42. Aukcija antikviteta i slika 06. mart 2016.
Prsten u belom zlatu sa dijamantom
Belo zlato 18K (750), težina kamena 0,31 ct, SI. G.
Ikona Sv. Nikole Vatroslav Bek (1834-?)
Ulje na dasci. Dimenzije: 100x65 cm,1869. Sign.
SNEŽANA MARINKOVIĆ (1949-2007) Cveće
Akvarel 32x23 cm 1997 Sign.
SAŠA MARJANOVIĆ (1976) Ogledalo
Ulje na kartonu 33,5x35 cm 2009 Sign.
PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Parobrod na Dunavu
Ulje na platnu 20x25 cm Oko 1925.
PETAR MARKOVIĆ Čamac
Akvarel 12x18 cm Oko 1920.
PETAR MARKOVIĆ Stari Zemun, Franztal
Ulje na platnu 42x69 cm Oko 1930.
MARIO MIKULIĆ (1924-1991) Pogled na ulicu Vase Miskina, Srajevo
Ulje na platnu 60x50 cm Sign.
SRĐAN ĐILE MARKOVIĆ (1959) Cigaret pauza
Akril na platnu 61x80 cm 2000 Sign.
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Zlatiborska pletilja
Ulje na dasci 22x27,5 cm 1972 Sign.
MILICA MILIVOJEVIĆ (1889-1963) Mostar
Ulje na platnu 63x77 cm 1928 Sign. -Reprodukovano pod br. 48 u katalogu izložbe ULUB-a 1919, ULUS, Beograd, 1969.
MILICA MILIVOJEVIĆ Ulica
Akvarel 25x35 cm Oko 1946.
Raspeće Hristovo
Mesingana putna ikona. XIX vek.Rusija. Dimenzije: 23 x 12 cm.
MILICA MILIVOJEVIĆ Motiv iz Jajca
Akvarel 28x38 cm Oko 1946 Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Devojka za pisaćim stolom
Gvaš 49x32 cm 1944/5 Sign.
KOSTA MILIĆEVIĆ (1877-1920) Motiv sa Krfa
Ulje na kartonu 23x32 cm 1916 - Atribucija: Dr S.Živkovic, Prof.Đ.Kadijević, N.Kusovac.
MILAN A. MILOVANOVIĆ (1876-1946) Sukob Miloša i Vuka
Olovka na hartiji 15x23 cm 1908.
MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Portret Jovanke Stojanović Maksimović
Pastel na hartiji 48x37 cm Oko 1950.
LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) London (ugao Kralja Milana i Kneza Miloša, Beograd)
Olovka na hartiji 32x43 cm 1935 Sign.
LUKA MLADENOVIĆ Ruzveltova ulica
Olovka na hartiji 32x43 cm 1959 Sign.
N.N. Drveće
Ulje na lesonitu 41x60 cm
ZORAN NASTIĆ (1948) Ležeći akt
Ulje na lesonitu 18x25 cm Sign.
PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Bez naziva
Ulje na hartiji 29x29 cm 2010 Sign. na poleđini
ĐORĐE ANDREJEVIĆ KUN (1904-1964) Ženski akt
Ulje na kartonu 56x36 cm 1951 Sign.