31. Aukcija antikviteta i slika 16. jun 2013.

  • Supijera

    Nemačka, kraj XIX veka. Villeroy & Boch, Dresden. Visina: 26 cm, prečnik: 30 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Stakleni flakon

    Rukom oslikan floralnom ornamentikom. Visina: 28,5 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • DUŠAN LUKIĆ LUCI Trajanje na jugozapadnoj strani

    Ulje na platnu, 60 x 80 cm. 2005. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ANA MARINKOVIĆ (1882-1973) U Švajcarskoj

    Ulje na platnu, 62 x 69 cm. 1929. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €1900
    Detaljnije
  • LAZAR LIČENOSKI (1901-1964) Predeo

    Ulje na kartonu, 36 x 36 cm. Oko 1940.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €1600
    Detaljnije
  • ZDRAVKO MANDIĆ (1935-2012) Suton

    Ulje na platnu, 35 x 40 cm. 2008. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • ZDRAVKO MANDIĆ Dunavski motiv

    Akvarel, 13 x 15 cm. 1995. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • ZDRAVKO MANDIĆ Na Dunavu

    Akvarel, 13 x 16 cm. 1993. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • A.M. Partizan

    Ulje na platnu kaš. na karton, 40 x 30 cm. 1956. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • JOVANKA MARKOVIĆ STRAJNIĆ (1883-1970) Mrtva priroda sa kruškama

    Ulje na platnu, 56 x 49 cm. 1926. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • NIKOLA MARTINOSKI (1903-1973) Služavka

    Ulje na kartonu, 50 x 36 cm, Oko 1935. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €1100
    Detaljnije
  • LAZAR MARKOVIĆ Matica Srpska u Novom Sadu

    Suva igla 2/19, 49 x 27 cm, 1998. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Kutija za nakit

    Staklo oslikano emailom. Visina: 9 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • VLADAN MICIĆ MICKE (1945) Svadba 3

    Akvatinta A.O. 64 X 49 cm. 1990. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Pogled na Beograd

    Akvarel, 20 x 28 cm, Oko 1920.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • DRAGAN MARTINOVIĆ (1957) Jugnulo

    Ulje naplatnu kaširano na dasku, 90 x 62 cm, 1985.

    LOT br: 2

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ Motiv iz Slovenije

    Akvarel, 20 x 26 cm, Oko 1920.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Slikar iz sante leda

    Ulje na platnu, 50 x 70 cm. 1999. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Katr an avan

    Tuš na hartiji, 52,5 x 75 cm. 1965. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Amorova psiha u poslednjem zagrljaju

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Beograd

    Ulje na platnu, 80 x 250 cm. 1999. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €525
    Detaljnije
  • VELJKO MIHAJLOVIĆ (1948) Sveta gora - Hilandar

    Grafika 6/10, 53 x 40 cm. 1985. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • OLGA MILUNOVIĆ (1913-1993) Cveće

    Akvarel, 39 x 27 cm. 1978. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Barke u luci

    Tempera na hartiji, 22 x 36 cm. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije