34. Aukcija antikviteta i slika 30. mart 2014.
Tri kristalna flakona za žestoka pića
Engleska, kraj XIX veka. Dva sa valjkastim i jedan sa loptastim čepom. Visine: 30 cm, 22 cm i 21 cm.
Zlatni prsten sa aleksandritom
Zlato 14 K (585), težina: 4,08 gr. Aleksandrit: 9,60 ct.
RADOMIR RELJIĆ Čovek i ptica
Tuš, 50 x 35 cm. 1957.
RADOMIR RELJIĆ Akt
Tuš, 42 x 30 cm. 1957.
RADOMIR RELJIĆ Mrtva priroda
Ulje na platnu, 53,5 x 73, 5 cm. Oko 1960.
NIKOLA REISER (1918-2010) Žena u plavoj haljini
Gvaš, 31 x 18 cm. Sign.
RADA SELAKOVIĆ (1952-2008) Crvena spirala
Komb. teh. na japanskom papiru 7/8, 25 x 25 cm. 1995. Sign.
LEONID ŠEJKA (1932-1970) Bartolomej spomenik umrlih
Crtež olovkom, 7,5 x 13,5 cm. 1950. Sign.
LEONID ŠEJKA Bilijar / Terasa (na poleđini )
Crtež olovkom, 7,5 x 14 cm.
MILENKO ŠERBAN (1907-1979) Tomislav Tanhofer
Ulje na platnu, 28 x 22 cm. Oko 1938. Reprodukovano u Monografiji na str. 129, Irina Subotić, N.Sad/Sombor 1997.
LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Zeleni predeo
Ulje na platnu, 54 x 65 cm. 1975. Sign.
FEĐA SORETIĆ (1930) Selo Surduk
Akril na platnu, 53 x 94 cm. 2013. Sign.
Art Deco sat, termometar i barometar
Izrađen za dvorskog juvelira Stefanovića, Beograd. Dimenzije 13 x 23 cm
MLADEN SRBINOVIĆ (1925-2009) Gitaristi
Pastel, 50 x 65 cm. 1972. Sign.
IVICA ŠIŠKO (1946) Bez naziva
Akvatinta E.A. 78 X 55 cm. 1976. Sign.
RADETA STANKOVIĆ (1905-1996) Herkul
Bronza, Visina: 55 cm. 1938. Sign.
LEOPOLD SOLLWALD Plesačica
Komb. teh. na svili, 28 x 18 cm. Sign.
LEOPOLD SOLLWALD Igračica
Komb. teh. na svili, 28 x 16 cm. Sign.
BRANKO LALE STANKOVIĆ (1915-1989) Venecija
Ulje na platnu kaš. na karton, 14 x 22 cm. Oko 1960. Sign.
BRANKO LALE STANKOVIĆ Lovran/ Sa primorja
Ulje na lesonitu, 70 x 50 cm. 1958. Sign
BRANKO LALE STANKOVIĆ Hvar
Ulje na lesonitu, 70 x 55 cm. 1961. Sign.
BRANKO LALE STANKOVIĆ Pariz
Ulje na platnu kaš. na karton, 20 x 30 cm. 1961. Sign.
OLIVERA STOJANOVIĆ Kućice
Litografija 5/30, 50 x 48 cm / 23 x 30 cm. Sign.
Sat u stilu Directoire-a
Pozlata.Visina: 63 cm.