25. Aukcija antikviteta i slika 12. decembar 2011.
Murano vaza
Višebojno staklo. Visina: 27 cm.
Bokal
Jagodina, oko 1900. Tirkiz boje staklo oslikano emailom. Visina 24 cm.
MARIJANA KARALIĆ - Mostar
Ulje na platnu 40 x 25 cm. 2011. Sign.
KATIĆ - Pejzaž
Ulje na platnu 34 x 49 cm. Sign.
LUDWIG KELLER - Mrtva priroda
Ulje na platnu 60 x 45 cm. 1931. Sign.
TIJANA KOJIĆ (1987) - Sever II
Ulje na aluminijumu 22 x 55 cm. 2011. Sign.
TIJANA KOJIĆ - Sever I
ILIJA KOLARIĆ (1926-2003) - Enterijer sa cvećem
Ulje na platnu 70 x 50 cm. Oko 1960. Sign.
MITO KOMATINA (1956) - Beograd
Kombinovana tehnika 48,5 x 63,5 cm. 1995. Sign.
LIZA KRIŽANIĆ (1905-1982) - Maslinjak
Ulje na platnu, 53,5 x 65,5 cm. Sign.
KAROLY KRUSNYAK (1889-1960) - Devojke čitaju pismo
Ulje na platnu 107 x 135 cm. Sign.
MIRKO KUJAČIĆ (1901 - 1987) - Portret radnika
Akvarel na hartiji 25 x 19 cm. 1936. Sign.
Kristalni komplet za punč
Smaragdne boje sa pozlatom Češka. Činija sa poklopcem, kutlača i 12 čaša sa drškom. Visina činije: 34 cm.
MIRKO KUJAČIĆ - Autoportret
Ulje na platnu kaš. na lesonit 45 x 34 cm. 1972. Sign.
LJUBICA LUKOVIĆ (1885-1979) - Sacre Coeur u Parizu
Tempera na hartiji 60 x 45 cm.
LJUBICA LUKOVIĆ - Cveće
Tempera na hartiji 40 x 28 cm.
MALI - Jedrilice
Ulje na kartonu 31 x 45 cm. 1975. Sign.
MOMA MARKOVIĆ (1927) - Pejzaž
Kombinovana tehnika 17 x 22 cm. Sign.
RADE MARKOVIĆ (1957) - Ovan
Drvo 89 x 50 x 19 cm. 2011. Sign.
RADE MARKOVIĆ - Muzika
Mix media 63,5 x 64 cm. 2008. Sign.
ANA MARINKOVIĆ (1882-1973) - Zima
Ulje na platnu 38 x 48 cm. Oko 1930. Sign.
PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) - Pogled na Beograd
Akvarel 20 x 28 cm. Oko 1920.
PETAR MARKOVIĆ - Motiv iz Slovenije
Akvarel 20 x 26 cm. Oko 1920.
Porcelanska vaza
Schlagenwald, 1820-1830. Visina: 20 cm.