54. Aukcija antikviteta i slika 07. april 2019.
Art Deco vaza
Staklo. Visina: 21 cm
Art Deco bombonjera sa poklopcem
Mlečno dvoslojno staklo. Prečnik: 12 cm
RADMILA MARKOVIĆ ĐORĐEVIĆ LALA (1901-1956) Ušće, Beograd
Ulje na platnu 50x61 cm 1950 Sign.
IVAN MEŠTROVIĆ (1883-1962) Blagovesti
Bronza-reljef 42x28 cm Oko 1915 Sign.
NIKOLA MARKOVITCH (1894-1964) Ruševine
Akvarel 23x30 cm Oko 1925 Sign.
PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Zemun kod Radeckog
Olovka na hartiji 21x30 cm Oko 1925
PETAR MARKOVIĆ Zemun
Ulje na lesonitu 24x36 cm Oko 1950
BATA MIHAILOVIĆ (1923-2011) Pariz
Ulje na kartonu 44x40 cm Sign.
MOMA MARKOVIĆ (1927-2013) Brdoviti predeo
Ulje na hartiji 45x33 cm Oko 1980 Sign.
DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Sveti Stefan
Ulje na platnu 50x60cm Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Niška tvrđava
Akvarel 26x38 cm 1950 Sign.
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Rim
Ugljen na hartiji 23x32 cm 1982 Sign.
Cachepot
Majolika, prečnik: 20 cm
MILIĆ OD MAČVE Skice za slike
Olovka na hartiji 29x20 cm
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Dubrovnik
Ulje na platnu 88x116 cm 1972 Sign. Reprodukovana i obrađena na str. 103 i 107 u knjizi Kod Mije Alasa, M.Stefanović, Interprint, Beograd, 1993.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Rajska ptica/Nosorog
Akvarel na hartiji 45x60 cm 1968 Sign.
PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Glava
Akvarel 30x42 cm 1967 Sign.
MARKLEN MOSIJENKO (1928-2016) Mrtva priroda
Ulje na platnu oštećena 46x86 cm 1975 Sign.
STIPE NOBILO (1945) Dalmatinski predeo
Ulje na platnu kaš. na karton 24x29 cm
DUŠAN OTAŠEVIĆ (1940) Bure u boci
Grafika 96/140 65x48 cm 2008 Sign.
DUŠAN OTAŠEVIĆ Bez naziva
Grafika u boji 53/120 II 100x70 cm 2005 Sign.
ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Kompozicija
Akvarel 36x46 cm 1957 Sign.
ŽIVKA PAJIĆ ( -1994) Subotički korzo u Novom Sadu
Ulje na kartonu 25x29 cm Oko 1950 Sign.
Porcelanski bokal
Austrija. Visina: 40 cm