59. Aukcija antikviteta i slika 25. oktobar 2020.
Bonbonjera
Staklo, mesing. Visina: 20 cm.
Minđuše od belog zlata sa smaragdom i dijamantima
Zlato 18K (750), težina: 5,70 gr. Smaragdi 2x0,90= 1,80 ct; dijamanti 38x0,01= 3,80 ct.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Lubenica
Grafika E.A 63x46 cm. 1989 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Harmonikaš
Graffika AO 35x25 cm. 1989 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Tajna večera
Graffika EA 1/10/II 28x50 cm. 1989 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Ulica u Veneciji
Tuš 10x10 cm. 1951 Sign. Reprodukovano pod br. 65 na str. 235, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
MIĆA POPOVIĆ Ilustracija za Mitu Svirčeva
Tuš 19,6x13,3 cm. 1954 Sign. Reprodukovano pod br.136 na str. 241, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
MIĆA POPOVIĆ Kola u kukuruzu
Tuš 7,8x12,4 cm. 1946 Sign. Reprodukovano pod br. 26 na str. 232, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
MIĆA POPOVIĆ Boj na Deligradu
Olovka na hartiji 18,2x17 cm. 1970 Sign. Reprodukovano pod br.364 na str.93, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
ĐORĐE POPOVIĆ (1909-1962) Jesen
Ulje na platnu 33x50 cm. 1952 Sign.
DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Omaggio a Botticelli
Suva igla/akvarel 28x17 cm. 1986. Sign.
FRANJO RADOČAJ (1902-1948) Mrtva priroda
Ulje na kartonu 26x35 cm.
Krst pečatnjak
Bronza. Visina: 8 cm.
FRANJO RADOČAJ Devojka sa maramom
Tuš 17x19 cm.
ZORA POPOVIĆ (1902-1989) Pejzaž
Ulje na platnu 59,5x73 cm. Sign.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Akt
Ulje na platnu 67x53 cm. Oko 1936/37. Sign. Popisano pod br. 193, na str. 207 u Monografiji, Vjekoslav Ćetković, Akademija umetnosti, Novi Sad, 1989.
IVAN RADOVIĆ Akt
Olovka na hartiji 24x20 cm. 1917. Sign.
IVAN RADOVIĆ Autoportret sa modelima
Olovka na hartiji 39x30 cm. 1917 Sign.
BRANKO RADULOVIĆ (1885-1915) Srpska vojna komora
Ulje na platnu kaširano na lesonit 55x48 cm.
MILAN RAŠIĆ (1931) Na kafi
Ulje na lesonitu 35x26 cm. Sign.
DUŠAN RAJŠIĆ (1970) Don Kihot
Bronza Visina: 38 cm.
DUŠAN RAJŠIĆ Pas u trku
Bronza 40x20x5 cm.
MARIE ROSENTAL HATSEHAK (1871-1942) Devojčice
Ulje na platnu 88x117 cm. Sign.
Komoda u stilu Luja XV
2 fioke, mermerna površina. Dimenzije: 103x71x 40 cm.