38. Aukcija antikviteta i slika 15. mart 2015.
Par kristalnih čaša
Gravirani lovački motivi. Visina: 14 cm ( 2 kom.)
Porcelanski servis za ručavanje, kafu i čaj za 8 osoba (78 kom.)
Noritake, Montrose No 6956, Japan 1968. (N.B. Na fotografiji je samo deo kompleta)
PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Rascvetavanje
Akrilik na platnu, 47x70 cm. 1992. Sign.
MILIVOJE NOVAKOVIĆ KANJOŠ (1938) Putnik
Ulje na kartonu, 26x34 cm. 1970. Sign.
MILIVOJE NOVAKOVIĆ KANJOŠ Pejzaž
Ulje na kartonu, 25x53 cm. 1970. Sign.
PETAR OMČIKUS (1926) Bez naziva
Ulje na platnu, 102x95 cm. 2012. Sign.
RENATO PERCAN (1936-2013) Fantazija
Kombinvana tehnika, 95x65 cm. 1975. Sign.
LJUBA POPOVIĆ (1934) Bez naziva
Grafika 2/50, 26x19,5 cm. 1994. Sign.
LJUBA POPOVIĆ La nostalgie doublee
Ulje na platnu, 60x92 cm. 1977. Sign. na poleđini
MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Buket
Ulje na platnu, 54x65 cm. Oko 1965. Sign.
MIODRAG B. PROTIĆ Imaginarni predeo
Ulje na platnu, 55x45 cm. Oko 1962.
ORDAN PETLEVSKI (1930-1997) Bez naziva
Grafika u boji 8/8, 93x60 cm. 1970. Sign.
Kineska porcelanska vaza
Visina: 60 cm
VASA POMORIŠAC (1893-1961) Kuća
Ulje na lesonitu, 22x27 cm. Oko 1959.
ĐORĐE POPOVIĆ (1902-1962) Pogled sa Zvezdare na Dunav
Ulje na kartonu, 27x37 cm. 1935. Sign.
SLAVOLJUB CAJA RADOJČIĆ (1942) Figura
Bronza. Visina: 29 cm
A. RAMOVIĆ Baščaršija
Ulje na planu, 75x93 cm. Sign.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Dve figure
Tuš na hartiji, 21x14 cm. Sign.
IVAN RADOVIĆ Dva akta u enterijeru
Olovka na hartiji, 20x15,5 cm. Oko 1935. Sign.
KEMAL RAMUJKIĆ (1947) Kapija sa čempresima
Ulje na platnu, 60x80 cm. 2005. Sign.
BOGIĆ RISIMOVIĆ RISIM (1926-1986) Kompozicija III
Tuš, akvarel na hartiji, 44x30 cm. 1985. Sign.
BOGIĆ RISIMOVIĆ RISIM Žuta kuća
Ulje na platnu, 40x54 cm. 1977. Sign.
TOMA SPASIĆ Jedrilice
Ulje na platnu, 55x55 cm. Sign.
Bombonjera
Oko 1900. Visina: 16 cm