45. Aukcija antikviteta i slika 22. januar u 19h

  • Rukom oslikan porcelanski tanjir sa galantnim scenama

    Nemačka,Fuerstenberg Porzellanfabrik, oko 1900. Prečnik: 28,5 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Rusko srebrno kandilo

    Žig: 84 i majstora, težina: 200 gr. Visina: 50 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • DUŠAN MILOVANOVIĆ (1919-2000) Žene

    Grafika 49x68 cm 1961. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • BRANISLAV MIRKOVIĆ (1908-1987) Devojčica

    Ulje na kartonu 31x25 cm 1955. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Kafana dva goluba, ugao ul. Gavrila Principa i Kameničke

    Olovka na hartiji 27x40 cm 1935. Sign

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ Doksati u ul. Cara Lazara

    Olovka na hartiji 34x50 cm 1937. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Konavljanka sa kotaricom na glavi

    Freska 50x32 cm 1936.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €6500
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ Jabuke

    Ulje na šperploči 26x35 cm Oko 1930. Sign

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €2300
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ Riba

    Gvaš na hartiji 10x14 cm Oko 1960. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ Vrša

    Tuš i akvarel na hartiji 21x29 cm Oko 1960.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Pejzaž

    Kombinovana tehnika 21x26 cm 1968. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ Bez naziva

    Pastel 21x30 cm 1955. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Srebrne kašičice

    Austrija, oko 1900. Žig: Diana. (6 kom.)

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • MARKLEN MOSIJENKO (1928-2016) Beograd sa prozora autora

    Ulje na platnu 50x40 cm

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DRAGANA MUDRIĆ Novi život

    Akvatinta A.O. 75x55 cm Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • ESAD MUFTIĆ (1944) Voće

    Grafika 89/200 48x48 cm Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • IVO NOVAKOVIĆ (1913-1941) Gradski motiv

    Ulje na platnu 50x40 cm 1939. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • N.N Umetnica

    Tempera na kartonu 80x52 cm

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • JEFTA PERIĆ (1895-1967) Cveće

    Ulje na platnu 41x33 cm Oko 1930. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • MICHAEL PARKES (1944) Rainbow Sphinx

    Litografija u boji E.A 4/25 55x75 cm 1990. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • N.N. Mrtva priroda sa raspećem

    Ulje na kartonu 30x18 cm Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • N.N. Lik devojke

    Bronza Visina: 24 cm

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Judaika - Posrebreni pribor za meze

    Metalum (osn. 1913), Tel Aviv, Britanski mandat Palestine. (3 kom)

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • JOVAN OBIČAN (1918-1987) Ercegovac

    Terakota Visina: 25 cm Oko 1960.

    LOT br: 120

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije