23. Aukcija antikviteta i slika 20. jun 2011.
Čaša
Češka. Brušeno staklo. Visina: 20 cm.
Porcelanski servis za čaj za 6 osoba sa poslužavnikom
Bohemia. Žig: Pfeiffer & Loewenstein, Schlackenwerth (Ostrov). (16 kom.)
TOMISLAV KRIZMAN (1882-1955) Bitolj
Bakropis 52 x 63 cm. 1923. Sign.
EVGENIJE KNEŽEVIĆ (1901-1983) Karlovačka ulica
Ulje na platnu 55 x 40 cm. 1977. Sign.
EVGENIJE KNEŽEVIĆ Karlovački sokak
Ulje na platnu 55 x 40 cm. 1975. Sign.
MAJDA KURNIK (1920-1967) Pejzaž sa bunarom
Ulje na lesonitu 28 x 40 cm. Oko 1954.
KAROLY KRUSNYAK (1889-1960) Devojke čitaju pismo
Ulje na platnu 107 x 135 cm. Sign.
MIRKO KUJAČIĆ (1901-1987) Ribarska večera
Grafika 21 x 28 cm. 1934. Sign.
RATKO LALIĆ (1944) Moje dvorište
Ulje na platnu 114 x 124 cm. 1974. Sign. na poleđini. Dobitnik I nagrade Oktobarskog salona 1975. sa ovim delom.
GRUJICA LAZAREVIĆ (1935) Pejzaž
Akvarel na hartiji 25,5 x 35 cm. 1998. Sign.
GRUJICA LAZAREVIĆ Pejzaž
Akvarel na hartiji 22 x 47,5 cm. 2002. Sign.
V.M. Stari Beograd
Akvarel na hartiji 22,5 x 29 cm. 1927. Sign.
Porcelanske šoljice sa tacnicama
Japan. Royal Sealy China. Visina šolje: 6 cm, prečnik tacnice: 14,5 cm. (5 kom.)
V. MALJCOVA Uvala od Lapada, Dubrovnik
Ulje na platnu 19,5 x 48,5 cm. 1926. Sign.
IVANA MANDIĆ (1985) Polje bulki
Akril na platnu 50 x 70 cm. 2009. Sign.
IVANA MANDIĆ Seoska idila
Akril na platnu 65 x 55 cm. 2010. Sign.
PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Motiv iz Slovenije
Akvarel 20 x 26 cm. Oko 1920.
PETAR MARKOVIĆ Pogled na Beograd
Akvarel 20 x 28 cm. Oko 1920.
MILORAD BATA MIHAJLOVIĆ (1923-2011) Bez naziva
Ulje na platnu 35 x 26 cm. Sign.
VLADAN MICIĆ MICKE (1945) Sedeći akt Gordana
Akvarel, gvaš, tuš 50 x 40 cm. 1973. Sign.
VELJKO MIHAJLOVIĆ (1948) Sveta Gora - Hilandar
Grafika 6/10 53 x 39 cm. 1985. Sign.
FRANCE MIHELIČ (1907-1998) Bez naziva
Grafika 66 x 50 cm. Sign.
DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Beograd
Ulje na kartonu 30 x 40 cm.
6 šoljica sa tacnicama za čaj
Porcelan, kobalt sa pozlatom, LFZ (Lenjingradski Farforovi Zavod). 1.kvalitet.Pozlatom “Moskva” i panorama Kremlja. Visina šoljice: 7 cm, prečnik tacnice: 15 cm. ( 6 kom.)