44. Aukcija antikviteta i slika 09. oktobar 2016.

  • Cvet od mermera

    Visina: 20 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Art Deco lampa

    Staklo u boji, niklovano. Visina: 40 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • MILUN MITROVIĆ Žena u poluležećem položaju

    Akvarel 28x39 cm 1970 Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Novi Beograd

    Pastel 18x25 cm 1974 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • RADENKO MIŠEVIĆ (1920-1995) Cveće

    Ulje na kartonu 30x40 cm Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €475
    Detaljnije
  • DRAGAN MOJOVIĆ (1942-2001) Bez naziva

    Ulje i komb. tehnika na kartonu 70x100 cm 1995 Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €1000
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Varoš kapija, krčma Radnička kasina

    Crtež olovkom 30x41 cm 1932 Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ Ugao ulica Džordža Vašingtona i Dobre Mitrovića

    Crtež olovkom 30x45 cm 1958 Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ISMET MUJEZINOVIĆ (1907-1984) Partizanska konjica

    Ulje na šperu 42x53 cm Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • VLADIMIR MOJSILOVIĆ (1973) Zaboravio sam cigarete na glasoviru

    Ulje, akril na platnu 100x100 cm 2014 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • VLADIMIR MOJSILOVIĆ Pikaso

    Ulje, akril na platnu 50x70 cm 2015 Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • ZORAN ANTONIO MUŠIČ (1909-2005) Dalmatinski motiv

    Grafika E.A. 41x55 cm 1959 Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • Art Deco lampa

    Dvoslojno staklo, mesing. Visina: 35 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • N.N. Bretonac sa beretkom

    Olovka na hartiji 12,5x8 cm 1927 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • N.N. Stara Bretonka

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ (1912-1988) Granje u vodi V

    Probni otisak 28x37 cm (44x54 cm) 1959 Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ Siva vrata

    Pastel 31,5x21,5 cm Oko 1955 Sign. Reprodukovano na str. 168 Monografije, Galerija Matice Srpske, Novi Sad, 2003.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ Radnik

    Tuš na hartiji 19x11 cm Oko 1950

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • STEVAN NIKŠIĆ LALA (1853-1938) Pralja

    Akvarel 29,5x20,5 cm 1938 Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • PETAR OMČIKUS (1926) Lastovo

    Kombinovana tehnika 79x115 cm 1975 Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Pariz (Sena i Notre-Dame)

    Ulje na platnu 54x76 cm Oko 1920 Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva

    Tempera na hartiji 8x12,5 cm 1962 Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Lajanje na mesec

    Kombinovana tehnika 18x15 cm 1956 Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • Kaminski sat sa dva svećnjaka

    Francuska, oko 1890. Visina sata: 48 cm, visina svećnjaka 40 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €750
    Detaljnije