39. Aukcija antikviteta i slika 07. jun 2015.

  • Stakleni flakon

    Rukom oslikan floralnom ornamentikom. Visina: 28,5 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • Zlatni prsten s dijamantima

    Žuto i belo zlato 14 K (585) Težina: 4,20 gr Dijamanti: 7 kom x 0,10 ct. (Si, H)

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ Rob

    Grafika 1/4 19x10 (29x21) cm Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ Obala sa stenama

    Akvarel 13x68 cm 1963. Sign. Reprodukovano u monografiji "Milo Milunović" Ivane Simeonović Ćelić, na str. 387. Beograd, 1997.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Zrelo žito

    Pastel na kartonu 50 x 65 cm 1982. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MARKLEN MOSIJENKO (1928) Kruške

    Ulje na platnu 25,5x48,5 cm Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • N.N. Cveće

    Ulje na platnu kaš. na karton 50x50 cm

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • PETAR OMČIKUS Grm

    Tuš na hartiji 30x35 cm Oko 1980.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • BRANKO OMČIKUS (1922-2011) Kompozicija

    Ulje na platnu 45 x 56 cm 1965. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • PETAR OMČIKUS (1926) Plavi ritam (Korzika)

    Komb.tehnika na kartonu, 106x81 cm. 1954. Sign.

    LOT br: 2

    Poċetna cena: €8000
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Kibiceri

    Akvarel 32x21 cm Oko 1935. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • NIKOLA PETKOVIĆ (1893-1952) Planine i pašnjaci

    Pastel 19x21 cm 1932.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • SAVA NIKOLIĆ GRAŽDANSKI Konji

    Ulje na lesonitu 40x51 cm 1976. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Zlatne minđuše sa srebrom i dijamantima

    Težina zlata: 4,40 gr Dijamanti: 2 kom x 0,15 ct (Si, H); 2x8 kom (0,04ct)

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • ILIJA IKA PANDUROVIĆ (1933-2013) Beograd u decembru

    Ulje na platnu 30 x 50 cm 1988. Sign. na poleđini

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • MIHAJLO PETROV (1902-1983) Kompozicija MP2

    A.O. 32x24 cm Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Motiv iz B. Topole- Crvena kuća

    Ulje na platnu 54x73 cm 1955. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • PIRELLI Primorski motiv

    Ulje na lesonitu 60x30 cm Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Lubenica

    Grafika 7/90 71,5x54,5 (62x48)cm 1989. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • LJUBA POPOVIĆ (1934) Bez naziva

    Tuš na hartiji 21x17,5 cm 1980. Sign

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • ZLATKO PRICA (1916-2003) Dvoje

    Grafika u boji 11/60 68x48 cm 1987. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Muški akt

    Olovka na hartiji 27x21 cm Oko 1922. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €525
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Akt žene koja kleči

    Olovka i kreda na hartiji 27 x 18 cm Oko 1935.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Kravar

    Akvarel 32x24 cm 1923. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije