40. Aukcija antikviteta i slika 09. oktobar 2015.

  • Porcelanski tanjir, stari Beč

    Austrija, 1839. Rukom oslikan. Žig košnica i godina izrade. Prečnik: 23,5 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • Zlatni medaljon sat

    Švajcarska. Oko 1900. BOREL FILS & CIE, Neuchatel. Zlato 14 K. Prečnik: 33 mm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • SRĐAN ĐILE MARKOVIĆ (1959) Lepa Vlajna

    Akril na platnu 50x40 cm 2015. Sign. na poleđini

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MARIO MASKARELI (1918-1996) Mesečevo konačište

    Ulje na platnu 38,5x116 1960. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • MARIO MASKARELI

    Figura s leđa Ulje na platnu 60 x 60 cm. oko 1960. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • MARIO MASKARELI Bokeljska tema

    Ulje na platnu 41x27 cm 1994. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • DUŠAN Đ. MATIĆ (1938-2013) Stella II

    Akvatinta A.O. 60x78 cm 1984. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Srednjovekovni Beograd

    Akvarel 46x58 cm 1959. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Razorena ledina

    Ulje na dasci 99x80 cm 1986. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Zlatiborska pletilja

    Ulje na dasci 22x27,5 cm 1972. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Skupština

    Tempera 23x23 cm 1954.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Boj na Mišaru / Milenijum, milenijum

    Tuš 15x20 cm i 35x23 cm 1971/73 Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • Erotska Persijska minijatura

    Stranica iz knjige Nizamija : Lejla i Medznun. Dimenzije:15,5x11 cm XIX vek

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Hilandarski diptih

    Grafika dorađena 10/26 24,5x13,5 cm (29,5x16,5) 1986. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • BATA MIHAILOVIĆ (1923-2011) Krovovi Beograda

    Gvaš na hartiji 42x95 cm 1955. Sign. na poleđini

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • DUŠAN MILOVANOVIĆ (1919-2000) Mrtva priroda

    Ulje na platnu 41x70 cm 1970. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • OLGA MILUNOVIĆ (1913-1993) Primorski motiv

    Ulje na platnu kaš. na karton 26x32 cm 1979. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • BRANISLAV MIRKOVIĆ (1908-1987) Stari Beograd

    Akvarel 40x57 cm 1935. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • EMANUEL MUANOVIĆ (1886-1944) U oluji

    Ulje na kartonu 38x28 cm 1918. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €750
    Detaljnije
  • MARKLEN MOSIJENKO (1928) Mrtva priroda

    Ulje na platnu 40x70 cm Oko 1975. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • EDO MURTIĆ (1921-2005) Primorski krajolik

    Tempera 50x70 cm 1999. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €2200
    Detaljnije
  • PREDRAG NEŠKOVIĆ (1938) Poklon iz Kine

    Serigrafija 52/80 70x70 cm 1986. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • PREDRAG NEŠKOVIĆ Bez naziva

    Ulje na platnu 70x110 cm 2014. Sign. na poleđini

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • Lampa

    Oko 1900. Višeslojno duvano staklo. Zinn i posrebrenje. Visina: 49 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €525
    Detaljnije