61. Aukcija antikviteta i slika 13. jun 2021.

  • Stakleni flakon

    Visina: 19 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije
  • Nož za kolače

    Srebro 800. Dužina: 28 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • N.N. U ekstazi

    Ulje na lesonitu 22x28 cm

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • N.N. Crkva Sv. Nikole kraj Kuršumlije

    Ulje na platnu kaširano na lesonit 45x60 cm

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • MIRJANA NIKOLIĆ PEĆINAR (1923-2010) Predeo sa devojčicom i psom

    Ulje na platnu 35x60 cm 1977 Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • STOJAN PAČOV (1934-2015) Motiv iz Makedonije

    Ulje na platnu 57x76 cm Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • STEVAN NIKŠIĆ LALA (1853-1938) Težak posao

    Olovke u boji 17x12 cm 1937 Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • BRANKO POPOVIĆ (1882-1944) Portret muškarca sa bradicom

    Ulje na platnu 72x52 cm 1908-1909 Sign. Reprodukovano pod br. 3 u dodatku kataloga, Vladimir Rozić, SANU, Beograd 1996.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €5400
    Detaljnije
  • VASA POMORIŠAC (1893-1961) Portret žene

    Ulje na kartonu 37x28 cm 1950 Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva

    Ulje na kartonu 60x40 cm 1975 Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MIRKO POČUČA (1915-1988) Kiša na Novom Zelandu, Wellington

    Akvarel 28x42 cm 1975. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Hleb

    Grafika 94/99 39x38,5 cm 1990 Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Srebrni servis za čaj sa poslužavnikom

    Nemačka. Žigovi: kruna i polumesec. Težina: 925 gr. Dužina poslužavnika: 35 cm, visina čajnika: 20 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Majmunska geometrija

    Grafika E.A. 52x40 cm 1991 Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Ženski akt

    Grafika 1/100 22,5x19,5 cm 1990 Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Slikar i model

    Grafika 45/99 18x25 cm 1990 Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Porodica

    Grafika 19/99 34x44 cm 1989 Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Prosjak, devojka i pas

    Flomaster na hartiji 15,5x16,5 cm 1969 Sign. Reprodukovano pod br. 353 na str. 259, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Devojka

    Tuš na hartiji 17,5x8,5 cm 1959 Sign. Reprodukovano pod br. 254 na str. 250, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Ilustracija za ”Uspomena iz parka"

    Tuš i flomaster na hartiji 18,5x15,5 cm 1960-65 Sign. Reprodukovano pod br. 296 na str. 254, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Kompozicija III

    Mastilo na hartiji 19,5x23,5 cm 1957 Sign. Reprodukovano pod br. 242 na str. 249, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) Žena za klavirom

    Grafika E.A. 32x42 cm 1989 Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • BOŽA PRODANOVIĆ Pejzaž

    Ulje na platnu 35x45 cm 2000 Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Ausec tri lista

    Mesing. Dužina: 35 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije