46. Aukcija antikviteta i slika 23. april 2017.

  • Kristalni flakon

    Visina: 30 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • Art Deco mastionica

    Švedska, oko 1900. Posrebrenje, staklo. Žig: GAB NS ALP. Dimnenzije: 16x23 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Snop

    Akrilik na hameru 73x54 cm 1991 Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • VLASTIMIR NIKOLIĆ (1947) Bez naziva

    Akvarel 74x56 cm 2006 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Maska

    Ulje na platnu 73x54 cm 1993 Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORAN PAVLOVIĆ Žena sa paunom

    Tuš na hartiji 70x70 cm Oko 1970

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1932-2006) Vetrenjača u Bačkoj

    Ulje na platnu 70x116 cm 1955 Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Bečej

    Ulje na lesonitu 51x71 cm 1954 Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Pred dodirom

    Ulje na platnu 97x165,5 cm 1980 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €1600
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Lik

    Ulje na lesonitu 100x70 cm 1971 Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • MIHAILO PETROV (1902-1983) Masline na obali mora

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Karafindl

    Ručno brušeni kristal, niklovani mesing. Dimenzije: 22x16 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MIHAILO PETROV Bez naziva

    Kombinovana tehnika 64x52 cm 1960 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • ARSENIJE PETROVIĆ (1803-1870) Portret mladića

    Ulje na platnu 71x54 cm Oko 1830

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €1400
    Detaljnije
  • MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Stara kuća u Aranđelovcu

    Akvarel 28x39 cm Oko 1933 Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • ĐORĐE POPOVIĆ (1909-1962) Portret čoveka

    Ulje na platnu 81x65 cm Oko 1950 Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Kompozicija II

    Akvarel, 25x17 cm, 1997. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ Buket

    Ulje na platnu 54x65 cm 1965 Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €1500
    Detaljnije
  • UROŠ PREDIĆ (1857-1953) Portret ministra Božidara Maksimovića

    Ulje na platnu 69x55 cm 1941 Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €1600
    Detaljnije
  • SMILJAN VIĆENCO POPOVIĆ (1939) Cvet sa ušća Neretve

    Ulje na platnu 80x60 cm Oko 1980

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Gvozden

    Grafika 2/60 70x50 cm 1980 Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Muza

    Grafika 4/5 22x15 cm (40x30 cm) Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Frutijera

    Posrebrenje, staklo. Dimenzije: 25x24 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MILAN POPOVIĆ KROMPIR (1915-1969) Skica za plakat izložbe

    Olovka u boji, tuš na hartiji 36x25 cm Oko 1960 Sign.

    LOT br: 120

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije