55. Aukcija antikviteta i slika 09. jun 2019.
Frutijera
Mesing, staklo. Visina: 50cm
Kutijica za nakit sa medaljonom
Francuska, kraj XIX veka. Ručno oslikan portret, pozlaćena bronza. Dimenzije: 8,5x6,5x3 cm
IVAN RADOVIĆ Autoportret
Tuš 36x28 cm Sign.
MIODRAG ROGIĆ (1932) Ženski akt
Ulje na platnu 98x72 cm Sign. na poleđini
MIODRAG ROGIĆ Portret muškarca
Ulje na platnu 45x35 cm 1975 Sign.
SAVA RAKOČEVIĆ (1933) Apstrakcija
Tuš/tempera 16,5x13 cm 1964 Sign.
LOJZE SPACAL (1907-2000) Kompozicija
Grafika u boji 35/50 22x20 cm 1984 Sign.
VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967) Zabrinuta žena
Tuš 30x21 cm 1932 Sign.
SRETEN STOJANOVIĆ(1898-1960) Bista prijatelja
Bronza Visina: 31 cm Sign.
BRANKO STANKOVIĆ LALE (1915-1989) Šibenik
Ulje na platnu kaširano na karton 77x51 cm 1970 Sign.
OLIVER TIHI (1943-1995) Cveće u vazi
Ulje na hartiji 65x45 cm 1968 Sign.
ILIJA ŠOBAJIĆ (1876-1953) Devojčica sa mašnom
Olovka na hartiji 33x24 cm
Kutijica za nakit
Birmingham, Engleska, 1914. Sterling srebro i kornjačevina. Žigovi za srebro, grad, godinu i majstora. Srebrnari Levi & Salaman (1882-1915 Galipolj) Prečnik: 6 cm
ILIJA ŠOBAJIĆ Zamišljena
Sepia 27x23 cm
RAJKO TOMIĆ (1905-1988) Pastirica
Suvi pastel 34x25 cm 1938 Sign.
RADISLAV TRKULJA (1938-2016) Ratnici
Ulje na platnu 50x70 cm Sign.
SVETISLAV STRALA (1891-1957) Kuće na obali reke
Akvarel 46x63 cm 1930 Sign.
SVETISLAV STRALA Paorski razgovor
Akvarel 47x59 cm 1932 Sign.
IVAN TABAKOVIĆ (1898-1977) Kuće i bašta
Ulje na kartonu 39,5x29 cm 1937 Sign.
PETAR TIJEŠIĆ (1888-1978) Portret dame
Suvi pastel 45x32 cm 1909 Sign.
PETAR TIJEŠIĆ Portret devojke sa šeširom
Ugljen 60x50 cm Sign.
PETAR TIJEŠIĆ Portret starca
Ugljen 60x45 cm 1923 Sign.
VLADIMIR DVORNIKOVIĆ (1888-1957) Vrnjci
Akvarel 15,5x22,5 cm Oko 1930 Sign.
Zidna lampa
Staklo, mesing. Visina: 20 cm