54. Aukcija antikviteta i slika 07. april 2019.

  • Art Deco vaza

    Staklo. Visina: 21 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Art Deco bombonjera sa poklopcem

    Mlečno dvoslojno staklo. Prečnik: 12 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije
  • RADMILA MARKOVIĆ ĐORĐEVIĆ LALA (1901-1956) Ušće, Beograd

    Ulje na platnu 50x61 cm 1950 Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • IVAN MEŠTROVIĆ (1883-1962) Blagovesti

    Bronza-reljef 42x28 cm Oko 1915 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €4800
    Detaljnije
  • NIKOLA MARKOVITCH (1894-1964) Ruševine

    Akvarel 23x30 cm Oko 1925 Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Zemun kod Radeckog

    Olovka na hartiji 21x30 cm Oko 1925

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ Zemun

    Ulje na lesonitu 24x36 cm Oko 1950

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • BATA MIHAILOVIĆ (1923-2011) Pariz

    Ulje na kartonu 44x40 cm Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • MOMA MARKOVIĆ (1927-2013) Brdoviti predeo

    Ulje na hartiji 45x33 cm Oko 1980 Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Sveti Stefan

    Ulje na platnu 50x60cm Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Niška tvrđava

    Akvarel 26x38 cm 1950 Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Rim

    Ugljen na hartiji 23x32 cm 1982 Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Cachepot

    Majolika, prečnik: 20 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE Skice za slike

    Olovka na hartiji 29x20 cm

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Dubrovnik

    Ulje na platnu 88x116 cm 1972 Sign. Reprodukovana i obrađena na str. 103 i 107 u knjizi Kod Mije Alasa, M.Stefanović, Interprint, Beograd, 1993.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €18000
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ Rajska ptica/Nosorog

    Akvarel na hartiji 45x60 cm 1968 Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987) Glava

    Akvarel 30x42 cm 1967 Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MARKLEN MOSIJENKO (1928-2016) Mrtva priroda

    Ulje na platnu oštećena 46x86 cm 1975 Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • STIPE NOBILO (1945) Dalmatinski predeo

    Ulje na platnu kaš. na karton 24x29 cm

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • DUŠAN OTAŠEVIĆ (1940) Bure u boci

    Grafika 96/140 65x48 cm 2008 Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DUŠAN OTAŠEVIĆ Bez naziva

    Grafika u boji 53/120 II 100x70 cm 2005 Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Kompozicija

    Akvarel 36x46 cm 1957 Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ŽIVKA PAJIĆ ( -1994) Subotički korzo u Novom Sadu

    Ulje na kartonu 25x29 cm Oko 1950 Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Porcelanski bokal

    Austrija. Visina: 40 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije