56. Aukcija antikviteta i slika 13. oktobar 2019.
Stakleni bokal
Visina: 28 cm
Prsten od belog zlata sa smaragdom i brilijantima
Zlato: 18 K (750), težina 4,30 gr Smaragd: 1,15 ct Brilijanti: ukupno 0,60 ct
MIHAILO PETROV (1902-1983) Montmartre pod snegom
Ulje na platnu 41x51 cm 1925 Sign.
JELISAVETA Č. PETROVIĆ (1896-1960) Isus Hristos
Akvarel 41x28 cm 1937 Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Crvena crkva u Senti
Tuš 60x42 cm 1954 Sign.
VASA POMORIŠAC (1893-1961) Portret dr Ratke Stanišić
Ulje na šperu 50x41 cm 1947 Sign.
LJUBA POPOVIĆ (1934-2016) Bez naziva
Grafika 67/100 50x39 cm (69x56,5) Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Mrtva priroda
Ulje na platnu, drvo 70x105 cm 1978 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Ruža
Serigrafija A.O. 60x70 cm (70x80 ) 1995 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Ženski akt
Grafika 6/99 18x14 cm (30x25) 1989 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Hleb
Grafika u boji 39x38,5 cm(57,5x5) 1990 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Boj
Flomaster na hartiji 20,5x14,5 cm 1973 Sign.
Ogrlica od belog zlata sa priveskom, smaragd i brilijanti
Zlato: 18 K (750), težina: 18,70 gr Smaragd: 1,50 ct. Brilijanti: ukupno 2,20 ct
MIĆA POPOVIĆ Na obali mora
Mastilo na hartiji 15,5x20 cm 1952 Sign.
DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Omaggio a Leonardo
Suva igla 32,5x25 cm 1984 Sign.
DIMITRIJE POPOVIĆ Isus
Akvarel/suva igla 34x8 cm (40x13) 1981 Sign.
S. RADULOVIĆ Mrtva priroda
Ulje na platnu 60x50 cm 1988 Sign.
S. RADULOVIĆ Zima
Ulje na platnu 50x60 cm 1988 Sign.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Autoportret sa beretkom
Tuš na hartiji 14x12 cm 1917 Sign.
IVAN RADOVIĆ Portret devojke
Ugljen na hartiji 35x25 cm Sign.
IVAN RADOVIĆ Dva ženska akta
Olovka na hartiji 43x31 cm Sign.
IVAN RADOVIĆ Aktovi u polju
Ugljen na hartiji 33x51 cm Sign.
MILAN RADONJIĆ (1912-1984) Pejzaž
Ulje na kartonu 34,5x54,5 cm Sign.
Kaminski sat sa dva svećnjaka
Francuska, oko 1890. Visina sata: 48 cm, visina svećnjaka 40 cm