35. Aukcija antikviteta i slika 22. jun 2014.

  • Kristalna Biedermeier čaša

    XIX vek. Visina: 12 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • ”Po Crnoj Gori” Ludvig Kuba (1863-1956)

    Prag, 1892. Bogato ilustrovano predelima Crne Gore

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • JOVAN RAKIDŽIĆ (1944) Turobni predeo

    Akrilik na ploči. 37 x 45 cm. 2012. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • KEMAL RAMUJKIĆ (1947) Vila sa čempresima

    Ulje na platnu, 40 x 50 cm. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • KEMAL RAMUJKIĆ Primorske kuće

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije

    Grafika 112/200, 25 x 32,5 cm. 1974. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • BORIS RUMJANCEV (1906-1992) Mesečina

    Ulje na platnu kaš. na karton, 6 x 7,5 cm. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • BORIS RUMJANCEV Hridi

    Ulje na platnu kaš. na karton, 6 x 8 cm. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • BORIS RUMJANCEV Predeo sa svetionikom

    Ulje na platnu kaš. na karton, 7,5 x 9 cm. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • BORIS RUMJANCEV Pun mesec

    Tempera na kartonu, 24,5 x 17,5 cm. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • BORIS RUMJANCEV Na obali mora

    Tempera na hartiji, 18 x 26 cm. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • BORIS RUMJANCEV Kuće pored jezera

    Tempera na hartiji, 15 x 22 cm. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • Mapa južne Evrope

    Matthaeo Seutter (1647-1756) Početak XVIII veka, 54 x 60 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • MILENKO ŠERBAN (1907-1979) Ulaz u portu (Čerević)

    Ulje na lesonitu, 52 x 39 cm. oko 1950.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €1850
    Detaljnije
  • IVAN SEMENOVIČ BLOKHIN (1877-1954) Polja

    Ulje na platnu kaš. na šper, 35 x 56 cm. Oko 1930. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • ANA RISTIĆ (1958) Da mi je mesec latice da kida

    Akvatinta A.O. 50 x 36/ 30 x 23 cm. 1986. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Krovovi

    Grafika 25/80, 9,5 x 17 cm. 1987. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • FEĐA SORETIĆ (1930) Na kanalu

    Akvarel, 36 x 52 cm. 1970. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • FEĐA SORETIĆ Guvno u snegu

    Akvarel, 37 x 53 cm. 1976. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • FEĐA SORETIĆ Drvo u žitu

    Akril na platnu, 60 x 89 cm. 1990. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • FEĐA SORETIĆ Suton u polju

    Akril na platnu kaš. na karton, 40 x 50 cm. 2013. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • DIMITRIJE SRETENOVIĆ (1943) Parižanka

    Ulje na kartonu, 68 x 46 cm. 1962. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • DESANKA DESA STANIĆ (1922-2001) Svetac u belom

    Akvarel na hartiji, 39x 29,5 cm. oko 1970.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Pokrov Presvete Bogorodice

    Mesingana putna ikona. XIX vek.Rusija. Dimenzije: 19 x 11 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije