41. Aukcija antikviteta i slika 06. decembar 2015.

  • Ilmenau činija

    Nemačka. Dužina 28,5 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • Posrebrena frutijera sa kristalnim uloškom

    Žig: BRDO (ćirilicom). Prečnik: 25 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIRJANA MAODUŠ (1942) Kompozicija

    Ulje na platnu 35x27 cm Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • ZDRAVKO MANDIĆ (1935-2012) Ljudi u magli

    Ulje na platnu 40x50 cm Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Ciglana

    Ulje na platnu 25x34 cm

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ Brod na Dunavu

    Ulje na platnu 20x25 cm

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ Šlep sa barjakom

    Ulje na platnu 13x17 cm Oko 1918.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • NICOLAS MARKOVITCH (1896-1964) Gotička crkva

    Akvarel 29x23 cm Oko 1918. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MILENKO MIHAJLOVIĆ (1953) Terasa

    Ulje na platnu 76x68 cm 1985. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • SRĐAN ĐILE MARKOVIĆ (1959) Kolekcionar II

    Akril na platnu 130x90 cm 2015. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • MARIO MASKARELI (1918-1996) Usamljenik

    Ulje na platnu 98x78 cm 1981. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • MARIO MASKARELI Cveće i devojka

    Ulje na platnu 65x45 cm 1988. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • Bombonjera

    Oko 1900. Visina: 18 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • VELJKO MIHAJLOVIĆ (1948) 7. jula 12

    Grafika 2/10 komb.teh. 40x29 cm (65x45) 1982. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • VELJKO MIHAJLOVIĆ 7. jula 23

    Grafika 8/10 komb. teh. 40x29 cm (65x45) 1982. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • SLOBODAN ERA MILIVOJEVIĆ (1944) Bez naziva

    Grafiku u boji 24x31 cm Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Paleta za akvarel akrilik

    Ulje na platnu 98x78 cm 2006. Sign. na poleđini

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • NIKOLA MARTINOSKI (1903-1973) Dojilja

    Ulje na platnu 106x68 cm Oko 1955. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €5800
    Detaljnije
  • MILICA MILIVOJEVIĆ Bitolj (Jevrejska mala)

    Ulje na platnu 80x53 cm 1924. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €750
    Detaljnije
  • Sv. RAFAILO MOMČILOVIĆ (1875-1941) Kapija manastira Kovilj

    Ulje na platnu 53x75 cm 1914. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €4400
    Detaljnije
  • ISMET MUJEZINOVIĆ (1907-1984) Streljanje

    Ulje na kartonu 46x66 cm 1948. Reprodukovano u katalogu "Socijalna umetnost i soc.realizam", Dom vojske Srbije, Beograd 2015.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €3000
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Spaljeno pismo

    Tempera 33x23 cm 1955. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Rim

    Olovka 25x34 cm 1982. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Secesijska posrebrena žardinjera sa kristalnim uloškom

    Dužina: 43 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije