63. Aukcija slika i antikviteta 27. mart 2022.

  • Bočice za so i biber

    Staklo sa neobaroknom ornamentikom,srebrni poklopci. Visina: 8 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Pozlaćeni stalak za zid

    Oko 1920. Drvo. Visina: 40 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Roze put kroz šumu u desno

    Ulje na platnu 40x72 cm 1984. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €850
    Detaljnije
  • N.N. Istočnjačko božanstvo

    Bronza Visina: 65 cm

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €395
    Detaljnije
  • N.N. Bez naziva

    Ulje na platnu kaširano na karton 19x18 cm  Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €130
    Detaljnije
  • N.N. Ruska crkva I

    Ulje na kartonu 33x24 cm

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • N.N. Ruska crkva II

    Ulje na kartonu 34x24 cm

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • N.N. Crkva Sv. Nikole kraj Kuršumlije

    Ulje na platnu kaširano na lesonit 45x60 cm

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • STEVAN NIKŠIĆ LALA (1953-1938) Težak posao

    Olovke u boji 17x12 cm 1937. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €50
    Detaljnije
  • STOJAN PAČOV (1934-2015) Motiv iz Makedonije

    Ulje na platnu 57x76 cm Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €325
    Detaljnije
  • LJUBOMIR NAKIĆ (1901-1961) Livno

    Ulje na platnu 60,5x87 cm 1941. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ILIJA PANDUROVIĆ (1933-2013) Beograd u julu

    Ulje na platnu 30x40 cm 2011. Sign. na poleđini

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Ogledalo

    Drvo, metal, šlifovano staklo. Visina: 74 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Figure

    Ulje na platnu 55,5x40 cm 1964. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • PESCATORE Motiv iz Banata

    Ulje na platnu (malo oštećenje) 51x70 cm 1933. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MIRKO POČUČA (1915-1988) Kiša na Novom Zelandu, Wellington

    Akvarel 28x42 cm 1975. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • VASA POMORIŠAC (1893-1961) Arhangel Mihailo

    Olovka i akvarel na hartiji 26,5x21,5 cm 1909. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • VASA POMORIŠAC Seča glave kneza Lazara

    Olovka 21,5x27,5 cm 1909. Sign. Navedeno pod br. 4 u Monografiji, Lj. Stojanović, Muzej savremene umetnosti, Beograd, 1986/87.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • BOŠKO PETROVIĆ (1922-1982) Surduk

    Ulje na kartonu 50x69 cm Oko 1960. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €1300
    Detaljnije
  • MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950) Palata Albanija

    Ulje na šperu 37x48,5 cm 1940. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva

    Ulje na kartonu 60x40 cm 1975. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €425
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ Mrtva priroda

    Ulje na platnu 63x80 cm 1952. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €850
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Akt

    Grafika u boji E.A. 50x60 cm (68x75 cm) 1986. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €225
    Detaljnije
  • Bareljef Nikole Pašića

    Radionica HUGUENIN, Le Locle, Švajcarska. Bronza, 21x14 cm. 1926.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije