51. Aukcija antikviteta i slika 26. jun 2018.
Staklena vaza
Visina: 12 cm
Porcelanska figura hrtovi
Nemačka. Oko 1930. Žig: Katzhuette, Hertwing & Co. Dužina: 33 cm
MARKLEN MOSIJENKO (1928-2016) Zemun
Ulje na platnu 46x60 cm Sign.
BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Hommage a Radomir Reljić
Grafika u boji A.O. 66x49 cm 2010 Sign.
MIRJANA NIKOLIĆ PEĆINAR (1923-2010) Suvo cveće
Ulje na platnu kaširano na lesonit 41x34 cm
OLJA NIKONOVA RADOSAVLJEVIĆ Pogled sa Kalemegdana
Ulje na platnu 32x45 cm Sign.
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Slikareva samoća
Ulje na šperu 33x46 cm 1979 Sign.
MILIĆ OD MAČVE Kilavi Radovan
Tuš, akvarel 27x17 cm 1997 Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Akt
Akvarel 22x30 cm 1975 Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Žena
Akvarel 28x22 cm 1975 Sign.
OLIVERA MILUNOVIĆ (1977) Buđenje
Slikana svila 54x54 cm 2018 Sign.
OLIVERA MILUNOVIĆ Simonida
Slikana svila 54x52 cm 2018 Sign.
Par Foo Dogs
Kina, kraj XIX veka. Keramika. Visina: 32 cm (2 kom.)
ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Kompozicija
Akvarel 36x46 cm 1957 Sign.
DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Corpus Mysticum
Grafika EA 32x24 cm (53x38) 1985 Sign.
MIHAILO BATA PROTIĆ (1922-1999) Krovovi Pariza
Ulje na platnu 50x60 cm 1954 Sign.
MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Mrtva priroda
Ulje na platnu 50x60 cm 1951 Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Sa starog sajmišta
Ulje na platnu 58x72 cm 1953 Sign.
ZORAN PETROVIĆ Kapija Senta
Ulje na lesonitu 50x70 cm 1954 Sign.
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Žena sa detetom
Akvarel 29x40 cm Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Grupni portret
Grafika 43/99 30x38 cm (40x50) 1989 Sign.
MILETA PRODANOVIĆ (1959) Nebo I
Akvarel 36x24 cm 1992 Sign.
MILETA PRODANOVIĆ Nebo II
Akvarel 36x24 cm 1992 Sign.
Devojka na hridi
Mesing. Visina: 30 cm