48. Aukcija antikviteta i slika 19. novembar 2017.

  • Kristalna vaza

    Rubin staklo. Visina: 39 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Porcelanski servis za ručavanje, kafu i čaj za 8 osoba (78 kom.)

    Noritake, Montrose No 6956, Japan 1968. (N.B. Na fotografiji je samo deo kompleta)

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • LAZAR LIČENOSKI (1901-1964) Na jezeru

    Ulje na šperu 55x73,5 cm Oko 1935 Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €2400
    Detaljnije
  • CVETKO LAINOVIĆ (1931-2006) Lovćen

    Ulje na dasci 30x20 cm Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • CVETKO LAINOVIĆ Cveće

    Kombinovana tehnika 22x8,5 cm Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • CVETKO LAINOVIĆ Slika

    Kombinovana tehnika 92x61 cm 1972 Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • STEVAN MARKUŠ (1962) Duh

    Tuš i olovka na hartiji 16,5x13 cm

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • SAŠA MARKOVIĆ MIKROB (1959-2010) The Beta Band

    Ručno dekorisani CD 12x26,5 cm

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Beograd

    Ulje na platnu 40x170 cm Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ Zemun

    Ulje na platnu 50x60 cm Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • JANKO MIHAILOVIĆ (1930) Prizor sa mora

    Akvarel 29x19 cm 1978 Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Galebovi među jarbolima

    Akvarel 41x29 cm 1991 Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Ovalna herend doza za šećer sa poklopcem

    Mađarska. Dimenzije: 18x 10 x 10 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MILORAD BATA MIHAILOVIĆ (1923-2011) Kosovo

    Ulje na hartiji kaš. na platno 108x145 cm 1962 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • MILORAD BATA MIHAILOVIĆ Bateau

    Ulje na platnu 130x80 cm 1987 Sign. Reprodukovano na str. 98 Monografije Bata i prijatelji, Karić Fondacija, Beograd.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €4500
    Detaljnije
  • ERA MILIVOJEVIĆ (1944) Grudva

    Kombinovana tehnika Prečnik 12 cm Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • VEL MILLER Starac

    Olovka na hartiji 25x20 cm Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • VEL MILLER Mladić sa bradom

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • MIHAILO MILOVANOVIĆ (1879-1941) Volovi

    Ulje na platnu 98x110 cm, 1929-1930. Sign. Reprodukovano u Monografiji, Miodrag Jovanovic, Narodni muzej, Beograd, 2001, str. 168, redni br. 98.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €3200
    Detaljnije
  • MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Apstraktna kompozicija

    Ulje na platnu 64,5x80,5 cm 1965 Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Rad za prijem u umetničku školu 1926

    Olovka na hartiji 28x43 cm 1926 Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ Kafana Orač, ugao ulica JNA i Kneginje Zorke

    Olovka na hartiji 34x49 cm 1983 Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ Vračar, poslastičarnica i bife Zoran, ugao Mekenzijeve i kneginje Zorke

    Olovka na hartiji 29x48 cm 1970 Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Herend porcelanska bombonjera sa poklopcem

    Mađarska. Visina: 16 cm, prečnik: 16 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije