37. Aukcija antikviteta i slika 21. decembar 2014.
Kristalna Biedermeier čaša i Bohemia čaša
XIX vek. Visina: 12 cm / Rubin brušeno staklo i pozlata. Visina: 15 cm. (2 kom.)
Portret Gebhard von Blücher (1742-1819)
Pruski maršal. Dvostruki osvajač Pariza (1813. i 1815.) Slonovača u hrastovom ramu. Visina: 14 cm.
TONI SCHULZ (1858-1918) Predeo sa Bliskog Istoka
Gvaš, 17 x 23 cm. Sign.
SVETOZAR SAMUROVIĆ (1928-2001) Trave
Ulje na dasci, 60 x 50 cm. 1964. Sign. na poleđini
SVETOZAR SAMUROVIĆ Bez naziva
Komb. tehnika, 26 x 20 cm. 1978. Sign.
SVETOZAR SAMUROVIĆ Bez naziva
Komb. tehnia, 16 x 12 cm. 1977/78. Sign.
SVETOZAR SAMUROVIĆ Bez naziva
Komb. tehnika, 20 x 13 cm. 1978. Sign.
GRIGORIJE SAMOJLOV (1904-1989) Ruže
Akvarel, 61 x 47 cm. 1975. Sign.
GRIGORIJE SAMOJLOV Figura papagaja i ruže
Akvarel, 33 x 46 cm. Sign.
GRIGORIJE SAMOJLOV Hotel Moskva
Akvarel, 20 x 41 cm. Sign.
JOVAN SOLDATOVIĆ (1920-2006) Košuta
Bronza, Visina: 30 cm.
FEĐA SORETIĆ (1930) Pogled na Srbiju
Akvarel, 44 x 58 cm, 1991. Sign.
Mignon
Mermer. Visina: 21 cm.
FEĐA SORETIĆ Drvo u cvetu
Ulje na platnu kaš. na karton, 41 x 50 cm, 2014. Sign.
BRANKO LALE STANKOVIĆ (1915-1989) Pejzaž
Ulje na kartonu, 10 x 25 cm. Sign.
BRANKO LALE STANKOVIĆ Lovran
Ulje na kartonu, 70 x 50 cm. 1959. Sign.
TOMA SPASIĆ Plava kuća
Ulje na platnu, 45 x 65 cm. Sign.
TOMA SPASIĆ Jedrilice
Ulje na platnu, 45 x 65 cm. 1979. Sign.
MLADEN SRBINOVIĆ (1925-2009) Dva privida
Grafika u boji E.A. 65 x 46,5 cm. 1968. Sign.
LUKA STANKOVIĆ Manastir u Pljevljima
Lavirani tuš na hartiji, 55 x 71 cm. 1956. Sign.
ŽARKO STEFANČIĆ (1950) Nedeljno popodne
Ulje na platnu, 91 x 60 cm. 1982. Sign.
RADOMIR STEVIĆ RAS (1931-1982) Eva
Akvarel, 80 x 30 cm. Oko 1975. Sign.
DRAGOLJUB STOJANOVIĆ SIP (1920-1976) Bez naziva
Tempera na hartiji, 23,5 x 29, 5 cm. 1955. Sign.
Mesingano kandilo sa lancima
Prečnik: 20 cm.