66. Aukcija antikviteta i slika 19. mart 2023.
Vaza
Brušeno kristal staklo. Visina: 21,5 cm
Srebrna ruska kašičica
Carska Rusija, oko 1890. Srebro, pozlata Cloisonne. Žig majstora: GK, Gustav Klingert i žig 84. Dužina: 13 cm
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Slikarev tajanstveni kutak
Ulje na kartonu 25x30 cm 1981. Sign.
MARKO MURAT (1864-1944) Stenovita obala
Ulje na šperu 18x25 cm 1922. Sign.
MILIJA NEŠIĆ (1934) Bez naziva
Ulje na hartiji, kolaž 70x100 cm 1985. Sign.
PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Logor
Ulje na platnu 58,5x70 cm 1987. Sign.
LJUBOMIR DŽONI NAUMOVIĆ (1898-1956) Periferija
Ulje na kartonu 34x50 cm Oko 1940.
VLASTA NIKOLIĆ (1947) Zima u Homolju
Akvarel 26x42 cm 1987. Sign.
STOJAN PAČOV (1934-2015) Pećka patrijaršija
Ulje na šperu 72x105 cm Sign.
JEFTA PERIĆ (1895-1967) Akt
Ulje na platnu 75x65,5 cm Sign.
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Pas
Akvarel, olovka 30x41 cm Sign.
ZORA PETROVIĆ Ženski akt
Ulje na platnu 147x65 cm 1957.
Srebrna ruska kašičica
Carska Rusija, kraj XIX veka. Srebro i Cloisonne. Žigovi: ФЛ, 84, Sveti Đorđe žig Moskve. Dužina: 12 cm
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Studentski trg
Flomaster na hartiji 28x18,5 cm 1988. Sign. Reprodukovano pod br. 104 na str. 203, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ Na obali mora
Mastilo na hartiji 15,5x20 cm 1952. Sign. Reprodukovano pod br. 103 na str. 238, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ Kompozicija II
Flomaster na hartiji 10x12 cm 1956. Sign. Reprodukovano pod br. 221 na str. 248, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ Gradske stepenice - Kalemegdan
Mastilo na hartiji 12x10 cm 1947. Reprodukovano pod br. 37 na str. 233, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ Sedeći ženski akt
Grafika 37/50 II 26x20 cm 1989. Sign.
MIĆA POPOVIĆ Ravnoteža
Grafika u boji EA 70x100 cm 1985. Sign.
MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Vodeni cvet III, Yaddo
Akvarel 60x46 cm 1981. Sign.
Đ. POPOVIĆ Pejzaž
Ulje 22x28 cm 1952. Sign.
PETAR PUTIĆ (1949) Jedrenjak
Ulje na platnu 40x50 cm Sign.
BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) Borba
Grafika u boji 4/10 34x43 cm 1963. Sign.
Srebrna posudica
Rusija, kraj XIX veka. Žigovi: AИ i 84. Dimenzij: 7x5 cm