43. Aukcija antikviteta i slika 05. jun 2016.

  • Slavski bokal i četiri čaše

    Između dva rata. Staklo oslikano motivom sv. Nikole. Visina bokala: 25 cm, visina čaše: 11 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Ruska srebrna kutija

    Carska Rusija, oko 1880. Žigovi: Moskva 84, majstor Petar Pavlovič Miljukov (1877-1912). Težina: 475 gr, dimenzije: 24x10x8 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Snežna litija

    Ulje na dasci 13x16 cm 1990 Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Propast Gročanske Ade

    Ulje na platnu 21,5x23,5 cm 1966 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Zopir

    Kombinovana teh. kolaž 60x50 cm 1968 Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Akt

    Akvarel 43x55 cm 1966 Sign

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • JELENA MILOŠEVIĆ JOVANOVIĆ (1958) Bogorodica

    Kombinovana tehnika 60x50 cm 2015 Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • JELENA MILOŠEVIĆ JOVANOVIĆ Poljubac

    Kombinovana tehnika 60x50 cm 2016 Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Vrša

    Tuš i akvarel na hartiji 21x29 cm Oko 1960

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Kafana Crveni fesić

    Olovka na hartiji 28x43 cm 1937 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MIHAILO MILOVANOVIĆ (1879-1941) Pralje

    Ulje na platnu 60x80 cm Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €3200
    Detaljnije
  • MIHAILO MILOVANOVIĆ Kuća u planini

    Ulje na platnu 60x80 cm

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €2800
    Detaljnije
  • Srebrna šatula

    Austrougarska, druga polovina XIX veka. Žig: Diana, težina: 400 gr. Dimenzije: 13,5x10x14 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • Sv. RAFAILO MOMČILOVIĆ (1875-1941) Kapija manastira Kovilj

    Ulje na platnu 53x75 cm 1914 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €3900
    Detaljnije
  • MARKO MURAT (1864-1944) Portret mlade devojke u desnom profilu

    Ulje na platnu 50x40 cm Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €5800
    Detaljnije
  • MARKLEN MOSIJENKO (1928) Beogradsko pristanište

    Ulje na platnu 39x47 cm Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Kompozicija u crvenom

    Ulje na platnu 80x80 cm 2009 Sign. na poleđini

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €375
    Detaljnije
  • S. NIKOLIĆ Dečak sa konjićem

    Ulje na platnu 69x54 cm 1934,35 Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • S. NIKOLIĆ Jedrilice u luci

    Pastel na hartiji 22x32 cm Oko 1935 Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MILIVOJE NIKOLAJEVIĆ (1912-1988) Obešeni

    Tuš na hartiji 39x28 cm Oko 1945 Izlagano na izložbi Soc. umetnost i soc. realizam, Dom vojske, Beograd, 2015.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • JOVAN OBIČAN (1918-1987) Ercegovac

    Terakota Visina: 25 cm Oko 1960

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • ILIJA PANDUROVIĆ (1933-2003)

    Zadnja scena iz filma Orkanski visovi Ulje na panelu 17x12 cm 1979

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • ILIJA PANDUROVIĆ Golubovi

    Akvarel 32x57 cm

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Art Deco srebrna pudrijera

    Italija, oko 1930. Sterling srebro, žigovi: 925 i radionica iz Milana. Dimenzije: 7x7x1 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije