62. Aukcija antikviteta i slika 07. novembar 2021.

  • Par mesinganih vaza

    Visina: 23 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Par petokrakih svećnjaka

    Majolika i mesing. Visina: 52 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Brdoviti predeo

    Akvarel 18x27 cm 1939.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Kompozicija III

    Flomaster na hartiji 24x16,5 cm 1959. Sign. Reprodukovano pod br. 258 na str. 251, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Nefertiti

    Tuš na hartiji 10,5x10 cm 1951. Sign. Reprodukovano pod br. 89 na str. 236, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Skica za sliku Urbanizam

    Flomaster na hartiji 20x25 cm 1975.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Mrtva priroda

    Grafika u boji 23/120 70x78 cm 1990. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ

    Tuš i olovka na hartiji 28x18 cm 1976. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Mrtva priroda

    Ulje na platnu kaširano na karton 25,5x32 cm 1986. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Devojka na trosedu

    Kombinovana tehnika na hartiji 48x70 cm 1983. Reprodukovano pod br. 880 na str. 176, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd,1994.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR ACO PRIJIĆ (1920-1986) Žukva

    Ulje na platnu 40x50 cm 1969. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €1500
    Detaljnije
  • BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) Manastir

    Ulje na platnu 60x85 cm 2002. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • Kaminski sat

    Purpurni mermer i mesing. Visina: 43 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • BALŠA RAJČEVIĆ (1941) Iz ciklusa Hommage Leonardu

    Ulje na platnu sa doradom slova 80x70 cm 2011. Sign. na poleđini

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • PAVLE PAJA PREDRAGOVIĆ (1884-1963) Dva portreta

    Olovka na hartiji 12x8,5 cm (2x) 1910.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DUŠAN RISTIĆ (1913-1995) Zagrljaj

    Kombinovana tehnika 22x12 cm Oko 1930. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • DUŠAN RAJŠIĆ (1970) Don Kihot

    Metal Visina: 60 cm

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • ELIA SALA (1864-1920) Pralja

    Bronza Visina 36 cm Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967) Pejzaž sa kućom

    Akvarel 40,5x28 cm 1961. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • VELJKO STANOJEVIĆ Pejzaž

    Akvarel 28,5x41 cm 1961. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) U polju

    Ulje na platnu 51x67,5 cm 1946. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €7000
    Detaljnije
  • RELJIĆ RADOMIR (1938-2006) Knez

    Ulje na platnu 60x50 cm 1999. Sign. na poleđini Reprodukovano u monografiji Akademici Srbije i Crne gore, Radionica duše, Beograd, 2005, str. 119.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €2500
    Detaljnije
  • ŽIVKO STOJSAVLJEVIĆ (1900-1978) Kalemegdan

    Ulje na platnu 33x41 cm 1951. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €1100
    Detaljnije
  • Posrebreni poslužavnik

    Dimenzije: 48x38 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije