65. Aukcija antikviteta i slika 30. oktobar 2022.
Porcelanska figura kučeta
Srednja Evropa. Dimenzije: 34x17x17 cm
Ram za sliku
Drvo i slonovača (Intarzija), Magreb. Dimenzije: 49 x 43 cm Unutrašnji otvor: 33 x 26 cm
ZORA PETROVIĆ Portret devojke
Ulje na platnu, 40x30,5 cm. 1922.
ZORA PETROVIĆ Moje učenice
Ulje na platnu, 102x80 cm. 1935. Sign. Reprodukovano pod br. 46. u Katalogu retrospektivne izložbe, Dragoslav Đorđević, MSU, Beograd, 1978.
MOŠA PIJADE (1890-1957) Mrtva priroda
Ulje na platnu, 29x29 cm. 1939. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Tajna večera
Grafika EA 1/10/II, 28x49,5 cm. 1989. Sign.
MIĆA POPOVIĆ Harmonikaš
Grafika AO, 47x34 cm. 1989. Sign.
MIĆA POPOVIĆ Lubenica
Grafike EA, 63x47 cm. Sign.
MIĆA POPOVIĆ Na velikom konju
Flomaster na hartiji, 12,5x14,5 cm. 1955. Sign. Reprodukovano pod br. 176 na str. 244, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ Devojka u narodnjoj nošnji
Flomaster na hartiji, 11,5x7,5 cm. 1956. Sign. Reprodukovano pod br. 230 na str. 248, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ Akt I
Mastilo na hartiji, 14,5x22,5 cm. 1953. Sign. Reprodukovano pod br. 113 na str. 238, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ Akt II
Olovka na hartiji, 30x30 cm. 1969. Sign. Navedeno pod br. 346 na str. 259, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
Stočić za čaj
Koreja, oko 1900. Dimenzije: 71x74x21 cm
DARKO RANKOVIĆ (1942) Predeli velikog bića
Ulje na platnu, 83x70 cm. 1979. Sign.
MIODRAG ROGIĆ (1932-2022) Mrtva priroda
Akril na platnu, 60x81 cm. Sign. na poleđini.
RIMAS RIČIMONAS Ruski pejzaž
Ulje na platnu, 30x40 cm. 1998. Sign.
S. SARAJLIĆ Na obali mora
Ulje na platnu, 70x100 cm. Sign.
VLADIMIR SPASIĆ Remorkeri
Ulje na kartonu, 49x78 cm. 1970. Sign.
TODOR STEVANOVIĆ (1937) Srebrni vodopad
Kombinovana tehnika na lesonitu, 148x43 cm. Sign.
MLADEN SRBINOVIĆ (1925-2009) Prelja i lavirint
Grafika 11/80, 26x34 cm. 1996. Sign.
MLADEN SRBINOVIĆ Golub
Grafika, 19x18 cm. Sign.
BORIVOJE BORA STEVANOVIĆ (1878-1976) Potok
Ulje na platnu kaširano na karton, 44x39 cm. 1940. Sign.
B.S. Predeo sa jablanovima
Akvarel, 14x19 cm. Sign.
Barokno ogledalo
Francuska, XVII vek. Drvo rezbareno i bojeno. Dimenzije: 90x67x3 cm