26. Aukcija antikviteta i slika 08. april 2012.
Vaza murano
Visina: 15 cm.
Supijera
Nemačka, kraj XIX veka. Villeroy & Boch, Dresden. Visina: 26 cm, prečnik: 30 cm.
NEPOZNATI SRPSKI SLIKAR - Enterijer
Ulje na lesonitu 45 x 37 cm. Iz zaostavštine adv. Nenada Popovića.
MOMČILO MACANOVIĆ (1966) - Čovek na doku
Ulje na dasci 34 x 22 cm 2004. Sign.
LJUBICA PETROVIĆ LUKOVIĆ (1885-1979) Cveće u crvenoj vazi
Ulje na lesonitu, 61 x 47 cm.
R. MAKSIMOVIĆ - Bez naziva
Ulje na platnu kaš. na lesonit 45,5 x 61 cm. 1965. Sign.
MILAN CILE MARINKOVIĆ (1947) - Tri gracije
Ulje na hartiji 70 x 50 cm 1991. Sign.
DUŠAN MIKONJIĆ (1940) - Kalemegdan
Ulje na platnu 80 x 250 cm. 1999. Sign.
DUŠAN MIKONJIĆ - Pogled na reku
Ulje na platnu 50 x 60 cm 1994. Sign.
DUŠAN MIKONJIĆ - Pogled na Beograd
Ulje na platnu 60 x 81 cm 1994. Sign.
GUSTAV MARX (1855-1928) - Odmor konja
Ulje na platnu 90 x 119 cm. 1923. Sign.
BRANKO MILJUŠ (1936-2012) - Zaboravljeni sadržaj puža
Grafika u boji A.O. 68 x 48 cm Sign.
BRANKO MILJUŠ - Golubica
Grafika A.O. 23 X 15,5 cm. Sign.
Činija sa poklopcem
Kina, oko 1870. Dinastija Ching – carstvo Tun Chih. Visina: 20 cm, prečnik 20 cm.
BRANKO MILJUŠ - Drvo života
Grafika A.O. 24 x 19 cm. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908 - 1987) - Tramuntana
Ulje na platnu 60 x 73 cm 1981. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ - Cveće sa aktovima
Ulje na platnu 65,5 x 55 cm 1957. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ - Antigona
Lavirani tuš 28 x 20 cm 1973. Sign.
RADENKO MIŠEVIĆ (1920-1995) - Cveće
Akvarel 34 x 24 cm. 1986. Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) - Venecija
Tuš/akvarel 70 x 50 cm 1964. Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ - Žuti predeo sa topolama
Akvarel 20 x 29 cm 1956. Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ - Figura
Akvarel 27 x 20 cm oko 1955. Sign.
M. MORETTI - Leto na obali
Ulje na platnu 50 x 70 cm. Sign.
SVETISLAV MLADENOVIĆ (1917 - 1995) - U čast Sezana
Ulje na platnu kaš. na lesonit 44 x 56 cm 1983. Sign.