63. Aukcija slika i antikviteta 27. mart 2022.
Bočice za so i biber
Staklo sa neobaroknom ornamentikom,srebrni poklopci. Visina: 8 cm
Pozlaćeni stalak za zid
Oko 1920. Drvo. Visina: 40 cm.
PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Roze put kroz šumu u desno
Ulje na platnu 40x72 cm 1984. Sign.
N.N. Istočnjačko božanstvo
Bronza Visina: 65 cm
N.N. Bez naziva
Ulje na platnu kaširano na karton 19x18 cm Sign.
N.N. Ruska crkva I
Ulje na kartonu 33x24 cm
N.N. Ruska crkva II
Ulje na kartonu 34x24 cm
N.N. Crkva Sv. Nikole kraj Kuršumlije
Ulje na platnu kaširano na lesonit 45x60 cm
STEVAN NIKŠIĆ LALA (1953-1938) Težak posao
Olovke u boji 17x12 cm 1937. Sign.
STOJAN PAČOV (1934-2015) Motiv iz Makedonije
Ulje na platnu 57x76 cm Sign.
LJUBOMIR NAKIĆ (1901-1961) Livno
Ulje na platnu 60,5x87 cm 1941. Sign.
ILIJA PANDUROVIĆ (1933-2013) Beograd u julu
Ulje na platnu 30x40 cm 2011. Sign. na poleđini
Ogledalo
Drvo, metal, šlifovano staklo. Visina: 74 cm
ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Figure
Ulje na platnu 55,5x40 cm 1964. Sign.
PESCATORE Motiv iz Banata
Ulje na platnu (malo oštećenje) 51x70 cm 1933. Sign.
MIRKO POČUČA (1915-1988) Kiša na Novom Zelandu, Wellington
Akvarel 28x42 cm 1975. Sign.
VASA POMORIŠAC (1893-1961) Arhangel Mihailo
Olovka i akvarel na hartiji 26,5x21,5 cm 1909. Sign.
VASA POMORIŠAC Seča glave kneza Lazara
Olovka 21,5x27,5 cm 1909. Sign. Navedeno pod br. 4 u Monografiji, Lj. Stojanović, Muzej savremene umetnosti, Beograd, 1986/87.
BOŠKO PETROVIĆ (1922-1982) Surduk
Ulje na kartonu 50x69 cm Oko 1960. Sign.
MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Palata Albanija
Ulje na šperu 37x48,5 cm 1940. Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva
Ulje na kartonu 60x40 cm 1975. Sign.
ZORAN PETROVIĆ Mrtva priroda
Ulje na platnu 63x80 cm 1952. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Akt
Grafika u boji E.A. 50x60 cm (68x75 cm) 1986. Sign.
Bareljef Nikole Pašića
Radionica HUGUENIN, Le Locle, Švajcarska. Bronza, 21x14 cm. 1926.