29. Aukcija antikviteta i slika 16. decembar 2012.

  • Porcelanska kompozicija

    Nemačka, XIX vek. Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Triebner, Ens & Co. Pastoralna scena oslikana rukom. Dimenzije: 18 x 15 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • 2 porcelanske pločice sa slikama starog Berlina (u kutiji)

    Nemačka, Meissen. 37 x 23 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Trojanski manastir na planini Balkan

    Akvarel 37 x 60,5 cm. 1988. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • SLAVKO MATKOVIĆ (1948-1994) Bez naziva

    Tuš na papiru 16,5 x 12,5 cm. 1966. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • SLAVKO MATKOVIĆ Bez naziva

    Tuš na papiru 18,5 x 14,5 cm. 1969. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • VELJKO MIHAJLOVIĆ (1948) Sveta gora - Hilandar

    Grafika 6/10 53 x 40 cm. 1985. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • VLADAN MICIĆ MICKE (1945) Obala

    Ulje na platnu 40 x 50 cm. 1992. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • VLADAN MICIĆ MICKE Večernji akt

    Komb. teh. na hartiji 63 x 49 cm. 1970. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • NENAD MARASOVIĆ (1954) Bez naziva

    Ulje na platnu 73 x 60 cm. 1983. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Violončelistkijna

    Akvarel 41,5 x 29 cm. 1985. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Venecija

    Tuš, akvarel 70 x 50 cm. 1964. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • ZORAN ANTONIO MUŠIČ (1909-2005), ( Attrib.) D'apres Pirandello

    Ugalj na hartiji 29 x 21 cm. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • Supijera

    Nemačka, kraj XIX veka. Villeroy & Boch, Dresden. Visina: 26 cm, prečnik: 30 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • KOLJA MILUNOVIĆ (1935) Brod

    Akril i olovka na hartiji 27 x 38,5 cm. 1993. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • KOLJA MILUNOVIĆ Arka-azijatika

    Akvarel, olovka na hartiji 27,5 x 32,5 cm. 1993. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • KOLJA MILUNOVIĆ Ostaci statue i lavirint

    Crtež na hartiji 70 x 100 cm. 1988. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • MIODRAG NAGORNI (1932) Beskrajna nevinost života

    Ulje na platnu 206 x 160 cm. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €1300
    Detaljnije
  • VANGEL NAUMOVSKI (1924-2006) Igra

    Grafika E.A. 68 x 50 cm. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • S.NIKOLIĆ Salaš

    Ulje na lesonitu 50 x 71 cm. 1971. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • VLADIMIR NIKOLIĆ Primorski grad

    Ulje na platnu 68 x 84 cm. 1960. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • N.N. Dečak

    Ulje na platnu kaš. na karton 28 x 23 cm.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1884-1962) Cveće

    Ulje na platnu 60 x 36 cm. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €2600
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ Dve studije psa koji spava

    Olovka na hartiji 19 x 29 cm. Oko 1935.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Porcrlanska činija sa 6 tanjirića

    Češka. Žig: Chodau Haas & Czjizek. Prečnik činije: 25 cm, prečnik tanjirića: 18 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije