36. Akcija antikviteta i slika 19. oktobar 2014.

  • Kristalna doza sa poklopcem i posudom

    Oko 1920. godine. Doza sa poklopcem visine: 20 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €60
    Detaljnije
  • Pozlaćeno ogledalo

    U baroknom stilu. Visina: 128 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MIHAILO BATA PROTIĆ (1922-1999) Planinski pejzaž

    Ulje na šperu, 30 x 60 cm. 1962. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ (1922) Bez naziva

    Ulje na platnu, 54 x 65 cm. Oko 1965. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €2600
    Detaljnije
  • UROŠ PREDIĆ (1857-1953) Portret profesora

    Ulje na platnu, 74,5 x 57 cm. 1941. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • GORDANA PETROVIĆ (1959) Brdašca

    Bakropis, akvatinta 59/100, 16 x 22 cm. 1984. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • PETAR PUTIĆ (1949) Pejzaž

    Ulje na platnu, 32 x 45 cm. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MIRKO RAČKI (1879-1982) Pogubljenje Kneza Lazara

    Ulje na platnu, 115 x 105 cm. Oko 1920. Sign.

    LOT br: 2

    Poċetna cena: €4600
    Detaljnije
  • MILAN RADONJIĆ (1912-1984) Dunav kod Banstola

    Ulje na kartonu, 48 x 68 cm. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • SAVA RAKOČEVIĆ (1933) Apstrakcija

    Tempera na hartiji, 40 x 60 cm. 1961. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • DUŠAN RAJŠIĆ (1970) Rogatac

    Bronza, H = 30 cm.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • DUŠAN RAJŠIĆ Ptičar

    Bronza, L = 24 cm.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DUŠAN RAJŠIĆ Eva I

    Polirani aluminijum, H = 30 cm.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Ikar

    Bronza. Visina: 30 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €80
    Detaljnije
  • DUŠAN RAJŠIĆ Eva II

    Polirani aluminijum, H = 30 cm. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • BORIS RUMJANCEV (1906-1992) Uzburkano more

    Tempera, 18 x 26 cm. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • GRIGORIJE SAMOJLOV (1904-1989) Hotel Moskva

    Akvarel, 33,5 x 40 cm. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • TOMISLAV ŠEBEKOVIĆ Sećanje

    Ulje na platnu, 82 x 60 cm. 1967. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • IVICA ŠIŠKO (1946) Bez naziva

    Akvatinta E.A. 78 x 55 cm. 1976. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €80
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Cveće

    Akvarel/Tempera, 10 x 9 cm. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ Zeleni predeo

    Ulje na platnu, 54 x 65 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €1400
    Detaljnije
  • TODOR STEVANOVIĆ (1937) Bez naziva

    Komb. tehnika na lesonitu, 72 x 98 cm. 1980. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • GABOR SILAĐI (1926-2007) Letnja obala Tise

    Akril na platnu, 67 x 85 cm. 1989. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • FEĐA SORETIĆ (1930) Pergola

    Akvarel, 59 x 43 cm. 1987. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije