47. Aukcija antikviteta i slika 04. jun 2017.

  • Herend porcelanski oval

    Mađarska. Rukom oslikan, dimenzije: 42x 29 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €60
    Detaljnije
  • Apostoli Sv. Petar i Sv. Pavle

    Ulje na platnu, 74x58 cm, 1896.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • JELISAVETA Č. PETROVIĆ (1896-1960) Motiv sa Ade Ciganlije

    Akvarel 30x43 cm 1960

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • TOMA PETROVIĆ Metamorfoza jednog pijaniste

    Ulje na platnu 35x30 cm 1983 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Sa starog sajmišta

    Ulje na platnu 58x72 cm 1953 Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Crvena crkva u Senti

    Tuš 60x42 cm 1954 Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Stubovi porušenog mosta u Senti

    Ulje na kartonu 50x70 cm 1955 Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Soba

    Ulje na kartonu 50x60 cm 1953 Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Kosidba žita i mašina

    Ulje na lesonitu 70x100 cm 1973 Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Totem

    Metal Visina: 40 cm 1984 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Portret geologa (ripida erozije)

    Mesing Visina: 38 cm 1958

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Ripida erozije

    Metal Visina: 44 cm 1960 Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • DANICA ANTIĆ (1916-1989)

    Ulje na platnu 72x53 cm Sign.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Zaliv

    Akvarel 22x31 cm Oko 1955 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ Pletilja

    Akvarel 32x27 cm

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Omaggio a Leonardo

    Grafika 54 x 40 cm. 1982 Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • DIMITRIJE POPOVIĆ Fantazmagorija

    Bakropis E.A. 23x17 cm 1981 Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • LJUBA POPOVIĆ (1934-2016) Bez naziva

    Grafika 44/100 70x100 cm 1982 Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • AUGUST QUERFURT (1696-1761) A Battle

    Oil on canvas 74x99 cm 1756 Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €4600
    Detaljnije
  • PAVLE PAJA PREDRAGOVIĆ (1884-1928) Motiv iz parka

    Ulje na kartonu 23x30 cm Oko 1920

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • PAVLE PAJA PREDRAGOVIĆ Portret devojčice

    Olovka na hartiji 14x8,5 cm Oko 1912 Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Kompozicija I

    Akvarel 23x13 cm 1992 Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • BORKO PETROVIĆ (1971) Ljubavnici

    Ulje na platnu 80x65 cm 2017 Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • MIKA ANTIĆ (1932-1986)

    Mastilo na hartiji 29x20 cm 1973 Sign.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije