58. Aukcija antikviteta i slika 20. jun 2020.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva
Bakar, lim Prečnik: 33 cm 1990. Sign.
Vaza
Oko 1900. Staklo, oslikano emailom. Visina: 19 cm
Kutija za nakit
Oko 1900. Drvo, posrebreni okovi. Dimenzije: 17,5x12x13,5 cm
UROŠ PREDIĆ Portret dame u fotelji
Ulje na platnu 108x85 cm Oko 1920. Sign.
UROŠ PREDIĆ (1857-1953) Sveti Nikola
Ulje na platnu 158x71 cm 1898. Sign. Navedeno na str. 333 u knjizi Umetnička topografija Pančeva, Pavle Vasić, Matica Srpska, Novi Sad, 1989.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Vojvođanski pejzaž
Ulje na platnu 44x76 cm Oko 1960. Sign.
IVAN RADOVIĆ Aktovi u polju
Ugljen na hartiji 33x51 cm Sign.
IVAN RADOVIĆ Portret devojke
Ugalj na hartiji 35x25 cm Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Predeo
Ulje na platnu 81x65 cm 1980. Reprodukovana na str. 71 u knjizi Godinu posle, Subotica, 2010.
LJUBICA CUCA SOKIĆ Ženski figura u enterijeru
Gvaš na hartiji 25x18 cm Oko 1955. Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ Devojka
Tuš - akvarel na hartiji 26x19 cm Oko 1970. Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ Kompozicija u enterijeru
Tempera na kartonu 20x23 cm Oko 1960. Sign.
SLOBODAN SOTIROV (1926-2015) Ženski akt
Gvaš 59x42 cm 1963. Sign.
Medalja Svetske izložbe Beč 1873
Prečnik: 70 mm
SLOBODAN SOTIROV Mrtva priroda sa patkom
Ulje na platnu 56x62 cm 1997. Sign.
BRANKO LALE STANKOVIĆ (1915-1989) Portet žene sa šeširom
Ulje na platnu 63x46 cm Oko 1980. Sign.
BRANKO LALE STANKOVIĆ Primorski predeo
Ulje 50x70 cm 1987. Sign.
BORIVOJE BORA STEVANOVIĆ (1878-1976) Motiv iz predgrađa Beograda
Ulje na platnu 44x58 cm 1949. Sign.
VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967) Park
Ulje na platnu kaširano na karton 31,5x23,5 cm Oko 1930.
VELJKO STANOJEVIĆ Zabrinuta žena
Tuš 30x21 cm 1932. Sign.
ILIJA ŠOBAJIĆ (1876-1953) Crnogorka
Sepija 39,5x30 cm
ILIJA ŠOBAJIĆ Ženski akt
Sangvina 34x23,5 cm
ILIJA ŠOBAJIĆ Ženski akt sa rukama pozadi
Olovka na hartiji 30,5x17 cm 1920. Sign.
ILIJA ŠOBAJIĆ Muški akt
Ugalj na hartiji 32,5x23 cm