24. Aukcija antikviteta i slika 17. oktobar 2011.
Par staklenih krigli sa poklopcem
Visina: 17,5 cm i 19 cm.
Mesingani poslužavnik
Austrija, oko 1900. Argentor. Dimenzije: 66 x 45 cm.
DUŠAN JEVTOVIĆ (1925) - Bez naziva
Akvarel na hartiji 37 x 28 cm 1988. Sign.
MARTIN JONAŠ (1924-1996) - Beli konj i ptica
Ulje na platnu 38 x 38 cm. 1975. Sign.
SOFIJA JONAŠKU (1950) - Devojke na šoru
Ulje na platnu 16 x 19 cm 1991. Sign.
OZREN KATANIĆ (1940) - Šor u Krčedinu
Ulje na platnu 105 x 79 cm. 2005. Sign.
MARIJANA KARALIĆ (1948) - Ruže
Ulje na platnu 45 x 40 cm 2010. Sign.
MARIJANA KARALIĆ - Bulke
Ulje na platnu 35 x 39 cm 2010. Sign.
JAN KNJAZOVIC (1925-1986) - Petlovi
Ulje na platnu 39,5 x 60 cm. 1967. Sign.
JAN KNJAZOVIC - Mesečari
Ulje na platnu 35 x 60,5 cm. 1969. Sign.
MILAN KONJOVIĆ (1898-1993) - U pivari u Bečeju
Ulje na lesonitu 53,5 x 72, 5 cm. 1958. Sign.
TIVADAR KOŠUT (1947) - Tigar i klovn
Ulje na platnu 70 x 95 cm 1994. Sign.
Posrebreni set za slatko
Beč, Austrija, oko 1900. Žig: Argentor, ASI.G. Činije za slatko i kašičice, 4 staklene čaše u držačima. Visina činije za slatko: 13 cm. (6 kom)
TIVADAR KOŠUT - Škola klovnova
Ulje na platnu 80 x 50 cm Sign.
BOŽIDAR KOVAČEVIĆ (1934-2010) - Konaci
Ulje na lesonitu 58 x 82 cm 1991. Sign.
JAROSLAV KRATINA - Kopija freske iz Markovog manastira
25 x 10 cm. Oko 1950.
A.KSENOZOV - Cveće
Ulje na platnu, 31 x 26 cm. Oko 1930, sign.
A. KSENOZOV - Pejzaž
Ulje na platnu, 22,5 x 39 cm. Sign.
JOVAN KRIŽEK (1904-1996) - Motiv iz Virpazara
Tempera 31 x 48 cm. 1985. Sign.
JOVAN KRIŽEK - Manastir Morača
Pastel na kartonu, 50 x 65 cm. 1980, sign.
JOVAN KRIŽEK - Pejzaž
Tempera 20 x 30 cm. 1980. Sign.
NIKOLA LAĆARAC - Primorski motiv
Ulje na platnu kaš. na karton 42 x 60 cm. 1968. Sign.
IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932-2004) - Čovek sa jelkom
Ulje na staklu 15 x 15 cm. 1975. Sign.
Posrebreni set za kafu u Early American stilu
Poslužavnik, 2 ibrika, doze za šećer i mleko. Dimenzije poslužavnika: 60 x 34 cm. Visina ibrika za čaj: 24 cm. (5 kom)