36. Akcija antikviteta i slika 19. oktobar 2014.
Kristalna doza sa poklopcem i posudom
Oko 1920. godine. Doza sa poklopcem visine: 20 cm.
Pozlaćeno ogledalo
U baroknom stilu. Visina: 128 cm.
MIHAILO BATA PROTIĆ (1922-1999) Planinski pejzaž
Ulje na šperu, 30 x 60 cm. 1962. Sign.
MIODRAG B. PROTIĆ (1922) Bez naziva
Ulje na platnu, 54 x 65 cm. Oko 1965. Sign.
UROŠ PREDIĆ (1857-1953) Portret profesora
Ulje na platnu, 74,5 x 57 cm. 1941. Sign.
GORDANA PETROVIĆ (1959) Brdašca
Bakropis, akvatinta 59/100, 16 x 22 cm. 1984. Sign.
PETAR PUTIĆ (1949) Pejzaž
Ulje na platnu, 32 x 45 cm. Sign.
MIRKO RAČKI (1879-1982) Pogubljenje Kneza Lazara
Ulje na platnu, 115 x 105 cm. Oko 1920. Sign.
MILAN RADONJIĆ (1912-1984) Dunav kod Banstola
Ulje na kartonu, 48 x 68 cm. Sign.
SAVA RAKOČEVIĆ (1933) Apstrakcija
Tempera na hartiji, 40 x 60 cm. 1961. Sign.
DUŠAN RAJŠIĆ (1970) Rogatac
Bronza, H = 30 cm.
DUŠAN RAJŠIĆ Ptičar
Bronza, L = 24 cm.
DUŠAN RAJŠIĆ Eva I
Polirani aluminijum, H = 30 cm.
Ikar
Bronza. Visina: 30 cm.
DUŠAN RAJŠIĆ Eva II
Polirani aluminijum, H = 30 cm. Sign.
BORIS RUMJANCEV (1906-1992) Uzburkano more
Tempera, 18 x 26 cm. Sign.
GRIGORIJE SAMOJLOV (1904-1989) Hotel Moskva
Akvarel, 33,5 x 40 cm. Sign.
TOMISLAV ŠEBEKOVIĆ Sećanje
Ulje na platnu, 82 x 60 cm. 1967. Sign.
IVICA ŠIŠKO (1946) Bez naziva
Akvatinta E.A. 78 x 55 cm. 1976. Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Cveće
Akvarel/Tempera, 10 x 9 cm. Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ Zeleni predeo
Ulje na platnu, 54 x 65 cm. 1975. Sign.
TODOR STEVANOVIĆ (1937) Bez naziva
Komb. tehnika na lesonitu, 72 x 98 cm. 1980. Sign.
GABOR SILAĐI (1926-2007) Letnja obala Tise
Akril na platnu, 67 x 85 cm. 1989. Sign.
FEĐA SORETIĆ (1930) Pergola
Akvarel, 59 x 43 cm. 1987. Sign.