56. Aukcija antikviteta i slika 13. oktobar 2019.

  • Stakleni bokal

    Visina: 28 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • Prsten od belog zlata sa smaragdom i brilijantima

    Zlato: 18 K (750), težina 4,30 gr Smaragd: 1,15 ct Brilijanti: ukupno 0,60 ct

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €750
    Detaljnije
  • MIHAILO PETROV (1902-1983) Montmartre pod snegom

    Ulje na platnu 41x51 cm 1925 Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €2600
    Detaljnije
  • JELISAVETA Č. PETROVIĆ (1896-1960) Isus Hristos

    Akvarel 41x28 cm 1937 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Crvena crkva u Senti

    Tuš 60x42 cm 1954 Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €120
    Detaljnije
  • VASA POMORIŠAC (1893-1961) Portret dr Ratke Stanišić

    Ulje na šperu 50x41 cm 1947 Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €2000
    Detaljnije
  • LJUBA POPOVIĆ (1934-2016) Bez naziva

    Grafika 67/100 50x39 cm (69x56,5) Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Mrtva priroda

    Ulje na platnu, drvo 70x105 cm 1978 Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €5000
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Ruža

    Serigrafija A.O. 60x70 cm (70x80 ) 1995 Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Ženski akt

    Grafika 6/99 18x14 cm (30x25) 1989 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Hleb

    Grafika u boji 39x38,5 cm(57,5x5) 1990 Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Boj

    Flomaster na hartiji 20,5x14,5 cm 1973 Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • Ogrlica od belog zlata sa priveskom, smaragd i brilijanti

    Zlato: 18 K (750), težina: 18,70 gr Smaragd: 1,50 ct. Brilijanti: ukupno 2,20 ct

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €1600
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Na obali mora

    Mastilo na hartiji 15,5x20 cm 1952 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Omaggio a Leonardo

    Suva igla 32,5x25 cm 1984 Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • DIMITRIJE POPOVIĆ Isus

    Akvarel/suva igla 34x8 cm (40x13) 1981 Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • S. RADULOVIĆ Mrtva priroda

    Ulje na platnu 60x50 cm 1988 Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • S. RADULOVIĆ Zima

    Ulje na platnu 50x60 cm 1988 Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Autoportret sa beretkom

    Tuš na hartiji 14x12 cm 1917 Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Portret devojke

    Ugljen na hartiji 35x25 cm Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Dva ženska akta

    Olovka na hartiji 43x31 cm Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Aktovi u polju

    Ugljen na hartiji 33x51 cm Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • MILAN RADONJIĆ (1912-1984) Pejzaž

    Ulje na kartonu 34,5x54,5 cm Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • Kaminski sat sa dva svećnjaka

    Francuska, oko 1890. Visina sata: 48 cm, visina svećnjaka 40 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije