49. Aukcija antikviteta i slika 11. februar 2018.

  • Murano vaza

    Visina: 10 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Posrebrena stona tabakera sa emajliranim amblemom cara Vilhelma, 1916

    Nemačka. Dimenzije: 12,5x8,5x4,5 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Sv. Stefan

    Ulje na platnu, 80x100 cm. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MILICA MILIVOJEVIĆ (1889-1963) Pejzaž sa primorja

    Akvarel, 16x24 cm. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MILAN MINIĆ (1889-1961) Motiv iz Pariza

    Akvarel, 25x35 cm.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) 7 bagatela

    Ulje na platnu, 65x81 cm. 1979. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €7000
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Akt

    Akvarel, 32x45 cm. 1974. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Akt

    Akvarel, 22x30cm. 1975. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Žena

    Akvarel, 28x22 cm. 1975. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • GORAN MITROVIĆ (1968) Panonsko pristanište

    Ulje na šperu, 50x60 cm. 2009. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MIODRAG NAGORNI (1932-2016) Posrnuli konj

    Tuš, akvarel na hartiji, 28x40 cm. 1965. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Livade i oblaci

    Akvarel, 23x33 cm. 1980. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Art Deco mastionica

    Dimenzije: 17x11x10 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MILUN MITROVIĆ Igračica

    Litografija 2/10, 66x50 cm. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999) Zgrada u ul. Gavrila Principa

    Olovka na hartiji, 62x40 cm. 1937. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • LUKA MLADENOVIĆ Motiv kod Saborne crkve - Varoš kapija

    Olovka na hartiji, 33x50 cm. 1949. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MIHAILO MILOVANOVIĆ (1879-1941) Devojka sa brezom

    Ulje na platnu, 82x89 cm. Reprodukovano na str. 150 pod br. 117 u Monografiji, Miodrag Jovanović, Narodni muzej, Beograd, 2001.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €2400
    Detaljnije
  • EMANUEL MUANOVIĆ (1886-1944) Kafana Kičevo

    Ulje na kartonu, 35x42 cm. 1925. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Ćup

    Grafika, 7x6 cm. 1964. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ Vrša

    Bakropis 5/10, 32x19 cm. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ Vrša

    Tuš i akvarel na hartiji, 21x29 cm. Oko 1960.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • NIKOLIĆ GORDAN (1951) Zver

    Ulje na kartonu, 70x100 cm. 1989. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • ŽIVOTIN NIKOLIĆ (1953) Brka

    Ulje na platnu, 38x28 cm. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Lampa

    Troslojno staklo. Niklovano. Visina: 39 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije