55. Aukcija antikviteta i slika 09. jun 2019.

  • Frutijera

    Mesing, staklo. Visina: 50cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Kutijica za nakit sa medaljonom

    Francuska, kraj XIX veka. Ručno oslikan portret, pozlaćena bronza. Dimenzije: 8,5x6,5x3 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €265
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Autoportret

    Tuš 36x28 cm Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • MIODRAG ROGIĆ (1932) Ženski akt

    Ulje na platnu 98x72 cm Sign. na poleđini

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • MIODRAG ROGIĆ Portret muškarca

    Ulje na platnu 45x35 cm 1975 Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • SAVA RAKOČEVIĆ (1933) Apstrakcija

    Tuš/tempera 16,5x13 cm 1964 Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • LOJZE SPACAL (1907-2000) Kompozicija

    Grafika u boji 35/50 22x20 cm 1984 Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967) Zabrinuta žena

    Tuš 30x21 cm 1932 Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • SRETEN STOJANOVIĆ(1898-1960) Bista prijatelja

    Bronza Visina: 31 cm Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €1100
    Detaljnije
  • BRANKO STANKOVIĆ LALE (1915-1989) Šibenik

    Ulje na platnu kaširano na karton 77x51 cm 1970 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • OLIVER TIHI (1943-1995) Cveće u vazi

    Ulje na hartiji 65x45 cm 1968 Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ILIJA ŠOBAJIĆ (1876-1953) Devojčica sa mašnom

    Olovka na hartiji 33x24 cm

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Kutijica za nakit

    Birmingham, Engleska, 1914. Sterling srebro i kornjačevina. Žigovi za srebro, grad, godinu i majstora. Srebrnari Levi & Salaman (1882-1915 Galipolj) Prečnik: 6 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • ILIJA ŠOBAJIĆ Zamišljena

    Sepia 27x23 cm

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • RAJKO TOMIĆ (1905-1988) Pastirica

    Suvi pastel 34x25 cm 1938 Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • RADISLAV TRKULJA (1938-2016) Ratnici

    Ulje na platnu 50x70 cm  Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • SVETISLAV STRALA (1891-1957) Kuće na obali reke

    Akvarel 46x63 cm 1930 Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • SVETISLAV STRALA Paorski razgovor

    Akvarel 47x59 cm 1932 Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • IVAN TABAKOVIĆ (1898-1977) Kuće i bašta

    Ulje na kartonu 39,5x29 cm 1937 Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €4000
    Detaljnije
  • PETAR TIJEŠIĆ (1888-1978) Portret dame

    Suvi pastel 45x32 cm 1909 Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • PETAR TIJEŠIĆ Portret devojke sa šeširom

    Ugljen 60x50 cm Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • PETAR TIJEŠIĆ Portret starca

    Ugljen 60x45 cm 1923 Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • VLADIMIR DVORNIKOVIĆ (1888-1957) Vrnjci

    Akvarel 15,5x22,5 cm Oko 1930 Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Zidna lampa

    Staklo, mesing. Visina: 20 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije