41. Aukcija antikviteta i slika 06. decembar 2015.
Ilmenau činija
Nemačka. Dužina 28,5 cm
Posrebrena frutijera sa kristalnim uloškom
Žig: BRDO (ćirilicom). Prečnik: 25 cm
MIRJANA MAODUŠ (1942) Kompozicija
Ulje na platnu 35x27 cm Sign.
ZDRAVKO MANDIĆ (1935-2012) Ljudi u magli
Ulje na platnu 40x50 cm Sign.
PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Ciglana
Ulje na platnu 25x34 cm
PETAR MARKOVIĆ Brod na Dunavu
Ulje na platnu 20x25 cm
PETAR MARKOVIĆ Šlep sa barjakom
Ulje na platnu 13x17 cm Oko 1918.
NICOLAS MARKOVITCH (1896-1964) Gotička crkva
Akvarel 29x23 cm Oko 1918. Sign.
MILENKO MIHAJLOVIĆ (1953) Terasa
Ulje na platnu 76x68 cm 1985. Sign.
SRĐAN ĐILE MARKOVIĆ (1959) Kolekcionar II
Akril na platnu 130x90 cm 2015. Sign.
MARIO MASKARELI (1918-1996) Usamljenik
Ulje na platnu 98x78 cm 1981. Sign.
MARIO MASKARELI Cveće i devojka
Ulje na platnu 65x45 cm 1988. Sign.
Bombonjera
Oko 1900. Visina: 18 cm.
VELJKO MIHAJLOVIĆ (1948) 7. jula 12
Grafika 2/10 komb.teh. 40x29 cm (65x45) 1982. Sign.
VELJKO MIHAJLOVIĆ 7. jula 23
Grafika 8/10 komb. teh. 40x29 cm (65x45) 1982. Sign.
SLOBODAN ERA MILIVOJEVIĆ (1944) Bez naziva
Grafiku u boji 24x31 cm Sign.
BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Paleta za akvarel akrilik
Ulje na platnu 98x78 cm 2006. Sign. na poleđini
NIKOLA MARTINOSKI (1903-1973) Dojilja
Ulje na platnu 106x68 cm Oko 1955. Sign.
MILICA MILIVOJEVIĆ Bitolj (Jevrejska mala)
Ulje na platnu 80x53 cm 1924. Sign.
Sv. RAFAILO MOMČILOVIĆ (1875-1941) Kapija manastira Kovilj
Ulje na platnu 53x75 cm 1914. Sign.
ISMET MUJEZINOVIĆ (1907-1984) Streljanje
Ulje na kartonu 46x66 cm 1948. Reprodukovano u katalogu "Socijalna umetnost i soc.realizam", Dom vojske Srbije, Beograd 2015.
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Spaljeno pismo
Tempera 33x23 cm 1955. Sign.
MILIĆ OD MAČVE Rim
Olovka 25x34 cm 1982. Sign.
Secesijska posrebrena žardinjera sa kristalnim uloškom
Dužina: 43 cm