31. Aukcija antikviteta i slika 16. jun 2013.
Supijera
Nemačka, kraj XIX veka. Villeroy & Boch, Dresden. Visina: 26 cm, prečnik: 30 cm.
Stakleni flakon
Rukom oslikan floralnom ornamentikom. Visina: 28,5 cm.
DUŠAN LUKIĆ LUCI Trajanje na jugozapadnoj strani
Ulje na platnu, 60 x 80 cm. 2005. Sign.
ANA MARINKOVIĆ (1882-1973) U Švajcarskoj
Ulje na platnu, 62 x 69 cm. 1929. Sign.
LAZAR LIČENOSKI (1901-1964) Predeo
Ulje na kartonu, 36 x 36 cm. Oko 1940.
ZDRAVKO MANDIĆ (1935-2012) Suton
Ulje na platnu, 35 x 40 cm. 2008. Sign.
ZDRAVKO MANDIĆ Dunavski motiv
Akvarel, 13 x 15 cm. 1995. Sign.
ZDRAVKO MANDIĆ Na Dunavu
Akvarel, 13 x 16 cm. 1993. Sign.
A.M. Partizan
Ulje na platnu kaš. na karton, 40 x 30 cm. 1956. Sign.
JOVANKA MARKOVIĆ STRAJNIĆ (1883-1970) Mrtva priroda sa kruškama
Ulje na platnu, 56 x 49 cm. 1926. Sign.
NIKOLA MARTINOSKI (1903-1973) Služavka
Ulje na kartonu, 50 x 36 cm, Oko 1935. Sign.
LAZAR MARKOVIĆ Matica Srpska u Novom Sadu
Suva igla 2/19, 49 x 27 cm, 1998. Sign.
Kutija za nakit
Staklo oslikano emailom. Visina: 9 cm.
VLADAN MICIĆ MICKE (1945) Svadba 3
Akvatinta A.O. 64 X 49 cm. 1990. Sign.
PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Pogled na Beograd
Akvarel, 20 x 28 cm, Oko 1920.
DRAGAN MARTINOVIĆ (1957) Jugnulo
Ulje naplatnu kaširano na dasku, 90 x 62 cm, 1985.
PETAR MARKOVIĆ Motiv iz Slovenije
Akvarel, 20 x 26 cm, Oko 1920.
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Slikar iz sante leda
Ulje na platnu, 50 x 70 cm. 1999. Sign.
MILIĆ OD MAČVE Katr an avan
Tuš na hartiji, 52,5 x 75 cm. 1965. Sign.
MILIĆ OD MAČVE Amorova psiha u poslednjem zagrljaju
DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Beograd
Ulje na platnu, 80 x 250 cm. 1999. Sign.
VELJKO MIHAJLOVIĆ (1948) Sveta gora - Hilandar
Grafika 6/10, 53 x 40 cm. 1985. Sign.
OLGA MILUNOVIĆ (1913-1993) Cveće
Akvarel, 39 x 27 cm. 1978. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Barke u luci
Tempera na hartiji, 22 x 36 cm. Sign.