51. Aukcija antikviteta i slika 26. jun 2018.

  • Staklena vaza

    Visina: 12 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Porcelanska figura hrtovi

    Nemačka. Oko 1930. Žig: Katzhuette, Hertwing & Co. Dužina: 33 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MARKLEN MOSIJENKO (1928-2016) Zemun

    Ulje na platnu 46x60 cm Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Hommage a Radomir Reljić

    Grafika u boji A.O. 66x49 cm 2010 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIRJANA NIKOLIĆ PEĆINAR (1923-2010) Suvo cveće

    Ulje na platnu kaširano na lesonit 41x34 cm

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • OLJA NIKONOVA RADOSAVLJEVIĆ Pogled sa Kalemegdana

    Ulje na platnu 32x45 cm Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Slikareva samoća

    Ulje na šperu 33x46 cm 1979 Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Kilavi Radovan

    Tuš, akvarel 27x17 cm 1997 Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Akt

    Akvarel 22x30 cm 1975 Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Žena

    Akvarel 28x22 cm 1975 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • OLIVERA MILUNOVIĆ (1977) Buđenje

    Slikana svila 54x54 cm 2018 Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • OLIVERA MILUNOVIĆ Simonida

    Slikana svila 54x52 cm 2018 Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Par Foo Dogs

    Kina, kraj XIX veka. Keramika. Visina: 32 cm (2 kom.)

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Kompozicija

    Akvarel 36x46 cm 1957 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Corpus Mysticum

    Grafika EA 32x24 cm (53x38) 1985 Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • MIHAILO BATA PROTIĆ (1922-1999) Krovovi Pariza

    Ulje na platnu 50x60 cm 1954 Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Mrtva priroda

    Ulje na platnu 50x60 cm 1951 Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €2400
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Sa starog sajmišta

    Ulje na platnu 58x72 cm 1953 Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Kapija Senta

    Ulje na lesonitu 50x70 cm 1954 Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Žena sa detetom

    Akvarel 29x40 cm Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Grupni portret

    Grafika 43/99 30x38 cm (40x50) 1989 Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MILETA PRODANOVIĆ (1959) Nebo I

    Akvarel 36x24 cm 1992 Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MILETA PRODANOVIĆ Nebo II

    Akvarel 36x24 cm 1992 Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Devojka na hridi

    Mesing. Visina: 30 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije