20. Aukcija antikviteta i slika 07. jun 2010.

  • Porcelanska figura devojčice

    Danska, posle 1923 god. Žig: Royal Kopenhagen. Visina: 13 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Porcelanska urna

    Dresden, Nemačka. Kraj XIX veka. Rukom oslikama cvetnim motivima i pozlatom sa poklopcem. Visina: 42 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • BOGOLJUB IVKOVIĆ (1924) - Sabor

    Ulje na platnu, 81 x 65 cm. Pre 1965.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • LJUBODRAG JANKOVIĆ JALE (1932) - Vidarke

    Komb. teh. na platnu, 65 x 54 cm. 2005, sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €1000
    Detaljnije
  • JAKIMOVSKI - Manastir

    Ulje na platnu, 68 x 83 cm. 1984, sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE (1925-2008) - Pijanista

    Ulje/lak na kartonu, 30 x 21,5 cm. 1969, sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MARTIN JONAŠ (1924-1996) - Seosko dvorište

    Akvarelisana grafika, 46 x 29 cm. 1989, sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • VERA JOSIFOVIĆ (1923-?) - Mrtva priroda sa svećom

    Ulje na lesonitu, 40 x 30 cm. 1954, sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • IVAN KIRILOV - Konji

    Ulje na platnu, 65 x 108 cm. 1942, sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • MIRA JURIŠIĆ KRKOVIĆ (1928-1998) - Nemir

    Liveni kamen, 67 x 32 x 32 cm. 1962.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • BRANKO KRAINOVIĆ - Logor

    Ulje na platnu kaš. na karton,19 x 18,5 cm. 1941, sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Staklena kruška

    Višeslojno murano staklo Visina: 24 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • PIVO KARAMATIJEVIĆ (1902-1963) - Zbeg

    Tuš na hartiji, 29 x 19 cm. Oko 1946, sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • PIVO KARAMATIJEVIĆ - Sećanje

    Grafika A/O, 20 x 28 cm. 1958, sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • FRANCE KRALJ (1895-1960) - Majka autora

    Ulje na platnu, 27 x 19 cm. Oko 1920. sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • KOSTA KRIVOKAPIĆ (1912-1990) - Primorski pejzaž

    Ulje na lesonitu, 60 x 56 cm. 1985, sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • TOMISLAV KRIZMAN (1882-1955) - Bosanska kasaba

    Grafika u boji EX 25/25, 38 x 48 cm. 1913, sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • TOMISLAV KRIZMAN - Pastirica

    Bakropis Ex 5/20, 54 x 58 cm. 1915, sign. Najznačajniji hrvatski grafičar s početka XX veka. U Zagrebu učio kod Crnčića i Čikoš Sesije, zatim u Beču od 1902 do 1911. Formirao se u krugovima bečke secesije. Osnivač društva Medulić.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • KRSTIĆ - Ženski portret

    Ulje na kartonu, 31,5 x 30,5 cm. 1939.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €130
    Detaljnije
  • A. KSENOZOV - Pejzaž

    Ulje na platnu, 57 x 80 cm. 1926/7, sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • JOVAN KUKIĆ (1907-1982)- Pejzaž iz Šumadije

    Ulje na platnu kaš. na karton, 43 x 53,5 cm. 1952, sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932-2004) - Cvet

    Kombinovana tehnika, 26 x 21 cm. 1986, sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Vaza i pepeljara Art Deco stilu

    Visina vaze: 22 cm, dužina pepeljare: 14 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR LUKOVIĆ LUKIJAN (1924) - Poslednji tragovi igre

    Ulje na platnu, 70 x 60 cm. 2002, sign.

    LOT br: 120

    Poċetna cena: €1550
    Detaljnije