1945. US Zone, (izrađena u američkoj okupacionoj zoni po završetku Drugog svetskog rata!) Visina: 52 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • VLADAN MICIĆ MICKE (1945) - Ptica

    Ulje na platnu, 70 x 60 cm. 2004, sign.

    LOT br: 120

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije