47. Aukcija antikviteta i slika 04. jun 2017.
Herend porcelanski oval
Mađarska. Rukom oslikan, dimenzije: 42x 29 cm.
Apostoli Sv. Petar i Sv. Pavle
Ulje na platnu, 74x58 cm, 1896.
JELISAVETA Č. PETROVIĆ (1896-1960) Motiv sa Ade Ciganlije
Akvarel 30x43 cm 1960
TOMA PETROVIĆ Metamorfoza jednog pijaniste
Ulje na platnu 35x30 cm 1983 Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Sa starog sajmišta
Ulje na platnu 58x72 cm 1953 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Crvena crkva u Senti
Tuš 60x42 cm 1954 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Stubovi porušenog mosta u Senti
Ulje na kartonu 50x70 cm 1955 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Soba
Ulje na kartonu 50x60 cm 1953 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Kosidba žita i mašina
Ulje na lesonitu 70x100 cm 1973 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Totem
Metal Visina: 40 cm 1984 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Portret geologa (ripida erozije)
Mesing Visina: 38 cm 1958
ZORAN PETROVIĆ Ripida erozije
Metal Visina: 44 cm 1960 Sign.
DANICA ANTIĆ (1916-1989)
Ulje na platnu 72x53 cm Sign.
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Zaliv
Akvarel 22x31 cm Oko 1955 Sign.
ZORA PETROVIĆ Pletilja
Akvarel 32x27 cm
DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Omaggio a Leonardo
Grafika 54 x 40 cm. 1982 Sign.
DIMITRIJE POPOVIĆ Fantazmagorija
Bakropis E.A. 23x17 cm 1981 Sign.
LJUBA POPOVIĆ (1934-2016) Bez naziva
Grafika 44/100 70x100 cm 1982 Sign.
AUGUST QUERFURT (1696-1761) A Battle
Oil on canvas 74x99 cm 1756 Sign.
PAVLE PAJA PREDRAGOVIĆ (1884-1928) Motiv iz parka
Ulje na kartonu 23x30 cm Oko 1920
PAVLE PAJA PREDRAGOVIĆ Portret devojčice
Olovka na hartiji 14x8,5 cm Oko 1912 Sign.
MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Kompozicija I
Akvarel 23x13 cm 1992 Sign.
BORKO PETROVIĆ (1971) Ljubavnici
Ulje na platnu 80x65 cm 2017 Sign.
MIKA ANTIĆ (1932-1986)
Mastilo na hartiji 29x20 cm 1973 Sign.