26. Aukcija antikviteta i slika 08. april 2012.

  • Vaza murano

    Visina: 15 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije
  • Supijera

    Nemačka, kraj XIX veka. Villeroy & Boch, Dresden. Visina: 26 cm, prečnik: 30 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • NEPOZNATI SRPSKI SLIKAR - Enterijer

    Ulje na lesonitu 45 x 37 cm. Iz zaostavštine adv. Nenada Popovića.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €625
    Detaljnije
  • MOMČILO MACANOVIĆ (1966) - Čovek na doku

    Ulje na dasci 34 x 22 cm 2004. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • LJUBICA PETROVIĆ LUKOVIĆ (1885-1979) Cveće u crvenoj vazi

    Ulje na lesonitu, 61 x 47 cm.

    LOT br: 2

    Poċetna cena: €750
    Detaljnije
  • R. MAKSIMOVIĆ - Bez naziva

    Ulje na platnu kaš. na lesonit 45,5 x 61 cm. 1965. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MILAN CILE MARINKOVIĆ (1947) - Tri gracije

    Ulje na hartiji 70 x 50 cm 1991. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €1500
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ (1940) - Kalemegdan

    Ulje na platnu 80 x 250 cm. 1999. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ - Pogled na reku

    Ulje na platnu 50 x 60 cm 1994. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ - Pogled na Beograd

    Ulje na platnu 60 x 81 cm 1994. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • GUSTAV MARX (1855-1928) - Odmor konja

    Ulje na platnu 90 x 119 cm. 1923. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €3200
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ (1936-2012) - Zaboravljeni sadržaj puža

    Grafika u boji A.O. 68 x 48 cm Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ - Golubica

    Grafika A.O. 23 X 15,5 cm. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Činija sa poklopcem

    Kina, oko 1870. Dinastija Ching – carstvo Tun Chih. Visina: 20 cm, prečnik 20 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ - Drvo života

    Grafika A.O. 24 x 19 cm. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908 - 1987) - Tramuntana

    Ulje na platnu 60 x 73 cm 1981. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €9800
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ - Cveće sa aktovima

    Ulje na platnu 65,5 x 55 cm 1957. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €6800
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ - Antigona

    Lavirani tuš 28 x 20 cm 1973. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • RADENKO MIŠEVIĆ (1920-1995) - Cveće

    Akvarel 34 x 24 cm. 1986. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) - Venecija

    Tuš/akvarel 70 x 50 cm 1964. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ - Žuti predeo sa topolama

    Akvarel 20 x 29 cm 1956. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ - Figura

    Akvarel 27 x 20 cm oko 1955. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • M. MORETTI - Leto na obali

    Ulje na platnu 50 x 70 cm. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €2200
    Detaljnije
  • SVETISLAV MLADENOVIĆ (1917 - 1995) - U čast Sezana

    Ulje na platnu kaš. na lesonit 44 x 56 cm 1983. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije