65. Aukcija antikviteta i slika 30. oktobar 2022.

  • Porcelanska figura kučeta

    Srednja Evropa. Dimenzije: 34x17x17 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • Ram za sliku

    Drvo i slonovača (Intarzija), Magreb. Dimenzije: 49 x 43 cm Unutrašnji otvor: 33 x 26 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ Portret devojke

    Ulje na platnu, 40x30,5 cm. 1922.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €2600
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ Moje učenice

    Ulje na platnu, 102x80 cm. 1935. Sign. Reprodukovano pod br. 46. u Katalogu retrospektivne izložbe, Dragoslav Đorđević, MSU, Beograd, 1978.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €12500
    Detaljnije
  • MOŠA PIJADE (1890-1957) Mrtva priroda

    Ulje na platnu, 29x29 cm. 1939. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €2600
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Tajna večera

    Grafika EA 1/10/II, 28x49,5 cm. 1989. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Harmonikaš

    Grafika AO, 47x34 cm. 1989. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Lubenica

    Grafike EA, 63x47 cm. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Na velikom konju

    Flomaster na hartiji, 12,5x14,5 cm. 1955. Sign. Reprodukovano pod br. 176 na str. 244, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Devojka u narodnjoj nošnji

    Flomaster na hartiji, 11,5x7,5 cm. 1956. Sign. Reprodukovano pod br. 230 na str. 248, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Akt I

    Mastilo na hartiji, 14,5x22,5 cm. 1953. Sign. Reprodukovano pod br. 113 na str. 238, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Akt II

    Olovka na hartiji, 30x30 cm. 1969. Sign. Navedeno pod br. 346 na str. 259, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Stočić za čaj

    Koreja, oko 1900. Dimenzije: 71x74x21 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • DARKO RANKOVIĆ (1942) Predeli velikog bića

    Ulje na platnu, 83x70 cm. 1979. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MIODRAG ROGIĆ (1932-2022) Mrtva priroda

    Akril na platnu, 60x81 cm. Sign. na poleđini.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • RIMAS RIČIMONAS Ruski pejzaž

    Ulje na platnu, 30x40 cm. 1998. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • S. SARAJLIĆ Na obali mora

    Ulje na platnu, 70x100 cm. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • VLADIMIR SPASIĆ Remorkeri

    Ulje na kartonu, 49x78 cm. 1970. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • TODOR STEVANOVIĆ (1937) Srebrni vodopad

    Kombinovana tehnika na lesonitu, 148x43 cm. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • MLADEN SRBINOVIĆ (1925-2009) Prelja i lavirint

    Grafika 11/80, 26x34 cm. 1996. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €130
    Detaljnije
  • MLADEN SRBINOVIĆ Golub

    Grafika, 19x18 cm. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €90
    Detaljnije
  • BORIVOJE BORA STEVANOVIĆ (1878-1976) Potok

    Ulje na platnu kaširano na karton, 44x39 cm. 1940. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €3800
    Detaljnije
  • B.S. Predeo sa jablanovima

    Akvarel, 14x19 cm. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Barokno ogledalo

    Francuska, XVII vek. Drvo rezbareno i bojeno. Dimenzije: 90x67x3 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije