30. Aukcija antikviteta i slika 17. mart 2013.
Zsolnay figura igračice
Mađarska. Visina: 21 cm.
Porcelanski servis za čaj
Bavaria, između dva rata. (15 kom.)
MARIJANA GVOZDENOVIĆ (1961) Torzo
Bronza Visina: 23 cm. 2010. Sign.
NEDELJKO GVOZDENOVIĆ (1902-1988) Enterijer
Akvarel 20 x 27 cm. Oko 1975.
SEID HASANEFENDIĆ (1935) Tursko groblje
Ulje na platnu 40 x 50 cm. 1967. Sign.
WILLY HEMPEL (1905 - 1985) Selo u Nemačkoj
Ugljen na hartiji 30 x 39 cm. 1935. Sign.
EVA HUSARIKOVA (1942) Kod Đerma
Ulje na platnu 48 x 70 cm. 1977. Sign.
BOŽA ILIĆ (1919-1993) Bašta
Ulje na platnu 67 x 87,5 cm. 1978. Sign.
BOŽA ILIĆ Hrizanteme
Ulje na platnu kaš. na hartiju 77 x 63 cm. 1984. Sign.
KSENIJA ILIJEVIĆ (1923-2005) Predeo
Ulje na kartonu 30,5 x 56 cm. 1958. Sign.
OLIVERA ILIĆ VUKAŠINOVIĆ (1912-?) Mrtva priroda
Akvarel 27 x 40 cm. Oko 1950. Sign.
OLJA IVANJICKI (1931-2009) Suncokreti
Akvarel 90 x 66 cm. 1989. Sign.
Komplet tanjira za kolače
Žig: košnica. Oslikani mitološkim scenama. Prečnik većeg tanjira: 27 cm. (1+6 kom.)
OLJA IVANJICKI Faraon
Grafika A.O. 100 x 70 cm. Sign.
BOŽIDAR JAKAC (1899-1989) Portret starice
Ulje na dasci 21 x 13 cm. Oko 1930. Sign.
MLADEN JOSIĆ (1897-1972) Portret dečaka sa usnom harmonikom
Ulje na platnu 65 x 47 cm. Oko 1930.
ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE (1925-2008) Kvartet
Ulje na platnu kaš. na lesonit 34 x 49 cm. 1966. Sign.
ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE Trio
Ulje na kartonu 45 x 51 cm. 1995. Sign.
LJUBODRAG JANKOVIĆ JALE (1932) Kupačica
Jajčana tempera na kartonu 38 x 28 cm. 2007. Sign.
LJUBO DE KARINA (1948) Forma
Drvo 35 x 21 cm. Sign.
MARIJANA KARALIĆ (1948) Devojčice
Ulje na platnu kaš. na lesonit 35 x 30 cm 2012. Sign.
MARIJANA KARALIĆ Plava kapija sa paunovima
Ulje na šperu 30 x 40 cm. 2012. Sign.
DESA KEREČKI MUSTUR (1936) Uskršnje jaje
Ulje na drvetu Visina: 13,5 cm. 2003. Sign.
Porcelanska urna
Dresden, Nemačka. Kraj XIX veka. Rukom oslikama cvetnim motivima i pozlatom sa poklopcem. Visina: 42 cm.