58. Aukcija antikviteta i slika 20. jun 2020.

  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva

    Bakar, lim Prečnik: 33 cm 1990. Sign.

    LOT br: 84

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Vaza

    Oko 1900. Staklo, oslikano emailom. Visina: 19 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije
  • Kutija za nakit

    Oko 1900. Drvo, posrebreni okovi. Dimenzije: 17,5x12x13,5 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • UROŠ PREDIĆ Portret dame u fotelji

    Ulje na platnu 108x85 cm Oko 1920. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €6500
    Detaljnije
  • UROŠ PREDIĆ (1857-1953) Sveti Nikola

    Ulje na platnu 158x71 cm 1898. Sign. Navedeno na str. 333 u knjizi Umetnička topografija Pančeva, Pavle Vasić, Matica Srpska, Novi Sad, 1989.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €9000
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Vojvođanski pejzaž

    Ulje na platnu 44x76 cm Oko 1960. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €4500
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Aktovi u polju

    Ugljen na hartiji 33x51 cm Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Portret devojke

    Ugalj na hartiji 35x25 cm Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Predeo

    Ulje na platnu 81x65 cm 1980. Reprodukovana na str. 71 u knjizi Godinu posle, Subotica, 2010.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €2800
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ Ženski figura u enterijeru

    Gvaš na hartiji 25x18 cm Oko 1955. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ Devojka

    Tuš - akvarel na hartiji 26x19 cm Oko 1970. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ Kompozicija u enterijeru

    Tempera na kartonu 20x23 cm Oko 1960. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • SLOBODAN SOTIROV (1926-2015) Ženski akt

    Gvaš 59x42 cm 1963. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • Medalja Svetske izložbe Beč 1873

    Prečnik: 70 mm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • SLOBODAN SOTIROV Mrtva priroda sa patkom

    Ulje na platnu 56x62 cm 1997. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • BRANKO LALE STANKOVIĆ (1915-1989) Portet žene sa šeširom

    Ulje na platnu 63x46 cm Oko 1980. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • BRANKO LALE STANKOVIĆ Primorski predeo

    Ulje 50x70 cm 1987. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • BORIVOJE BORA STEVANOVIĆ (1878-1976) Motiv iz predgrađa Beograda

    Ulje na platnu 44x58 cm 1949. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €3600
    Detaljnije
  • VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967) Park

    Ulje na platnu kaširano na karton 31,5x23,5 cm Oko 1930.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • VELJKO STANOJEVIĆ Zabrinuta žena

    Tuš 30x21 cm 1932. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ILIJA ŠOBAJIĆ (1876-1953) Crnogorka

    Sepija 39,5x30 cm

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ILIJA ŠOBAJIĆ Ženski akt

    Sangvina 34x23,5 cm

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • ILIJA ŠOBAJIĆ Ženski akt sa rukama pozadi

    Olovka na hartiji 30,5x17 cm 1920. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ILIJA ŠOBAJIĆ Muški akt

    Ugalj na hartiji 32,5x23 cm

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije