19. Aukcija antikviteta i slika 21. mart 2010.
Porcelanska figura para hrtova
Nemačka, Karl Ens. Dužina: 30 cm.
Porcelanski čajnik sa dva izlivnika
Češka. Žig: TK Koesterle (Klašterec). Visina: 11 cm.
BOŽA ILIĆ - Pejzaž
Kombinovana tehnika, 23 x 32 cm.
LJUBODRAG JANKOVIĆ JALE (1932) - Torzo u tami
Ulje na kartonu, 35 x 25 cm. 1998, sign.
ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE (1925-2008) - Čelista
Lak/tempera na kartonu, 23 x 22 cm. 1971, sign.
MARIJANA KARALIĆ (1948) - Palma
Ulje na lesonitu, 11,5 x 15 cm. Sign.
PIVO KARAMATIJEVIĆ (1902-1963) - Ohridske stene
Akvarel na hartiji, 47 x 25 cm. 1957.
OZREN KATANIĆ (1940) - Stara vrba
Ulje na platnu, 60 x 81 cm. 2009, sign.
OZREN KATANIĆ - Nabujali potok
Ulje na platnu, 51 x 61 cm. 2009, sign.
KRIVOKAPIĆ KOSTA (1912-1990) Unutrašnjost crkve
Ulje na platnu, 50 x 70 cm. Sign.
STJEPAN FJODOROVIČ KOLESNIKOV (1879-1955) - Dve žene u polju
Tempera na kartonu, 45,5 x 59 cm. Oko 1928. sign. Atribucija, kvalitet i vrednost potvrđena od strane eksperta iz Moskve.
Porcelanski Maissen tanjirići za kolače sa priborom
Nemačka oko 1920. godine. 6 tanjirića (prečnik 11 cm), 6 viljuškica i 5 noževa. Karaktristična plava zwiebel mustra. Žig: Meissen i zvezda. (17 kom)
EVGENIJE KNEŽEVIĆ (1901-1983) - Potok Karlovačke gimnazije
Ulje na platnu, 65 x 45 cm. 1950, sign.
EVGENIJE KNEŽEVIĆ - Riblji restoran kod Karlovaca
Ulje na platnu, 75 x 120 cm. 1969, sign.
MAJDA KURNIK (1920-1967) - Tri svirača
Ulje na platnu, 30,5 x 23,5 cm.
BOJAN KRAŠOVIC (1946) - Indijanac
Ulje na šperu, 57 x 49,5 cm. 1969, sign.
BOJAN KRAŠOVIC - Katedrala
Ulje na šperu, 50,5 x 40,5 cm. 1969, sign.
ANTON LUKATELI - Jedrilica
Ulje na lesonitu, 33,5 x 41,5 cm. 1952, sign.
SVETOLIK LUKIĆ (1908-1980) - Predeo
Akvarel na hartiji, 16,5x 21 cm. 1955, sign.
ALEKSANDAR LUKOVIĆ LUKIJAN (1924) - Klovn sa devojkom
Akvarel na hartiji, 30 x 40 cm. 1990, sign.
L. MARTON - Cveće
Ulje na platnu, 50 x 39 cm. 1916, sign.
MARIO MASKARELI (1918-1996) - Bokeljska bludnica
Akvarel na hartiji, 27,5 x 19 cm. 1993.
Porcelanska vaza sa poklopcem
Nemačka. Beli glazirani porcelan, rukom oslikani plavi cvetovi podglazurno, sa nadglazurnom zlatnom ornamentikom. Rosenthal Porcellan AG, Selb 1945. US Zone, (izrađena u američkoj okupacionoj zoni po završetku Drugog svetskog rata!) Visina: 52 cm.
VLADAN MICIĆ MICKE (1945) - Ptica
Ulje na platnu, 70 x 60 cm. 2004, sign.