35. Aukcija antikviteta i slika 22. jun 2014.
Kristalna Biedermeier čaša
XIX vek. Visina: 12 cm.
”Po Crnoj Gori” Ludvig Kuba (1863-1956)
Prag, 1892. Bogato ilustrovano predelima Crne Gore
JOVAN RAKIDŽIĆ (1944) Turobni predeo
Akrilik na ploči. 37 x 45 cm. 2012. Sign.
KEMAL RAMUJKIĆ (1947) Vila sa čempresima
Ulje na platnu, 40 x 50 cm. Sign.
KEMAL RAMUJKIĆ Primorske kuće
Grafika 112/200, 25 x 32,5 cm. 1974. Sign.
BORIS RUMJANCEV (1906-1992) Mesečina
Ulje na platnu kaš. na karton, 6 x 7,5 cm. Sign.
BORIS RUMJANCEV Hridi
Ulje na platnu kaš. na karton, 6 x 8 cm. Sign.
BORIS RUMJANCEV Predeo sa svetionikom
Ulje na platnu kaš. na karton, 7,5 x 9 cm. Sign.
BORIS RUMJANCEV Pun mesec
Tempera na kartonu, 24,5 x 17,5 cm. Sign.
BORIS RUMJANCEV Na obali mora
Tempera na hartiji, 18 x 26 cm. Sign.
BORIS RUMJANCEV Kuće pored jezera
Tempera na hartiji, 15 x 22 cm. Sign.
Mapa južne Evrope
Matthaeo Seutter (1647-1756) Početak XVIII veka, 54 x 60 cm.
MILENKO ŠERBAN (1907-1979) Ulaz u portu (Čerević)
Ulje na lesonitu, 52 x 39 cm. oko 1950.
IVAN SEMENOVIČ BLOKHIN (1877-1954) Polja
Ulje na platnu kaš. na šper, 35 x 56 cm. Oko 1930. Sign.
ANA RISTIĆ (1958) Da mi je mesec latice da kida
Akvatinta A.O. 50 x 36/ 30 x 23 cm. 1986. Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Krovovi
Grafika 25/80, 9,5 x 17 cm. 1987. Sign.
FEĐA SORETIĆ (1930) Na kanalu
Akvarel, 36 x 52 cm. 1970. Sign.
FEĐA SORETIĆ Guvno u snegu
Akvarel, 37 x 53 cm. 1976. Sign.
FEĐA SORETIĆ Drvo u žitu
Akril na platnu, 60 x 89 cm. 1990. Sign.
FEĐA SORETIĆ Suton u polju
Akril na platnu kaš. na karton, 40 x 50 cm. 2013. Sign.
DIMITRIJE SRETENOVIĆ (1943) Parižanka
Ulje na kartonu, 68 x 46 cm. 1962. Sign.
DESANKA DESA STANIĆ (1922-2001) Svetac u belom
Akvarel na hartiji, 39x 29,5 cm. oko 1970.
Pokrov Presvete Bogorodice
Mesingana putna ikona. XIX vek.Rusija. Dimenzije: 19 x 11 cm.