29. Aukcija antikviteta i slika 16. decembar 2012.
Porcelanska kompozicija
Nemačka, XIX vek. Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Triebner, Ens & Co. Pastoralna scena oslikana rukom. Dimenzije: 18 x 15 cm.
2 porcelanske pločice sa slikama starog Berlina (u kutiji)
Nemačka, Meissen. 37 x 23 cm.
MILIĆ OD MAČVE Trojanski manastir na planini Balkan
Akvarel 37 x 60,5 cm. 1988. Sign.
SLAVKO MATKOVIĆ (1948-1994) Bez naziva
Tuš na papiru 16,5 x 12,5 cm. 1966. Sign.
SLAVKO MATKOVIĆ Bez naziva
Tuš na papiru 18,5 x 14,5 cm. 1969. Sign.
VELJKO MIHAJLOVIĆ (1948) Sveta gora - Hilandar
Grafika 6/10 53 x 40 cm. 1985. Sign.
VLADAN MICIĆ MICKE (1945) Obala
Ulje na platnu 40 x 50 cm. 1992. Sign.
VLADAN MICIĆ MICKE Večernji akt
Komb. teh. na hartiji 63 x 49 cm. 1970. Sign.
NENAD MARASOVIĆ (1954) Bez naziva
Ulje na platnu 73 x 60 cm. 1983. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Violončelistkijna
Akvarel 41,5 x 29 cm. 1985. Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Venecija
Tuš, akvarel 70 x 50 cm. 1964. Sign.
ZORAN ANTONIO MUŠIČ (1909-2005), ( Attrib.) D'apres Pirandello
Ugalj na hartiji 29 x 21 cm. Sign.
Supijera
Nemačka, kraj XIX veka. Villeroy & Boch, Dresden. Visina: 26 cm, prečnik: 30 cm.
KOLJA MILUNOVIĆ (1935) Brod
Akril i olovka na hartiji 27 x 38,5 cm. 1993. Sign.
KOLJA MILUNOVIĆ Arka-azijatika
Akvarel, olovka na hartiji 27,5 x 32,5 cm. 1993. Sign.
KOLJA MILUNOVIĆ Ostaci statue i lavirint
Crtež na hartiji 70 x 100 cm. 1988. Sign.
MIODRAG NAGORNI (1932) Beskrajna nevinost života
Ulje na platnu 206 x 160 cm. Sign.
VANGEL NAUMOVSKI (1924-2006) Igra
Grafika E.A. 68 x 50 cm. Sign.
S.NIKOLIĆ Salaš
Ulje na lesonitu 50 x 71 cm. 1971. Sign.
VLADIMIR NIKOLIĆ Primorski grad
Ulje na platnu 68 x 84 cm. 1960. Sign.
N.N. Dečak
Ulje na platnu kaš. na karton 28 x 23 cm.
ZORA PETROVIĆ (1884-1962) Cveće
Ulje na platnu 60 x 36 cm. Sign.
ZORA PETROVIĆ Dve studije psa koji spava
Olovka na hartiji 19 x 29 cm. Oko 1935.
Porcrlanska činija sa 6 tanjirića
Češka. Žig: Chodau Haas & Czjizek. Prečnik činije: 25 cm, prečnik tanjirića: 18 cm.