30. Aukcija antikviteta i slika 17. mart 2013.

  • Zsolnay figura igračice

    Mađarska. Visina: 21 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Porcelanski servis za čaj

    Bavaria, između dva rata. (15 kom.)

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MARIJANA GVOZDENOVIĆ (1961) Torzo

    Bronza Visina: 23 cm. 2010. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • NEDELJKO GVOZDENOVIĆ (1902-1988) Enterijer

    Akvarel 20 x 27 cm. Oko 1975.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • SEID HASANEFENDIĆ (1935) Tursko groblje

    Ulje na platnu 40 x 50 cm. 1967. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • WILLY HEMPEL (1905 - 1985) Selo u Nemačkoj

    Ugljen na hartiji 30 x 39 cm. 1935. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • EVA HUSARIKOVA (1942) Kod Đerma

    Ulje na platnu 48 x 70 cm. 1977. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • BOŽA ILIĆ (1919-1993) Bašta

    Ulje na platnu 67 x 87,5 cm. 1978. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • BOŽA ILIĆ Hrizanteme

    Ulje na platnu kaš. na hartiju 77 x 63 cm. 1984. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • KSENIJA ILIJEVIĆ (1923-2005) Predeo

    Ulje na kartonu 30,5 x 56 cm. 1958. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €525
    Detaljnije
  • OLIVERA ILIĆ VUKAŠINOVIĆ (1912-?) Mrtva priroda

    Akvarel 27 x 40 cm. Oko 1950. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • OLJA IVANJICKI (1931-2009) Suncokreti

    Akvarel 90 x 66 cm. 1989. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • Komplet tanjira za kolače

    Žig: košnica. Oslikani mitološkim scenama. Prečnik većeg tanjira: 27 cm. (1+6 kom.)

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €160
    Detaljnije
  • OLJA IVANJICKI Faraon

    Grafika A.O. 100 x 70 cm. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • BOŽIDAR JAKAC (1899-1989) Portret starice

    Ulje na dasci 21 x 13 cm. Oko 1930. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • MLADEN JOSIĆ (1897-1972) Portret dečaka sa usnom harmonikom

    Ulje na platnu 65 x 47 cm. Oko 1930.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €1900
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE (1925-2008) Kvartet

    Ulje na platnu kaš. na lesonit 34 x 49 cm. 1966. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €375
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE Trio

    Ulje na kartonu 45 x 51 cm. 1995. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • LJUBODRAG JANKOVIĆ JALE (1932) Kupačica

    Jajčana tempera na kartonu 38 x 28 cm. 2007. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • LJUBO DE KARINA (1948) Forma

    Drvo 35 x 21 cm. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MARIJANA KARALIĆ (1948) Devojčice

    Ulje na platnu kaš. na lesonit 35 x 30 cm 2012. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MARIJANA KARALIĆ Plava kapija sa paunovima

    Ulje na šperu 30 x 40 cm. 2012. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • DESA KEREČKI MUSTUR (1936) Uskršnje jaje

    Ulje na drvetu Visina: 13,5 cm. 2003. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Porcelanska urna

    Dresden, Nemačka. Kraj XIX veka. Rukom oslikama cvetnim motivima i pozlatom sa poklopcem. Visina: 42 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije