64. Aukcija antikviteta i slika 19. jun 2022.
Art Deco staklena vaza
Češka. Visina: 18 cm (malo ošt.)
Lampa
Porcelan, ručno oslikan. Visina: 60 cm
MLADEN SRBINOVIĆ Devojka i kocka
Ulje na šperploči 54x75 cm 1975. Sign.
VOJO STANIĆ (1924) Bez naziva
Grafika A.O. 40x53 cm Sign.
VOJO STANIĆ Bez naziva
Grafika A.O. 40x53 cm Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009) Devojka na divanu
Akvarel 30x25 cm Oko 1950. Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ Mrtva priroda sa ribom
Tuš na hartiji 28x42 cm Oko 1960. Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ Dvorište
Tempera 30x37 cm Oko 1960. Sign.
LJUBICA CUCA SOKIĆ Mrtva priroda sa vazom i limunom
Ulje na platnu 34x26,5 cm Oko 1960.
LJUBICA CUCA SOKIĆ Mrtva priroda
Kombinovana tehnika na kartonu 50x70 cm Oko 1975. Sign.
ARSENIJE PETROVIČ SOSNOVSKY (1859-1967) Uzburkano more
Ulje na platnu 67,5x111,5 cm Sign.
VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967) Predeo sa rekom
Akvarel 36x56 cm 1938. Sign.
Figura od slonovače
Kina. Prva polovina XIX veka (1820-1830). Qing dinastija. Visina: 40 cm.
ŠIKULJAK Smederevo sa Dunava
Ulje na platnu kaširano na karton 27x38 cm Sign.
ŽIVKO STOJSAVLJEVIĆ (1900-1978) Motiv sa Save
Ulje na platnu 54x66 cm Oko 1950. Sign.
SAVA STOJKOV (1925-2014) Zima
Ulje na platnu 35x40 cm 2006. Sign.
TODOR ŠVRAKIĆ (1882-1931) Manastir
Akvarel 31x41 cm Sign.
MILENKO ŠERBAN (1907-1979) Proleće nad Ušćem
Pastel na hartiji 50x65 cm 1976. Sign. Navedeno pod brojem 657 na str. 184 u Monografiji, Irina Subotić i Nada Šerban, Galerija Matice Srpske, Novi Sad, 1997.
MILENA ŠOTRA (1909-2003) Cveće
Ulje na platnu 52x42 cm Sign.
MILENA ŠOTRA Herceg Novi
Ulje na kartonu 47x67 cm Sign.
MILENA ŠOTRA Motiv iz Crne Gore
Ulje na kartonu 53x44 cm Sign.
MILOŠ ŠOBAJIĆ (1945-2021) U Beogradu
Ulje, kombinovana tehnika na lesonitu 65x45 cm 2021. Sign. na poleđini
OLIVER TIHI (1943-1995) Cveće
Ulje na hartiji 60x42 cm Sign.
Posrebrena kutija
Oko 1920. Dimenzije:14x9,5x8,5