37. Aukcija antikviteta i slika 21. decembar 2014.

  • Kristalna Biedermeier čaša i Bohemia čaša

    XIX vek. Visina: 12 cm / Rubin brušeno staklo i pozlata. Visina: 15 cm. (2 kom.)

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Portret Gebhard von Blücher (1742-1819)

    Pruski maršal. Dvostruki osvajač Pariza (1813. i 1815.) Slonovača u hrastovom ramu. Visina: 14 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • TONI SCHULZ (1858-1918) Predeo sa Bliskog Istoka

    Gvaš, 17 x 23 cm. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • SVETOZAR SAMUROVIĆ (1928-2001) Trave

    Ulje na dasci, 60 x 50 cm. 1964. Sign. na poleđini

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • SVETOZAR SAMUROVIĆ Bez naziva

    Komb. tehnika, 26 x 20 cm. 1978. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije

    Komb. tehnia, 16 x 12 cm. 1977/78. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije

    Komb. tehnika, 20 x 13 cm. 1978. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • GRIGORIJE SAMOJLOV (1904-1989) Ruže

    Akvarel, 61 x 47 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • GRIGORIJE SAMOJLOV Figura papagaja i ruže

    Akvarel, 33 x 46 cm. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • GRIGORIJE SAMOJLOV Hotel Moskva

    Akvarel, 20 x 41 cm. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • JOVAN SOLDATOVIĆ (1920-2006) Košuta

    Bronza, Visina: 30 cm.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • FEĐA SORETIĆ (1930) Pogled na Srbiju

    Akvarel, 44 x 58 cm, 1991. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Mignon

    Mermer. Visina: 21 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • FEĐA SORETIĆ Drvo u cvetu

    Ulje na platnu kaš. na karton, 41 x 50 cm, 2014. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • BRANKO LALE STANKOVIĆ (1915-1989) Pejzaž

    Ulje na kartonu, 10 x 25 cm. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • BRANKO LALE STANKOVIĆ Lovran

    Ulje na kartonu, 70 x 50 cm. 1959. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • TOMA SPASIĆ Plava kuća

    Ulje na platnu, 45 x 65 cm. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • TOMA SPASIĆ Jedrilice

    Ulje na platnu, 45 x 65 cm. 1979. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • MLADEN SRBINOVIĆ (1925-2009) Dva privida

    Grafika u boji E.A. 65 x 46,5 cm. 1968. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • LUKA STANKOVIĆ Manastir u Pljevljima

    Lavirani tuš na hartiji, 55 x 71 cm. 1956. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ŽARKO STEFANČIĆ (1950) Nedeljno popodne

    Ulje na platnu, 91 x 60 cm. 1982. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • RADOMIR STEVIĆ RAS (1931-1982) Eva

    Akvarel, 80 x 30 cm. Oko 1975. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • DRAGOLJUB STOJANOVIĆ SIP (1920-1976) Bez naziva

    Tempera na hartiji, 23,5 x 29, 5 cm. 1955. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Mesingano kandilo sa lancima

    Prečnik: 20 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije