52. Aukcija antikviteta i slika 28. oktobar 2018.
Vaza od zelenog stakla
Visina: 17 cm
Neoklasični kaminski sat
Gold bronza. Visina: 47 cm
ZORAN NASTIĆ Tvrđava metafizički Singidunum
Ulje na platnu, 40x50 cm. Sign.
BOŽIDAR NIKOLIĆ (1904-1958) Bosanska kasaba sa rekom
Ulje na šperu, 60x77 cm 1937. Sign.
BOŽIDAR NIKOLIĆ Vojna bolnica
Akvarel, 28x48 cm. Sign.
PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Bez naziva
Ulje na hartiji, 29x29 cm 2010. Sign.na poleđini
ILIJA PANDUROVIĆ (1933-2013) Beograd
Ulje na platnu, 50x60 cm 1986. Sign.
MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Svodovi kod manastira Vratna
Ulje na kartonu, 49x30 cm. Oko 1920.
MIODRAG PETROVIĆ Manastir Kaneo, Ohrid
Akvarel, 19x35 cm. Oko 1935. Sign.
JEFTA PERIĆ (1895-1967) Gradski motiv
Ulje, 32x45 cm. Sign.
JELISAVETA Č. PETROVIĆ (1896-1960) Mostić
Ulje na platnu, 34,5x48 cm. Oko 1940. Sign.
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Brdoviti predeo
Akvarel, 18x27 cm 1939.
Art Deco lampa
Niklovano. Dvoslojno staklo. Visina: 67 cm
MIRKO POČUČA (1915-1988) Pejzaž
Ulje na kartonu, 36x45 cm 1952. Sign.
POLIMSKI Mali sokak u Bijelom polju (Donja Mahala)
Olovka na hartiji, 32x44 cm 1941. Sign.
PAVEL POP (1948) Fantazmagorije
Bakropis 27/50, 30x25 cm (23x16), 1985. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Ženski akt
Grafika 122/150, 19x23 cm (26x30), 1990. Sign.
PAVLE PAJA PREDRAGOVIĆ (1884-1928) Akt
Olovka na hartiji, 10x20 cm
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Gusenica i ptica
Metal, 42x22x13 cm 1958. Sign.
ZORAN PETROVIĆ Plavi horizont
Ulje na panelu, 32x33 cm 1981. Sign.
ZORAN PETROVIĆ Crvena crkva u Senti
Tuš, 60x42 cm 1954. Sign.
ZORAN PETROVIĆ Motiv iz Sente
Ulje na kartonu, 70x87 cm, 1953-1954. Sign.
PETAR PUTIĆ (1949) Zemun
Ulje na platnu, 50x60 cm. Sign.
Art Nouveau lampa
Mesing, dvoslojno zeleno staklo. Visina: 33 cm