34. Aukcija antikviteta i slika 30. mart 2014.

  • Tri kristalna flakona za žestoka pića

    Engleska, kraj XIX veka. Dva sa valjkastim i jedan sa loptastim čepom. Visine: 30 cm, 22 cm i 21 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Zlatni prsten sa aleksandritom

    Zlato 14 K (585), težina: 4,08 gr. Aleksandrit: 9,60 ct.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • RADOMIR RELJIĆ Čovek i ptica

    Tuš, 50 x 35 cm. 1957.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • RADOMIR RELJIĆ Akt

    Tuš, 42 x 30 cm. 1957.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • RADOMIR RELJIĆ Mrtva priroda

    Ulje na platnu, 53,5 x 73, 5 cm. Oko 1960.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • NIKOLA REISER (1918-2010) Žena u plavoj haljini

    Gvaš, 31 x 18 cm. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • RADA SELAKOVIĆ (1952-2008) Crvena spirala

    Komb. teh. na japanskom papiru 7/8, 25 x 25 cm. 1995. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €375
    Detaljnije
  • LEONID ŠEJKA (1932-1970) Bartolomej spomenik umrlih

    Crtež olovkom, 7,5 x 13,5 cm. 1950. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • LEONID ŠEJKA Bilijar / Terasa (na poleđini )

    Crtež olovkom, 7,5 x 14 cm.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILENKO ŠERBAN (1907-1979) Tomislav Tanhofer

    Ulje na platnu, 28 x 22 cm. Oko 1938. Reprodukovano u Monografiji na str. 129, Irina Subotić, N.Sad/Sombor 1997.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €925
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Zeleni predeo

    Ulje na platnu, 54 x 65 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €1600
    Detaljnije
  • FEĐA SORETIĆ (1930) Selo Surduk

    Akril na platnu, 53 x 94 cm. 2013. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • Art Deco sat, termometar i barometar

    Izrađen za dvorskog juvelira Stefanovića, Beograd. Dimenzije 13 x 23 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MLADEN SRBINOVIĆ (1925-2009) Gitaristi

    Pastel, 50 x 65 cm. 1972. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • IVICA ŠIŠKO (1946) Bez naziva

    Akvatinta E.A. 78 X 55 cm. 1976. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • RADETA STANKOVIĆ (1905-1996) Herkul

    Bronza, Visina: 55 cm. 1938. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €750
    Detaljnije
  • LEOPOLD SOLLWALD Plesačica

    Komb. teh. na svili, 28 x 18 cm. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • LEOPOLD SOLLWALD Igračica

    Komb. teh. na svili, 28 x 16 cm. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • BRANKO LALE STANKOVIĆ (1915-1989) Venecija

    Ulje na platnu kaš. na karton, 14 x 22 cm. Oko 1960. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • BRANKO LALE STANKOVIĆ Lovran/ Sa primorja

    Ulje na lesonitu, 70 x 50 cm. 1958. Sign

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • BRANKO LALE STANKOVIĆ Hvar

    Ulje na lesonitu, 70 x 55 cm. 1961. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • BRANKO LALE STANKOVIĆ Pariz

    Ulje na platnu kaš. na karton, 20 x 30 cm. 1961. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • OLIVERA STOJANOVIĆ Kućice

    Litografija 5/30, 50 x 48 cm / 23 x 30 cm. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Sat u stilu Directoire-a

    Pozlata.Visina: 63 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije