52. Aukcija antikviteta i slika 28. oktobar 2018.

  • Vaza od zelenog stakla

    Visina: 17 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Neoklasični kaminski sat

    Gold bronza. Visina: 47 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • ZORAN NASTIĆ Tvrđava metafizički Singidunum

    Ulje na platnu, 40x50 cm. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • BOŽIDAR NIKOLIĆ (1904-1958) Bosanska kasaba sa rekom

    Ulje na šperu, 60x77 cm 1937. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €2400
    Detaljnije
  • BOŽIDAR NIKOLIĆ Vojna bolnica

    Akvarel, 28x48 cm. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Bez naziva

    Ulje na hartiji, 29x29 cm 2010. Sign.na poleđini

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ILIJA PANDUROVIĆ (1933-2013) Beograd

    Ulje na platnu, 50x60 cm 1986. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Svodovi kod manastira Vratna

    Ulje na kartonu, 49x30 cm. Oko 1920.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • MIODRAG PETROVIĆ Manastir Kaneo, Ohrid

    Akvarel, 19x35 cm. Oko 1935. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • JEFTA PERIĆ (1895-1967) Gradski motiv

    Ulje, 32x45 cm. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €850
    Detaljnije
  • JELISAVETA Č. PETROVIĆ (1896-1960) Mostić

    Ulje na platnu, 34,5x48 cm. Oko 1940. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Brdoviti predeo

    Akvarel, 18x27 cm 1939.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • Art Deco lampa

    Niklovano. Dvoslojno staklo. Visina: 67 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MIRKO POČUČA (1915-1988) Pejzaž

    Ulje na kartonu, 36x45 cm 1952. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • POLIMSKI Mali sokak u Bijelom polju (Donja Mahala)

    Olovka na hartiji, 32x44 cm 1941. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • PAVEL POP (1948) Fantazmagorije

    Bakropis 27/50, 30x25 cm (23x16), 1985. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Ženski akt

    Grafika 122/150, 19x23 cm (26x30), 1990. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • PAVLE PAJA PREDRAGOVIĆ (1884-1928) Akt

    Olovka na hartiji, 10x20 cm

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Gusenica i ptica

    Metal, 42x22x13 cm 1958. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Plavi horizont

    Ulje na panelu, 32x33 cm 1981. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Crvena crkva u Senti

    Tuš, 60x42 cm 1954. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Motiv iz Sente

    Ulje na kartonu, 70x87 cm, 1953-1954. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • PETAR PUTIĆ (1949) Zemun

    Ulje na platnu, 50x60 cm. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • Art Nouveau lampa

    Mesing, dvoslojno zeleno staklo. Visina: 33 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €375
    Detaljnije