43. Aukcija antikviteta i slika 05. jun 2016.
Slavski bokal i četiri čaše
Između dva rata. Staklo oslikano motivom sv. Nikole. Visina bokala: 25 cm, visina čaše: 11 cm.
Ruska srebrna kutija
Carska Rusija, oko 1880. Žigovi: Moskva 84, majstor Petar Pavlovič Miljukov (1877-1912). Težina: 475 gr, dimenzije: 24x10x8 cm.
MILIĆ OD MAČVE Snežna litija
Ulje na dasci 13x16 cm 1990 Sign.
MILIĆ OD MAČVE Propast Gročanske Ade
Ulje na platnu 21,5x23,5 cm 1966 Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Zopir
Kombinovana teh. kolaž 60x50 cm 1968 Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Akt
Akvarel 43x55 cm 1966 Sign
JELENA MILOŠEVIĆ JOVANOVIĆ (1958) Bogorodica
Kombinovana tehnika 60x50 cm 2015 Sign.
JELENA MILOŠEVIĆ JOVANOVIĆ Poljubac
Kombinovana tehnika 60x50 cm 2016 Sign.
MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Vrša
Tuš i akvarel na hartiji 21x29 cm Oko 1960
LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Kafana Crveni fesić
Olovka na hartiji 28x43 cm 1937 Sign.
MIHAILO MILOVANOVIĆ (1879-1941) Pralje
Ulje na platnu 60x80 cm Sign.
MIHAILO MILOVANOVIĆ Kuća u planini
Ulje na platnu 60x80 cm
Srebrna šatula
Austrougarska, druga polovina XIX veka. Žig: Diana, težina: 400 gr. Dimenzije: 13,5x10x14 cm
Sv. RAFAILO MOMČILOVIĆ (1875-1941) Kapija manastira Kovilj
Ulje na platnu 53x75 cm 1914 Sign.
MARKO MURAT (1864-1944) Portret mlade devojke u desnom profilu
Ulje na platnu 50x40 cm Sign.
MARKLEN MOSIJENKO (1928) Beogradsko pristanište
Ulje na platnu 39x47 cm Sign.
PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Kompozicija u crvenom
Ulje na platnu 80x80 cm 2009 Sign. na poleđini
S. NIKOLIĆ Dečak sa konjićem
Ulje na platnu 69x54 cm 1934,35 Sign.
S. NIKOLIĆ Jedrilice u luci
Pastel na hartiji 22x32 cm Oko 1935 Sign.
MILIVOJE NIKOLAJEVIĆ (1912-1988) Obešeni
Tuš na hartiji 39x28 cm Oko 1945 Izlagano na izložbi Soc. umetnost i soc. realizam, Dom vojske, Beograd, 2015.
JOVAN OBIČAN (1918-1987) Ercegovac
Terakota Visina: 25 cm Oko 1960
ILIJA PANDUROVIĆ (1933-2003)
Zadnja scena iz filma Orkanski visovi Ulje na panelu 17x12 cm 1979
ILIJA PANDUROVIĆ Golubovi
Akvarel 32x57 cm
Art Deco srebrna pudrijera
Italija, oko 1930. Sterling srebro, žigovi: 925 i radionica iz Milana. Dimenzije: 7x7x1 cm