61. Aukcija antikviteta i slika 13. jun 2021.
Stakleni flakon
Visina: 19 cm.
Nož za kolače
Srebro 800. Dužina: 28 cm.
N.N. U ekstazi
Ulje na lesonitu 22x28 cm
N.N. Crkva Sv. Nikole kraj Kuršumlije
Ulje na platnu kaširano na lesonit 45x60 cm
MIRJANA NIKOLIĆ PEĆINAR (1923-2010) Predeo sa devojčicom i psom
Ulje na platnu 35x60 cm 1977 Sign.
STOJAN PAČOV (1934-2015) Motiv iz Makedonije
Ulje na platnu 57x76 cm Sign.
STEVAN NIKŠIĆ LALA (1853-1938) Težak posao
Olovke u boji 17x12 cm 1937 Sign.
BRANKO POPOVIĆ (1882-1944) Portret muškarca sa bradicom
Ulje na platnu 72x52 cm 1908-1909 Sign. Reprodukovano pod br. 3 u dodatku kataloga, Vladimir Rozić, SANU, Beograd 1996.
VASA POMORIŠAC (1893-1961) Portret žene
Ulje na kartonu 37x28 cm 1950 Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva
Ulje na kartonu 60x40 cm 1975 Sign.
MIRKO POČUČA (1915-1988) Kiša na Novom Zelandu, Wellington
Akvarel 28x42 cm 1975. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Hleb
Grafika 94/99 39x38,5 cm 1990 Sign.
Srebrni servis za čaj sa poslužavnikom
Nemačka. Žigovi: kruna i polumesec. Težina: 925 gr. Dužina poslužavnika: 35 cm, visina čajnika: 20 cm.
MIĆA POPOVIĆ Majmunska geometrija
Grafika E.A. 52x40 cm 1991 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Ženski akt
Grafika 1/100 22,5x19,5 cm 1990 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Slikar i model
Grafika 45/99 18x25 cm 1990 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Porodica
Grafika 19/99 34x44 cm 1989 Sign.
MIĆA POPOVIĆ Prosjak, devojka i pas
Flomaster na hartiji 15,5x16,5 cm 1969 Sign. Reprodukovano pod br. 353 na str. 259, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
MIĆA POPOVIĆ Devojka
Tuš na hartiji 17,5x8,5 cm 1959 Sign. Reprodukovano pod br. 254 na str. 250, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
MIĆA POPOVIĆ Ilustracija za ”Uspomena iz parka"
Tuš i flomaster na hartiji 18,5x15,5 cm 1960-65 Sign. Reprodukovano pod br. 296 na str. 254, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
MIĆA POPOVIĆ Kompozicija III
Mastilo na hartiji 19,5x23,5 cm 1957 Sign. Reprodukovano pod br. 242 na str. 249, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) Žena za klavirom
Grafika E.A. 32x42 cm 1989 Sign.
BOŽA PRODANOVIĆ Pejzaž
Ulje na platnu 35x45 cm 2000 Sign.
Ausec tri lista
Mesing. Dužina: 35 cm.