33. Aukcija antikviteta i slika 19. januar 2014.
Kristalna Biedermeier čaša
XIX vek. Visina: 12 cm.
Herend figura nage devojke
Mađarska. Porcelan. Visina: 37 cm.
KOLJA MILUNOVIĆ (1935) Bez naziva
Bronzana figura, visina 21 cm. Sign.
MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Zrelo žito
Pastel na kartonu, 50 x 65 cm. 1982. Sign.
BRANKO MILJUŠ (1936-2012) San
Ulje na platnu, 50 X 100 cm. 1958. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Violončelistkinja
Akvarel, 41,5 x29 cm. 1985. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Dubrovačke arkade
Akvarel, 31 x 44 cm. Oko 1960.
ISMET MUJEZINOVIĆ ( 1907-1984) Sarajevo
Akvarel, 39 x 29 cm. 1927. Sign.
GIUSEPPE NOGARI (1699-1763) Attrib. Old man with medalion
lje na platnu, 66 x 49 cm.
VIRGILIJE NEVJESTIĆ (1935-2003) Bez naziva
Grafika, 46 x 35 cm. 1970. Sign.
MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ (1912-1988) Zbijeno granje u vodi
Serigrafija 17/42, 44 x 70 cm. 1965. Sign.
N.N. Akt s leđa
Ulje na dasci, 41 x 21 cm.
Porcelanska figura devojke
Mađarska. Visina: 22 cm.
N.N. Borba bivola na pusti
Ulje na platnu, 70 x 85 cm. Oko 1900. Sign.
N.N. Kompozicija u duhu Mediale
Ulje na platnu, 135 x 60 cm.
N.N. Ogledanje
Ugljen na hartiji, 40 x 28 cm. 1940.
MIODRAG NAGORNI (1932) Čovek u lavirintu života
Enkaustika i pesak na kartonu, 46 x 61 cm. 1965. Sign.
MIODRAG NAGORNI U kasapnici
Ulje na kartonu, 39 x 46 cm. Oko 1980. Sign.
BRANKO OMČIKUS (1922-2011) Dunje
Ulje na platnu, 45 x 54 cm. 1997. Sign.
BRANKO OMČIKUS Kompozicija
Ulje na platnu, 45 x 56 cm. 1965. Sign.
ANKICA OPREŠNIK (1919-2005) Igračka II
Grafika 44/70, 44 x 70 cm. 1978. Sign.
MIHAILO PETROV (1902-1983) Morsko dno
Tempera na kartonu, 35 x 24,5 cm. Oko 1960.
MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Svodovi kod manastira Vratna
Ulje na kartonu, 49 x 30 cm. Oko 1920.
Oslikane keramičke pločice
Delft, Holandija, oko 1700. Dimenzije: 26 x 26 cm. (4 kom.)