66. Aukcija antikviteta i slika 19. mart 2023.

  • Vaza

    Brušeno kristal staklo. Visina: 21,5 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €90
    Detaljnije
  • Srebrna ruska kašičica

    Carska Rusija, oko 1890. Srebro, pozlata Cloisonne. Žig majstora: GK, Gustav Klingert i žig 84. Dužina: 13 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILIĆ OD MAČVE (1934-2000) Slikarev tajanstveni kutak

    Ulje na kartonu 25x30 cm 1981. Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €1250
    Detaljnije
  • MARKO MURAT (1864-1944) Stenovita obala

    Ulje na šperu 18x25 cm 1922. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €3900
    Detaljnije
  • MILIJA NEŠIĆ (1934) Bez naziva

    Ulje na hartiji, kolaž 70x100 cm 1985. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • PEĐA NEŠKOVIĆ (1938) Logor

    Ulje na platnu 58,5x70 cm 1987. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €950
    Detaljnije
  • LJUBOMIR DŽONI NAUMOVIĆ (1898-1956) Periferija

    Ulje na kartonu 34x50 cm Oko 1940.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €550
    Detaljnije
  • VLASTA NIKOLIĆ (1947) Zima u Homolju

    Akvarel 26x42 cm 1987. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • STOJAN PAČOV (1934-2015) Pećka patrijaršija

    Ulje na šperu 72x105 cm Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • JEFTA PERIĆ (1895-1967) Akt

    Ulje na platnu 75x65,5 cm Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €2000
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Pas

    Akvarel, olovka 30x41 cm Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ Ženski akt

    Ulje na platnu 147x65 cm 1957.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €6000
    Detaljnije
  • Srebrna ruska kašičica

    Carska Rusija, kraj XIX veka. Srebro i Cloisonne. Žigovi: ФЛ, 84, Sveti Đorđe žig Moskve. Dužina: 12 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Studentski trg

    Flomaster na hartiji 28x18,5 cm 1988. Sign. Reprodukovano pod br. 104 na str. 203, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Na obali mora

    Mastilo na hartiji 15,5x20 cm 1952. Sign. Reprodukovano pod br. 103 na str. 238, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Kompozicija II

    Flomaster na hartiji 10x12 cm 1956. Sign. Reprodukovano pod br. 221 na str. 248, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Gradske stepenice - Kalemegdan

    Mastilo na hartiji 12x10 cm 1947. Reprodukovano pod br. 37 na str. 233, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Sedeći ženski akt

    Grafika 37/50 II 26x20 cm 1989. Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Ravnoteža

    Grafika u boji EA 70x100 cm 1985. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) Vodeni cvet III, Yaddo

    Akvarel 60x46 cm 1981. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €850
    Detaljnije
  • Đ. POPOVIĆ Pejzaž

    Ulje 22x28 cm 1952. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • PETAR PUTIĆ (1949) Jedrenjak

    Ulje na platnu 40x50 cm Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) Borba

    Grafika u boji 4/10 34x43 cm 1963. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Srebrna posudica

    Rusija, kraj XIX veka. Žigovi: AИ i 84. Dimenzij: 7x5 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije