40. Aukcija antikviteta i slika 09. oktobar 2015.
Porcelanski tanjir, stari Beč
Austrija, 1839. Rukom oslikan. Žig košnica i godina izrade. Prečnik: 23,5 cm.
Zlatni medaljon sat
Švajcarska. Oko 1900. BOREL FILS & CIE, Neuchatel. Zlato 14 K. Prečnik: 33 mm.
SRĐAN ĐILE MARKOVIĆ (1959) Lepa Vlajna
Akril na platnu 50x40 cm 2015. Sign. na poleđini
MARIO MASKARELI (1918-1996) Mesečevo konačište
Ulje na platnu 38,5x116 1960. Sign.
MARIO MASKARELI
Figura s leđa Ulje na platnu 60 x 60 cm. oko 1960. Sign.
MARIO MASKARELI Bokeljska tema
Ulje na platnu 41x27 cm 1994. Sign.
DUŠAN Đ. MATIĆ (1938-2013) Stella II
Akvatinta A.O. 60x78 cm 1984. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Srednjovekovni Beograd
Akvarel 46x58 cm 1959. Sign.
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Razorena ledina
Ulje na dasci 99x80 cm 1986. Sign.
MILIĆ OD MAČVE Zlatiborska pletilja
Ulje na dasci 22x27,5 cm 1972. Sign.
MILIĆ OD MAČVE Skupština
Tempera 23x23 cm 1954.
MILIĆ OD MAČVE Boj na Mišaru / Milenijum, milenijum
Tuš 15x20 cm i 35x23 cm 1971/73 Sign.
Erotska Persijska minijatura
Stranica iz knjige Nizamija : Lejla i Medznun. Dimenzije:15,5x11 cm XIX vek
MILIĆ OD MAČVE Hilandarski diptih
Grafika dorađena 10/26 24,5x13,5 cm (29,5x16,5) 1986. Sign.
BATA MIHAILOVIĆ (1923-2011) Krovovi Beograda
Gvaš na hartiji 42x95 cm 1955. Sign. na poleđini
DUŠAN MILOVANOVIĆ (1919-2000) Mrtva priroda
Ulje na platnu 41x70 cm 1970. Sign.
OLGA MILUNOVIĆ (1913-1993) Primorski motiv
Ulje na platnu kaš. na karton 26x32 cm 1979. Sign.
BRANISLAV MIRKOVIĆ (1908-1987) Stari Beograd
Akvarel 40x57 cm 1935. Sign.
EMANUEL MUANOVIĆ (1886-1944) U oluji
Ulje na kartonu 38x28 cm 1918. Sign.
MARKLEN MOSIJENKO (1928) Mrtva priroda
Ulje na platnu 40x70 cm Oko 1975. Sign.
EDO MURTIĆ (1921-2005) Primorski krajolik
Tempera 50x70 cm 1999. Sign.
PREDRAG NEŠKOVIĆ (1938) Poklon iz Kine
Serigrafija 52/80 70x70 cm 1986. Sign.
PREDRAG NEŠKOVIĆ Bez naziva
Ulje na platnu 70x110 cm 2014. Sign. na poleđini
Lampa
Oko 1900. Višeslojno duvano staklo. Zinn i posrebrenje. Visina: 49 cm.