39. Aukcija antikviteta i slika 07. jun 2015.
Stakleni flakon
Rukom oslikan floralnom ornamentikom. Visina: 28,5 cm
Zlatni prsten s dijamantima
Žuto i belo zlato 14 K (585) Težina: 4,20 gr Dijamanti: 7 kom x 0,10 ct. (Si, H)
MILO MILUNOVIĆ Rob
Grafika 1/4 19x10 (29x21) cm Sign.
MILO MILUNOVIĆ Obala sa stenama
Akvarel 13x68 cm 1963. Sign. Reprodukovano u monografiji "Milo Milunović" Ivane Simeonović Ćelić, na str. 387. Beograd, 1997.
MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Zrelo žito
Pastel na kartonu 50 x 65 cm 1982. Sign.
MARKLEN MOSIJENKO (1928) Kruške
Ulje na platnu 25,5x48,5 cm Sign.
N.N. Cveće
Ulje na platnu kaš. na karton 50x50 cm
PETAR OMČIKUS Grm
Tuš na hartiji 30x35 cm Oko 1980.
BRANKO OMČIKUS (1922-2011) Kompozicija
Ulje na platnu 45 x 56 cm 1965. Sign.
PETAR OMČIKUS (1926) Plavi ritam (Korzika)
Komb.tehnika na kartonu, 106x81 cm. 1954. Sign.
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Kibiceri
Akvarel 32x21 cm Oko 1935. Sign.
NIKOLA PETKOVIĆ (1893-1952) Planine i pašnjaci
Pastel 19x21 cm 1932.
SAVA NIKOLIĆ GRAŽDANSKI Konji
Ulje na lesonitu 40x51 cm 1976. Sign.
Zlatne minđuše sa srebrom i dijamantima
Težina zlata: 4,40 gr Dijamanti: 2 kom x 0,15 ct (Si, H); 2x8 kom (0,04ct)
ILIJA IKA PANDUROVIĆ (1933-2013) Beograd u decembru
Ulje na platnu 30 x 50 cm 1988. Sign. na poleđini
MIHAJLO PETROV (1902-1983) Kompozicija MP2
A.O. 32x24 cm Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Motiv iz B. Topole- Crvena kuća
Ulje na platnu 54x73 cm 1955. Sign.
PIRELLI Primorski motiv
Ulje na lesonitu 60x30 cm Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Lubenica
Grafika 7/90 71,5x54,5 (62x48)cm 1989. Sign.
LJUBA POPOVIĆ (1934) Bez naziva
Tuš na hartiji 21x17,5 cm 1980. Sign
ZLATKO PRICA (1916-2003) Dvoje
Grafika u boji 11/60 68x48 cm 1987. Sign.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Muški akt
Olovka na hartiji 27x21 cm Oko 1922. Sign.
IVAN RADOVIĆ Akt žene koja kleči
Olovka i kreda na hartiji 27 x 18 cm Oko 1935.
IVAN RADOVIĆ Kravar
Akvarel 32x24 cm 1923. Sign.