42. Aukcija antikviteta i slika 06. mart 2016.

  • Prsten u belom zlatu sa dijamantom

    Belo zlato 18K (750), težina kamena 0,31 ct, SI. G.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €1000
    Detaljnije
  • Ikona Sv. Nikole Vatroslav Bek (1834-?)

    Ulje na dasci. Dimenzije: 100x65 cm,1869. Sign.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €2000
    Detaljnije
  • SNEŽANA MARINKOVIĆ (1949-2007) Cveće

    Akvarel 32x23 cm 1997 Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • SAŠA MARJANOVIĆ (1976) Ogledalo

    Ulje na kartonu 33,5x35 cm 2009 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Parobrod na Dunavu

    Ulje na platnu 20x25 cm Oko 1925.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ Čamac

    Akvarel 12x18 cm Oko 1920.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ Stari Zemun, Franztal

    Ulje na platnu 42x69 cm Oko 1930.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €1450
    Detaljnije
  • MARIO MIKULIĆ (1924-1991) Pogled na ulicu Vase Miskina, Srajevo

    Ulje na platnu 60x50 cm Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • SRĐAN ĐILE MARKOVIĆ (1959) Cigaret pauza

    Akril na platnu 61x80 cm 2000 Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Zlatiborska pletilja

    Ulje na dasci 22x27,5 cm 1972 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • MILICA MILIVOJEVIĆ (1889-1963) Mostar

    Ulje na platnu 63x77 cm 1928 Sign. -Reprodukovano pod br. 48 u katalogu izložbe ULUB-a 1919, ULUS, Beograd, 1969.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • MILICA MILIVOJEVIĆ Ulica

    Akvarel 25x35 cm Oko 1946.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • Raspeće Hristovo

    Mesingana putna ikona. XIX vek.Rusija. Dimenzije: 23 x 12 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MILICA MILIVOJEVIĆ Motiv iz Jajca

    Akvarel 28x38 cm Oko 1946 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Devojka za pisaćim stolom

    Gvaš 49x32 cm 1944/5 Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • KOSTA MILIĆEVIĆ (1877-1920) Motiv sa Krfa

    Ulje na kartonu 23x32 cm 1916 - Atribucija: Dr S.Živkovic, Prof.Đ.Kadijević, N.Kusovac.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €30000
    Detaljnije
  • MILAN A. MILOVANOVIĆ (1876-1946) Sukob Miloša i Vuka

    Olovka na hartiji 15x23 cm 1908.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Portret Jovanke Stojanović Maksimović

    Pastel na hartiji 48x37 cm Oko 1950.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €1500
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) London (ugao Kralja Milana i Kneza Miloša, Beograd)

    Olovka na hartiji 32x43 cm 1935 Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ Ruzveltova ulica

    Olovka na hartiji 32x43 cm 1959 Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • N.N. Drveće

    Ulje na lesonitu 41x60 cm

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • ZORAN NASTIĆ (1948) Ležeći akt

    Ulje na lesonitu 18x25 cm Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Bez naziva

    Ulje na hartiji 29x29 cm 2010 Sign. na poleđini

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ĐORĐE ANDREJEVIĆ KUN (1904-1964) Ženski akt

    Ulje na kartonu 56x36 cm 1951 Sign.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €2500
    Detaljnije