25. Aukcija antikviteta i slika 12. decembar 2011.

  • Murano vaza

    Višebojno staklo. Visina: 27 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Bokal

    Jagodina, oko 1900. Tirkiz boje staklo oslikano emailom. Visina 24 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • MARIJANA KARALIĆ - Mostar

    Ulje na platnu 40 x 25 cm. 2011. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • KATIĆ - Pejzaž

    Ulje na platnu 34 x 49 cm. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • LUDWIG KELLER - Mrtva priroda

    Ulje na platnu 60 x 45 cm. 1931. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • TIJANA KOJIĆ (1987) - Sever II

    Ulje na aluminijumu 22 x 55 cm. 2011. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • TIJANA KOJIĆ - Sever I

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ILIJA KOLARIĆ (1926-2003) - Enterijer sa cvećem

    Ulje na platnu 70 x 50 cm. Oko 1960. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MITO KOMATINA (1956) - Beograd

    Kombinovana tehnika 48,5 x 63,5 cm. 1995. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • LIZA KRIŽANIĆ (1905-1982) - Maslinjak

    Ulje na platnu, 53,5 x 65,5 cm. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €1250
    Detaljnije
  • KAROLY KRUSNYAK (1889-1960) - Devojke čitaju pismo

    Ulje na platnu 107 x 135 cm. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €1250
    Detaljnije
  • MIRKO KUJAČIĆ (1901 - 1987) - Portret radnika

    Akvarel na hartiji 25 x 19 cm. 1936. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Kristalni komplet za punč

    Smaragdne boje sa pozlatom Češka. Činija sa poklopcem, kutlača i 12 čaša sa drškom. Visina činije: 34 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • MIRKO KUJAČIĆ - Autoportret

    Ulje na platnu kaš. na lesonit 45 x 34 cm. 1972. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • LJUBICA LUKOVIĆ (1885-1979) - Sacre Coeur u Parizu

    Tempera na hartiji 60 x 45 cm.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • LJUBICA LUKOVIĆ - Cveće

    Tempera na hartiji 40 x 28 cm.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MALI - Jedrilice

    Ulje na kartonu 31 x 45 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MOMA MARKOVIĆ (1927) - Pejzaž

    Kombinovana tehnika 17 x 22 cm. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • RADE MARKOVIĆ (1957) - Ovan

    Drvo 89 x 50 x 19 cm. 2011. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • RADE MARKOVIĆ - Muzika

    Mix media 63,5 x 64 cm. 2008. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • ANA MARINKOVIĆ (1882-1973) - Zima

    Ulje na platnu 38 x 48 cm. Oko 1930. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) - Pogled na Beograd

    Akvarel 20 x 28 cm. Oko 1920.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ - Motiv iz Slovenije

    Akvarel 20 x 26 cm. Oko 1920.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • Porcelanska vaza

    Schlagenwald, 1820-1830. Visina: 20 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €120
    Detaljnije