33. Aukcija antikviteta i slika 19. januar 2014.

  • Kristalna Biedermeier čaša

    XIX vek. Visina: 12 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • Herend figura nage devojke

    Mađarska. Porcelan. Visina: 37 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • KOLJA MILUNOVIĆ (1935) Bez naziva

    Bronzana figura, visina 21 cm. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Zrelo žito

    Pastel na kartonu, 50 x 65 cm. 1982. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ (1936-2012) San

    Ulje na platnu, 50 X 100 cm. 1958. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Violončelistkinja

    Akvarel, 41,5 x29 cm. 1985. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Dubrovačke arkade

    Akvarel, 31 x 44 cm. Oko 1960.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • ISMET MUJEZINOVIĆ ( 1907-1984) Sarajevo

    Akvarel, 39 x 29 cm. 1927. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • GIUSEPPE NOGARI (1699-1763) Attrib. Old man with medalion

    lje na platnu, 66 x 49 cm.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €4800
    Detaljnije
  • VIRGILIJE NEVJESTIĆ (1935-2003) Bez naziva

    Grafika, 46 x 35 cm. 1970. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ (1912-1988) Zbijeno granje u vodi

    Serigrafija 17/42, 44 x 70 cm. 1965. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • N.N. Akt s leđa

    Ulje na dasci, 41 x 21 cm.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Porcelanska figura devojke

    Mađarska. Visina: 22 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije
  • N.N. Borba bivola na pusti

    Ulje na platnu, 70 x 85 cm. Oko 1900. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • N.N. Kompozicija u duhu Mediale

    Ulje na platnu, 135 x 60 cm.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €525
    Detaljnije
  • N.N. Ogledanje

    Ugljen na hartiji, 40 x 28 cm. 1940.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MIODRAG NAGORNI (1932) Čovek u lavirintu života

    Enkaustika i pesak na kartonu, 46 x 61 cm. 1965. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €525
    Detaljnije
  • MIODRAG NAGORNI U kasapnici

    Ulje na kartonu, 39 x 46 cm. Oko 1980. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • BRANKO OMČIKUS (1922-2011) Dunje

    Ulje na platnu, 45 x 54 cm. 1997. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • BRANKO OMČIKUS Kompozicija

    Ulje na platnu, 45 x 56 cm. 1965. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • ANKICA OPREŠNIK (1919-2005) Igračka II

    Grafika 44/70, 44 x 70 cm. 1978. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIHAILO PETROV (1902-1983) Morsko dno

    Tempera na kartonu, 35 x 24,5 cm. Oko 1960.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Svodovi kod manastira Vratna

    Ulje na kartonu, 49 x 30 cm. Oko 1920.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €850
    Detaljnije
  • Oslikane keramičke pločice

    Delft, Holandija, oko 1700. Dimenzije: 26 x 26 cm. (4 kom.)

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije