24. Aukcija antikviteta i slika 17. oktobar 2011.

  • Par staklenih krigli sa poklopcem

    Visina: 17,5 cm i 19 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Mesingani poslužavnik

    Austrija, oko 1900. Argentor. Dimenzije: 66 x 45 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • DUŠAN JEVTOVIĆ (1925) - Bez naziva

    Akvarel na hartiji 37 x 28 cm 1988. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MARTIN JONAŠ (1924-1996) - Beli konj i ptica

    Ulje na platnu 38 x 38 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • SOFIJA JONAŠKU (1950) - Devojke na šoru

    Ulje na platnu 16 x 19 cm 1991. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • OZREN KATANIĆ (1940) - Šor u Krčedinu

    Ulje na platnu 105 x 79 cm. 2005. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MARIJANA KARALIĆ (1948) - Ruže

    Ulje na platnu 45 x 40 cm 2010. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MARIJANA KARALIĆ - Bulke

    Ulje na platnu 35 x 39 cm 2010. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • JAN KNJAZOVIC (1925-1986) - Petlovi

    Ulje na platnu 39,5 x 60 cm. 1967. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • JAN KNJAZOVIC - Mesečari

    Ulje na platnu 35 x 60,5 cm. 1969. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MILAN KONJOVIĆ (1898-1993) - U pivari u Bečeju

    Ulje na lesonitu 53,5 x 72, 5 cm. 1958. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €9200
    Detaljnije
  • TIVADAR KOŠUT (1947) - Tigar i klovn

    Ulje na platnu 70 x 95 cm 1994. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • Posrebreni set za slatko

    Beč, Austrija, oko 1900. Žig: Argentor, ASI.G. Činije za slatko i kašičice, 4 staklene čaše u držačima. Visina činije za slatko: 13 cm. (6 kom)

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • TIVADAR KOŠUT - Škola klovnova

    Ulje na platnu 80 x 50 cm Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • BOŽIDAR KOVAČEVIĆ (1934-2010) - Konaci

    Ulje na lesonitu 58 x 82 cm 1991. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • JAROSLAV KRATINA - Kopija freske iz Markovog manastira

    25 x 10 cm. Oko 1950.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • A.KSENOZOV - Cveće

    Ulje na platnu, 31 x 26 cm. Oko 1930, sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • A. KSENOZOV - Pejzaž

    Ulje na platnu, 22,5 x 39 cm. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • JOVAN KRIŽEK (1904-1996) - Motiv iz Virpazara

    Tempera 31 x 48 cm. 1985. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • JOVAN KRIŽEK - Manastir Morača

    Pastel na kartonu, 50 x 65 cm. 1980, sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • JOVAN KRIŽEK - Pejzaž

    Tempera 20 x 30 cm. 1980. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • NIKOLA LAĆARAC - Primorski motiv

    Ulje na platnu kaš. na karton 42 x 60 cm. 1968. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • IVAN LACKOVIĆ CROATA (1932-2004) - Čovek sa jelkom

    Ulje na staklu 15 x 15 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • Posrebreni set za kafu u Early American stilu

    Poslužavnik, 2 ibrika, doze za šećer i mleko. Dimenzije poslužavnika: 60 x 34 cm. Visina ibrika za čaj: 24 cm. (5 kom)

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije