59. Aukcija antikviteta i slika 25. oktobar 2020.

  • Bonbonjera

    Staklo, mesing. Visina: 20 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €95
    Detaljnije
  • Minđuše od belog zlata sa smaragdom i dijamantima

    Zlato 18K (750), težina: 5,70 gr. Smaragdi 2x0,90= 1,80 ct; dijamanti 38x0,01= 3,80 ct.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Lubenica

    Grafika E.A 63x46 cm. 1989 Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Harmonikaš

    Graffika AO 35x25 cm. 1989 Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Tajna večera

    Graffika EA 1/10/II 28x50 cm. 1989 Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Ulica u Veneciji

    Tuš 10x10 cm. 1951 Sign. Reprodukovano pod br. 65 na str. 235, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Ilustracija za Mitu Svirčeva

    Tuš 19,6x13,3 cm. 1954 Sign. Reprodukovano pod br.136 na str. 241, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Kola u kukuruzu

    Tuš 7,8x12,4 cm. 1946 Sign. Reprodukovano pod br. 26 na str. 232, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Boj na Deligradu

    Olovka na hartiji 18,2x17 cm. 1970 Sign. Reprodukovano pod br.364 na str.93, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • ĐORĐE POPOVIĆ (1909-1962) Jesen

    Ulje na platnu 33x50 cm. 1952 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Omaggio a Botticelli

    Suva igla/akvarel 28x17 cm. 1986. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • FRANJO RADOČAJ (1902-1948) Mrtva priroda

    Ulje na kartonu 26x35 cm.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • Krst pečatnjak

    Bronza. Visina: 8 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • FRANJO RADOČAJ Devojka sa maramom

    Tuš 17x19 cm.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ZORA POPOVIĆ (1902-1989) Pejzaž

    Ulje na platnu 59,5x73 cm. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Akt

    Ulje na platnu 67x53 cm. Oko 1936/37. Sign. Popisano pod br. 193, na str. 207 u Monografiji, Vjekoslav Ćetković, Akademija umetnosti, Novi Sad, 1989.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €4200
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Akt

    Olovka na hartiji 24x20 cm. 1917. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ Autoportret sa modelima

    Olovka na hartiji 39x30 cm. 1917 Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • BRANKO RADULOVIĆ (1885-1915) Srpska vojna komora

    Ulje na platnu kaširano na lesonit 55x48 cm.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €1600
    Detaljnije
  • MILAN RAŠIĆ (1931) Na kafi

    Ulje na lesonitu 35x26 cm. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • DUŠAN RAJŠIĆ (1970) Don Kihot

    Bronza Visina: 38 cm.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • DUŠAN RAJŠIĆ Pas u trku

    Bronza 40x20x5 cm.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MARIE ROSENTAL HATSEHAK (1871-1942) Devojčice

    Ulje na platnu 88x117 cm. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • Komoda u stilu Luja XV

    2 fioke, mermerna površina. Dimenzije: 103x71x 40 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije