44. Aukcija antikviteta i slika 09. oktobar 2016.
Cvet od mermera
Visina: 20 cm
Art Deco lampa
Staklo u boji, niklovano. Visina: 40 cm.
MILUN MITROVIĆ Žena u poluležećem položaju
Akvarel 28x39 cm 1970 Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Novi Beograd
Pastel 18x25 cm 1974 Sign.
RADENKO MIŠEVIĆ (1920-1995) Cveće
Ulje na kartonu 30x40 cm Sign.
DRAGAN MOJOVIĆ (1942-2001) Bez naziva
Ulje i komb. tehnika na kartonu 70x100 cm 1995 Sign.
LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Varoš kapija, krčma Radnička kasina
Crtež olovkom 30x41 cm 1932 Sign.
LUKA MLADENOVIĆ Ugao ulica Džordža Vašingtona i Dobre Mitrovića
Crtež olovkom 30x45 cm 1958 Sign.
ISMET MUJEZINOVIĆ (1907-1984) Partizanska konjica
Ulje na šperu 42x53 cm Sign.
VLADIMIR MOJSILOVIĆ (1973) Zaboravio sam cigarete na glasoviru
Ulje, akril na platnu 100x100 cm 2014 Sign.
VLADIMIR MOJSILOVIĆ Pikaso
Ulje, akril na platnu 50x70 cm 2015 Sign.
ZORAN ANTONIO MUŠIČ (1909-2005) Dalmatinski motiv
Grafika E.A. 41x55 cm 1959 Sign.
Art Deco lampa
Dvoslojno staklo, mesing. Visina: 35 cm.
N.N. Bretonac sa beretkom
Olovka na hartiji 12,5x8 cm 1927 Sign.
N.N. Stara Bretonka
MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ (1912-1988) Granje u vodi V
Probni otisak 28x37 cm (44x54 cm) 1959 Sign.
MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ Siva vrata
Pastel 31,5x21,5 cm Oko 1955 Sign. Reprodukovano na str. 168 Monografije, Galerija Matice Srpske, Novi Sad, 2003.
MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ Radnik
Tuš na hartiji 19x11 cm Oko 1950
STEVAN NIKŠIĆ LALA (1853-1938) Pralja
Akvarel 29,5x20,5 cm 1938 Sign.
PETAR OMČIKUS (1926) Lastovo
Kombinovana tehnika 79x115 cm 1975 Sign.
MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Pariz (Sena i Notre-Dame)
Ulje na platnu 54x76 cm Oko 1920 Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva
Tempera na hartiji 8x12,5 cm 1962 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Lajanje na mesec
Kombinovana tehnika 18x15 cm 1956 Sign.
Kaminski sat sa dva svećnjaka
Francuska, oko 1890. Visina sata: 48 cm, visina svećnjaka 40 cm.