46. Aukcija antikviteta i slika 23. april 2017.
Kristalni flakon
Visina: 30 cm
Art Deco mastionica
Švedska, oko 1900. Posrebrenje, staklo. Žig: GAB NS ALP. Dimnenzije: 16x23 cm
PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Snop
Akrilik na hameru 73x54 cm 1991 Sign.
VLASTIMIR NIKOLIĆ (1947) Bez naziva
Akvarel 74x56 cm 2006 Sign.
ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Maska
Ulje na platnu 73x54 cm 1993 Sign.
ZORAN PAVLOVIĆ Žena sa paunom
Tuš na hartiji 70x70 cm Oko 1970
ZORAN PETROVIĆ (1932-2006) Vetrenjača u Bačkoj
Ulje na platnu 70x116 cm 1955 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Bečej
Ulje na lesonitu 51x71 cm 1954 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Pred dodirom
Ulje na platnu 97x165,5 cm 1980 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Lik
Ulje na lesonitu 100x70 cm 1971 Sign.
MIHAILO PETROV (1902-1983) Masline na obali mora
Karafindl
Ručno brušeni kristal, niklovani mesing. Dimenzije: 22x16 cm
MIHAILO PETROV Bez naziva
Kombinovana tehnika 64x52 cm 1960 Sign.
ARSENIJE PETROVIĆ (1803-1870) Portret mladića
Ulje na platnu 71x54 cm Oko 1830
MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Stara kuća u Aranđelovcu
Akvarel 28x39 cm Oko 1933 Sign.
ĐORĐE POPOVIĆ (1909-1962) Portret čoveka
Ulje na platnu 81x65 cm Oko 1950 Sign.
MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Kompozicija II
Akvarel, 25x17 cm, 1997. Sign.
MIODRAG B. PROTIĆ Buket
Ulje na platnu 54x65 cm 1965 Sign.
UROŠ PREDIĆ (1857-1953) Portret ministra Božidara Maksimovića
Ulje na platnu 69x55 cm 1941 Sign.
SMILJAN VIĆENCO POPOVIĆ (1939) Cvet sa ušća Neretve
Ulje na platnu 80x60 cm Oko 1980
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Gvozden
Grafika 2/60 70x50 cm 1980 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Muza
Grafika 4/5 22x15 cm (40x30 cm) Sign.
Frutijera
Posrebrenje, staklo. Dimenzije: 25x24 cm
MILAN POPOVIĆ KROMPIR (1915-1969) Skica za plakat izložbe
Olovka u boji, tuš na hartiji 36x25 cm Oko 1960 Sign.