64. Aukcija antikviteta i slika 19. jun 2022.

  • Art Deco staklena vaza

    Češka. Visina: 18 cm (malo ošt.)

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €120
    Detaljnije
  • Lampa

    Porcelan, ručno oslikan. Visina: 60 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €395
    Detaljnije
  • MLADEN SRBINOVIĆ Devojka i kocka

    Ulje na šperploči 54x75 cm 1975. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €2100
    Detaljnije
  • VOJO STANIĆ (1924) Bez naziva

    Grafika A.O. 40x53 cm Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • VOJO STANIĆ Bez naziva

    Grafika A.O. 40x53 cm Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Devojka na divanu

    Akvarel 30x25 cm Oko 1950. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ Mrtva priroda sa ribom

    Tuš na hartiji 28x42 cm Oko 1960. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ Dvorište

    Tempera 30x37 cm Oko 1960. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ Mrtva priroda sa vazom i limunom

    Ulje na platnu 34x26,5 cm Oko 1960.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €1300
    Detaljnije
  • LJUBICA CUCA SOKIĆ Mrtva priroda

    Kombinovana tehnika na kartonu 50x70 cm Oko 1975. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €1000
    Detaljnije
  • ARSENIJE PETROVIČ SOSNOVSKY (1859-1967) Uzburkano more

    Ulje na platnu 67,5x111,5 cm Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €1100
    Detaljnije
  • VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967) Predeo sa rekom

    Akvarel 36x56 cm 1938. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • Figura od slonovače

    Kina. Prva polovina XIX veka (1820-1830). Qing dinastija. Visina: 40 cm.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €1850
    Detaljnije
  • ŠIKULJAK Smederevo sa Dunava

    Ulje na platnu kaširano na karton 27x38 cm Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • ŽIVKO STOJSAVLJEVIĆ (1900-1978) Motiv sa Save

    Ulje na platnu 54x66 cm Oko 1950. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €1300
    Detaljnije
  • SAVA STOJKOV (1925-2014) Zima

    Ulje na platnu 35x40 cm 2006. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • TODOR ŠVRAKIĆ (1882-1931) Manastir

    Akvarel 31x41 cm Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • MILENKO ŠERBAN (1907-1979) Proleće nad Ušćem

    Pastel na hartiji 50x65 cm 1976. Sign. Navedeno pod brojem 657 na str. 184 u Monografiji, Irina Subotić i Nada Šerban, Galerija Matice Srpske, Novi Sad, 1997.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • MILENA ŠOTRA (1909-2003) Cveće

    Ulje na platnu 52x42 cm Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILENA ŠOTRA Herceg Novi

    Ulje na kartonu 47x67 cm Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MILENA ŠOTRA Motiv iz Crne Gore

    Ulje na kartonu 53x44 cm Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MILOŠ ŠOBAJIĆ (1945-2021) U Beogradu

    Ulje, kombinovana tehnika na lesonitu 65x45 cm 2021. Sign. na poleđini

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €1300
    Detaljnije
  • OLIVER TIHI (1943-1995) Cveće

    Ulje na hartiji 60x42 cm Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • Posrebrena kutija

    Oko 1920. Dimenzije:14x9,5x8,5

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €135
    Detaljnije