49. Aukcija antikviteta i slika 11. februar 2018.
Murano vaza
Visina: 10 cm
Posrebrena stona tabakera sa emajliranim amblemom cara Vilhelma, 1916
Nemačka. Dimenzije: 12,5x8,5x4,5 cm
DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Sv. Stefan
Ulje na platnu, 80x100 cm. Sign.
MILICA MILIVOJEVIĆ (1889-1963) Pejzaž sa primorja
Akvarel, 16x24 cm. Sign.
MILAN MINIĆ (1889-1961) Motiv iz Pariza
Akvarel, 25x35 cm.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) 7 bagatela
Ulje na platnu, 65x81 cm. 1979. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Akt
Akvarel, 32x45 cm. 1974. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Akt
Akvarel, 22x30cm. 1975. Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Žena
Akvarel, 28x22 cm. 1975. Sign.
GORAN MITROVIĆ (1968) Panonsko pristanište
Ulje na šperu, 50x60 cm. 2009. Sign.
MIODRAG NAGORNI (1932-2016) Posrnuli konj
Tuš, akvarel na hartiji, 28x40 cm. 1965. Sign.
MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Livade i oblaci
Akvarel, 23x33 cm. 1980. Sign.
Art Deco mastionica
Dimenzije: 17x11x10 cm
MILUN MITROVIĆ Igračica
Litografija 2/10, 66x50 cm. Sign.
LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Zgrada u ul. Gavrila Principa
Olovka na hartiji, 62x40 cm. 1937. Sign.
LUKA MLADENOVIĆ Motiv kod Saborne crkve - Varoš kapija
Olovka na hartiji, 33x50 cm. 1949. Sign.
MIHAILO MILOVANOVIĆ (1879-1941) Devojka sa brezom
Ulje na platnu, 82x89 cm. Reprodukovano na str. 150 pod br. 117 u Monografiji, Miodrag Jovanović, Narodni muzej, Beograd, 2001.
EMANUEL MUANOVIĆ (1886-1944) Kafana Kičevo
Ulje na kartonu, 35x42 cm. 1925. Sign.
MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Ćup
Grafika, 7x6 cm. 1964. Sign.
MILO MILUNOVIĆ Vrša
Bakropis 5/10, 32x19 cm. Sign.
MILO MILUNOVIĆ Vrša
Tuš i akvarel na hartiji, 21x29 cm. Oko 1960.
NIKOLIĆ GORDAN (1951) Zver
Ulje na kartonu, 70x100 cm. 1989. Sign.
ŽIVOTIN NIKOLIĆ (1953) Brka
Ulje na platnu, 38x28 cm. Sign.
Lampa
Troslojno staklo. Niklovano. Visina: 39 cm