62. Aukcija antikviteta i slika 07. novembar 2021.
Par mesinganih vaza
Visina: 23 cm
Par petokrakih svećnjaka
Majolika i mesing. Visina: 52 cm
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Brdoviti predeo
Akvarel 18x27 cm 1939.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Kompozicija III
Flomaster na hartiji 24x16,5 cm 1959. Sign. Reprodukovano pod br. 258 na str. 251, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
MIĆA POPOVIĆ Nefertiti
Tuš na hartiji 10,5x10 cm 1951. Sign. Reprodukovano pod br. 89 na str. 236, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
MIĆA POPOVIĆ Skica za sliku Urbanizam
Flomaster na hartiji 20x25 cm 1975.
MIĆA POPOVIĆ Mrtva priroda
Grafika u boji 23/120 70x78 cm 1990. Sign.
MIĆA POPOVIĆ
Tuš i olovka na hartiji 28x18 cm 1976. Sign.
MIĆA POPOVIĆ Mrtva priroda
Ulje na platnu kaširano na karton 25,5x32 cm 1986. Sign.
MIĆA POPOVIĆ Devojka na trosedu
Kombinovana tehnika na hartiji 48x70 cm 1983. Reprodukovano pod br. 880 na str. 176, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.
ALEKSANDAR ACO PRIJIĆ (1920-1986) Žukva
Ulje na platnu 40x50 cm 1969. Sign.
BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) Manastir
Ulje na platnu 60x85 cm 2002. Sign.
Kaminski sat
Purpurni mermer i mesing. Visina: 43 cm
BALŠA RAJČEVIĆ (1941) Iz ciklusa Hommage Leonardu
Ulje na platnu sa doradom slova 80x70 cm 2011. Sign. na poleđini
PAVLE PAJA PREDRAGOVIĆ (1884-1963) Dva portreta
Olovka na hartiji 12x8,5 cm (2x) 1910.
DUŠAN RISTIĆ (1913-1995) Zagrljaj
Kombinovana tehnika 22x12 cm Oko 1930. Sign.
DUŠAN RAJŠIĆ (1970) Don Kihot
Metal Visina: 60 cm
ELIA SALA (1864-1920) Pralja
Bronza Visina 36 cm Sign.
VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967) Pejzaž sa kućom
Akvarel 40,5x28 cm 1961. Sign.
VELJKO STANOJEVIĆ Pejzaž
Akvarel 28,5x41 cm 1961. Sign.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) U polju
Ulje na platnu 51x67,5 cm 1946. Sign.
RELJIĆ RADOMIR (1938-2006) Knez
Ulje na platnu 60x50 cm 1999. Sign. na poleđini Reprodukovano u monografiji Akademici Srbije i Crne gore, Radionica duše, Beograd, 2005, str. 119.
ŽIVKO STOJSAVLJEVIĆ (1900-1978) Kalemegdan
Ulje na platnu 33x41 cm 1951. Sign.
Posrebreni poslužavnik
Dimenzije: 48x38 cm