23. Aukcija antikviteta i slika 20. jun 2011.

  • Čaša

    Češka. Brušeno staklo. Visina: 20 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • Porcelanski servis za čaj za 6 osoba sa poslužavnikom

    Bohemia. Žig: Pfeiffer & Loewenstein, Schlackenwerth (Ostrov). (16 kom.)

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • TOMISLAV KRIZMAN (1882-1955) Bitolj

    Bakropis 52 x 63 cm. 1923. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €525
    Detaljnije
  • EVGENIJE KNEŽEVIĆ (1901-1983) Karlovačka ulica

    Ulje na platnu 55 x 40 cm. 1977. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • EVGENIJE KNEŽEVIĆ Karlovački sokak

    Ulje na platnu 55 x 40 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MAJDA KURNIK (1920-1967) Pejzaž sa bunarom

    Ulje na lesonitu 28 x 40 cm. Oko 1954.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €1500
    Detaljnije
  • KAROLY KRUSNYAK (1889-1960) Devojke čitaju pismo

    Ulje na platnu 107 x 135 cm. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €1600
    Detaljnije
  • MIRKO KUJAČIĆ (1901-1987) Ribarska večera

    Grafika 21 x 28 cm. 1934. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • RATKO LALIĆ (1944) Moje dvorište

    Ulje na platnu 114 x 124 cm. 1974. Sign. na poleđini. Dobitnik I nagrade Oktobarskog salona 1975. sa ovim delom.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €4800
    Detaljnije
  • GRUJICA LAZAREVIĆ (1935) Pejzaž

    Akvarel na hartiji 25,5 x 35 cm. 1998. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • GRUJICA LAZAREVIĆ Pejzaž

    Akvarel na hartiji 22 x 47,5 cm. 2002. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • V.M. Stari Beograd

    Akvarel na hartiji 22,5 x 29 cm. 1927. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Porcelanske šoljice sa tacnicama

    Japan. Royal Sealy China. Visina šolje: 6 cm, prečnik tacnice: 14,5 cm. (5 kom.)

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • V. MALJCOVA Uvala od Lapada, Dubrovnik

    Ulje na platnu 19,5 x 48,5 cm. 1926. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • IVANA MANDIĆ (1985) Polje bulki

    Akril na platnu 50 x 70 cm. 2009. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • IVANA MANDIĆ Seoska idila

    Akril na platnu 65 x 55 cm. 2010. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Motiv iz Slovenije

    Akvarel 20 x 26 cm. Oko 1920.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ Pogled na Beograd

    Akvarel 20 x 28 cm. Oko 1920.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILORAD BATA MIHAJLOVIĆ (1923-2011) Bez naziva

    Ulje na platnu 35 x 26 cm. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • VLADAN MICIĆ MICKE (1945) Sedeći akt Gordana

    Akvarel, gvaš, tuš 50 x 40 cm. 1973. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • VELJKO MIHAJLOVIĆ (1948) Sveta Gora - Hilandar

    Grafika 6/10 53 x 39 cm. 1985. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • FRANCE MIHELIČ (1907-1998) Bez naziva

    Grafika 66 x 50 cm. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Beograd

    Ulje na kartonu 30 x 40 cm.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • 6 šoljica sa tacnicama za čaj

    Porcelan, kobalt sa pozlatom, LFZ (Lenjingradski Farforovi Zavod). 1.kvalitet.Pozlatom “Moskva” i panorama Kremlja. Visina šoljice: 7 cm, prečnik tacnice: 15 cm. ( 6 kom.)

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije