45. Aukcija antikviteta i slika 22. januar u 19h
Rukom oslikan porcelanski tanjir sa galantnim scenama
Nemačka,Fuerstenberg Porzellanfabrik, oko 1900. Prečnik: 28,5 cm.
Rusko srebrno kandilo
Žig: 84 i majstora, težina: 200 gr. Visina: 50 cm.
DUŠAN MILOVANOVIĆ (1919-2000) Žene
Grafika 49x68 cm 1961. Sign.
BRANISLAV MIRKOVIĆ (1908-1987) Devojčica
Ulje na kartonu 31x25 cm 1955. Sign.
LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Kafana dva goluba, ugao ul. Gavrila Principa i Kameničke
Olovka na hartiji 27x40 cm 1935. Sign
LUKA MLADENOVIĆ Doksati u ul. Cara Lazara
Olovka na hartiji 34x50 cm 1937. Sign.
MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Konavljanka sa kotaricom na glavi
Freska 50x32 cm 1936.
MILO MILUNOVIĆ Jabuke
Ulje na šperploči 26x35 cm Oko 1930. Sign
MILO MILUNOVIĆ Riba
Gvaš na hartiji 10x14 cm Oko 1960. Sign.
MILO MILUNOVIĆ Vrša
Tuš i akvarel na hartiji 21x29 cm Oko 1960.
DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Pejzaž
Kombinovana tehnika 21x26 cm 1968. Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ Bez naziva
Pastel 21x30 cm 1955. Sign.
Srebrne kašičice
Austrija, oko 1900. Žig: Diana. (6 kom.)
MARKLEN MOSIJENKO (1928-2016) Beograd sa prozora autora
Ulje na platnu 50x40 cm
DRAGANA MUDRIĆ Novi život
Akvatinta A.O. 75x55 cm Sign.
ESAD MUFTIĆ (1944) Voće
Grafika 89/200 48x48 cm Sign.
IVO NOVAKOVIĆ (1913-1941) Gradski motiv
Ulje na platnu 50x40 cm 1939. Sign.
N.N Umetnica
Tempera na kartonu 80x52 cm
JEFTA PERIĆ (1895-1967) Cveće
Ulje na platnu 41x33 cm Oko 1930. Sign.
MICHAEL PARKES (1944) Rainbow Sphinx
Litografija u boji E.A 4/25 55x75 cm 1990. Sign.
N.N. Mrtva priroda sa raspećem
Ulje na kartonu 30x18 cm Sign.
N.N. Lik devojke
Bronza Visina: 24 cm
Judaika - Posrebreni pribor za meze
Metalum (osn. 1913), Tel Aviv, Britanski mandat Palestine. (3 kom)
JOVAN OBIČAN (1918-1987) Ercegovac
Terakota Visina: 25 cm Oko 1960.