48. Aukcija antikviteta i slika 19. novembar 2017.
Kristalna vaza
Rubin staklo. Visina: 39 cm
Porcelanski servis za ručavanje, kafu i čaj za 8 osoba (78 kom.)
Noritake, Montrose No 6956, Japan 1968. (N.B. Na fotografiji je samo deo kompleta)
LAZAR LIČENOSKI (1901-1964) Na jezeru
Ulje na šperu 55x73,5 cm Oko 1935 Sign.
CVETKO LAINOVIĆ (1931-2006) Lovćen
Ulje na dasci 30x20 cm Sign.
CVETKO LAINOVIĆ Cveće
Kombinovana tehnika 22x8,5 cm Sign.
CVETKO LAINOVIĆ Slika
Kombinovana tehnika 92x61 cm 1972 Sign.
STEVAN MARKUŠ (1962) Duh
Tuš i olovka na hartiji 16,5x13 cm
SAŠA MARKOVIĆ MIKROB (1959-2010) The Beta Band
Ručno dekorisani CD 12x26,5 cm
DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Beograd
Ulje na platnu 40x170 cm Sign.
DUŠAN MIKONJIĆ Zemun
Ulje na platnu 50x60 cm Sign.
JANKO MIHAILOVIĆ (1930) Prizor sa mora
Akvarel 29x19 cm 1978 Sign.
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Galebovi među jarbolima
Akvarel 41x29 cm 1991 Sign.
Ovalna herend doza za šećer sa poklopcem
Mađarska. Dimenzije: 18x 10 x 10 cm.
MILORAD BATA MIHAILOVIĆ (1923-2011) Kosovo
Ulje na hartiji kaš. na platno 108x145 cm 1962 Sign.
MILORAD BATA MIHAILOVIĆ Bateau
Ulje na platnu 130x80 cm 1987 Sign. Reprodukovano na str. 98 Monografije Bata i prijatelji, Karić Fondacija, Beograd.
ERA MILIVOJEVIĆ (1944) Grudva
Kombinovana tehnika Prečnik 12 cm Sign.
VEL MILLER Starac
Olovka na hartiji 25x20 cm Sign.
VEL MILLER Mladić sa bradom
MIHAILO MILOVANOVIĆ (1879-1941) Volovi
Ulje na platnu 98x110 cm, 1929-1930. Sign. Reprodukovano u Monografiji, Miodrag Jovanovic, Narodni muzej, Beograd, 2001, str. 168, redni br. 98.
MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Apstraktna kompozicija
Ulje na platnu 64,5x80,5 cm 1965 Sign.
LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Rad za prijem u umetničku školu 1926
Olovka na hartiji 28x43 cm 1926 Sign.
LUKA MLADENOVIĆ Kafana Orač, ugao ulica JNA i Kneginje Zorke
Olovka na hartiji 34x49 cm 1983 Sign.
LUKA MLADENOVIĆ Vračar, poslastičarnica i bife Zoran, ugao Mekenzijeve i kneginje Zorke
Olovka na hartiji 29x48 cm 1970 Sign.
Herend porcelanska bombonjera sa poklopcem
Mađarska. Visina: 16 cm, prečnik: 16 cm.