20. Aukcija antikviteta i slika 07. jun 2010.
Porcelanska figura devojčice
Danska, posle 1923 god. Žig: Royal Kopenhagen. Visina: 13 cm.
Porcelanska urna
Dresden, Nemačka. Kraj XIX veka. Rukom oslikama cvetnim motivima i pozlatom sa poklopcem. Visina: 42 cm.
BOGOLJUB IVKOVIĆ (1924) - Sabor
Ulje na platnu, 81 x 65 cm. Pre 1965.
LJUBODRAG JANKOVIĆ JALE (1932) - Vidarke
Komb. teh. na platnu, 65 x 54 cm. 2005, sign.
JAKIMOVSKI - Manastir
Ulje na platnu, 68 x 83 cm. 1984, sign.
ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE (1925-2008) - Pijanista
Ulje/lak na kartonu, 30 x 21,5 cm. 1969, sign.
MARTIN JONAŠ (1924-1996) - Seosko dvorište
Akvarelisana grafika, 46 x 29 cm. 1989, sign.
VERA JOSIFOVIĆ (1923-?) - Mrtva priroda sa svećom
Ulje na lesonitu, 40 x 30 cm. 1954, sign.
IVAN KIRILOV - Konji
Ulje na platnu, 65 x 108 cm. 1942, sign.
MIRA JURIŠIĆ KRKOVIĆ (1928-1998) - Nemir
Liveni kamen, 67 x 32 x 32 cm. 1962.
BRANKO KRAINOVIĆ - Logor
Ulje na platnu kaš. na karton,19 x 18,5 cm. 1941, sign.
Staklena kruška
Višeslojno murano staklo Visina: 24 cm.
PIVO KARAMATIJEVIĆ (1902-1963) - Zbeg
Tuš na hartiji, 29 x 19 cm. Oko 1946, sign.
PIVO KARAMATIJEVIĆ - Sećanje
Grafika A/O, 20 x 28 cm. 1958, sign.
FRANCE KRALJ (1895-1960) - Majka autora
Ulje na platnu, 27 x 19 cm. Oko 1920. sign.
KOSTA KRIVOKAPIĆ (1912-1990) - Primorski pejzaž
Ulje na lesonitu, 60 x 56 cm. 1985, sign.
TOMISLAV KRIZMAN (1882-1955) - Bosanska kasaba
Grafika u boji EX 25/25, 38 x 48 cm. 1913, sign.
TOMISLAV KRIZMAN - Pastirica
Bakropis Ex 5/20, 54 x 58 cm. 1915, sign. Najznačajniji hrvatski grafičar s početka XX veka. U Zagrebu učio kod Crnčića i Čikoš Sesije, zatim u Beču od 1902 do 1911. Formirao se u krugovima bečke secesije. Osnivač društva Medulić.
KRSTIĆ - Ženski portret
Ulje na kartonu, 31,5 x 30,5 cm. 1939.
A. KSENOZOV - Pejzaž
Ulje na platnu, 57 x 80 cm. 1926/7, sign.
JOVAN KUKIĆ (1907-1982)- Pejzaž iz Šumadije
Ulje na platnu kaš. na karton, 43 x 53,5 cm. 1952, sign.
IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932-2004) - Cvet
Kombinovana tehnika, 26 x 21 cm. 1986, sign.
Vaza i pepeljara Art Deco stilu
Visina vaze: 22 cm, dužina pepeljare: 14 cm.
ALEKSANDAR LUKOVIĆ LUKIJAN (1924) - Poslednji tragovi igre
Ulje na platnu, 70 x 60 cm. 2002, sign.