38. Aukcija antikviteta i slika 15. mart 2015.

  • Par kristalnih čaša

    Gravirani lovački motivi. Visina: 14 cm ( 2 kom.)

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Porcelanski servis za ručavanje, kafu i čaj za 8 osoba (78 kom.)

    Noritake, Montrose No 6956, Japan 1968. (N.B. Na fotografiji je samo deo kompleta)

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Rascvetavanje

    Akrilik na platnu, 47x70 cm. 1992. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MILIVOJE NOVAKOVIĆ KANJOŠ (1938) Putnik

    Ulje na kartonu, 26x34 cm. 1970. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MILIVOJE NOVAKOVIĆ KANJOŠ Pejzaž

    Ulje na kartonu, 25x53 cm. 1970. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • PETAR OMČIKUS (1926) Bez naziva

    Ulje na platnu, 102x95 cm. 2012. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • RENATO PERCAN (1936-2013) Fantazija

    Kombinvana tehnika, 95x65 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • LJUBA POPOVIĆ (1934) Bez naziva

    Grafika 2/50, 26x19,5 cm. 1994. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • LJUBA POPOVIĆ La nostalgie doublee

    Ulje na platnu, 60x92 cm. 1977. Sign. na poleđini

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €6000
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Buket

    Ulje na platnu, 54x65 cm. Oko 1965. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €2400
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ Imaginarni predeo

    Ulje na platnu, 55x45 cm. Oko 1962.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €1900
    Detaljnije
  • ORDAN PETLEVSKI (1930-1997) Bez naziva

    Grafika u boji 8/8, 93x60 cm. 1970. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €375
    Detaljnije
  • Kineska porcelanska vaza

    Visina: 60 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • VASA POMORIŠAC (1893-1961) Kuća

    Ulje na lesonitu, 22x27 cm. Oko 1959.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ĐORĐE POPOVIĆ (1902-1962) Pogled sa Zvezdare na Dunav

    Ulje na kartonu, 27x37 cm. 1935. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • SLAVOLJUB CAJA RADOJČIĆ (1942) Figura

    Bronza. Visina: 29 cm

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • A. RAMOVIĆ Baščaršija

    Ulje na planu, 75x93 cm. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Dve figure

    Tuš na hartiji, 21x14 cm. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Dva akta u enterijeru

    Olovka na hartiji, 20x15,5 cm. Oko 1935. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • KEMAL RAMUJKIĆ (1947) Kapija sa čempresima

    Ulje na platnu, 60x80 cm. 2005. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • BOGIĆ RISIMOVIĆ RISIM (1926-1986) Kompozicija III

    Tuš, akvarel na hartiji, 44x30 cm. 1985. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • BOGIĆ RISIMOVIĆ RISIM Žuta kuća

    Ulje na platnu, 40x54 cm. 1977. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • TOMA SPASIĆ Jedrilice

    Ulje na platnu, 55x55 cm. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Bombonjera

    Oko 1900. Visina: 16 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije