68. Aukcija antikviteta i slika 22. oktobar 2023.

  • Porcelanska figura bizona

    Dimenzije: 30x20 cm.

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Srebrna kutija za cigarete (Silver trompe l'oeil table cigar box)

    Carska Rusija 1896. Žigovi: grada Moskve, 84, majstor BO i kontrolor-a A.A (Anatolij Artsibascev). Težina: 475 gr. Dimenzije: 16,5x4x9 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €2000
    Detaljnije
  • N.N. Vojvođanski motiv

    Ulje na platnu kaširano na karton 18x25 cm

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • N.N. Pejzaž

    Ulje na kartonu 21x27 cm

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €130
    Detaljnije
  • N.N. Gđa Vili Rajd

    Akvarelisani crtež olovkom 53x40 cm 1933.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €265
    Detaljnije
  • N.N. U enterijeru

    Ulje na platnu 22x25 cm Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • N.N. Deca

    Ulje na kartonu 29x34 cm Oko 1930/40.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • N.N. Kosidba

    Ulje na lesonitu 17x23 cm

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €130
    Detaljnije
  • N.N. Kupačice

    Pastel 20x31 cm

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €265
    Detaljnije
  • N.N. Primorski motiv

    Ulje na platnu kaširano na karton 31x42 cm

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €265
    Detaljnije
  • DUŠAN OTAŠEVIĆ (1940) Leonardo Da Vinci autoritratto

    Grafika u boji 16/50 70x50 cm

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • P.O. Oslobodioci

    Tuš na hartiji 29x29 cm

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €265
    Detaljnije
  • DOMENICO INDUNO (1815-1878) Zaljubljeni par

    Ulje na platnu 45,5x35,5 cm Sign. Provinijencija: CASA D'ASTE ARCADIA, Rim, Italija, 18. april 2016.

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €2000
    Detaljnije
  • STOJAN PAČOV (1934-2015) Gradski motiv

    Ulje na kartonu 21x29,5 cm Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • STOJAN PAČOV Mrtva priroda

    Ulje na kartonu 50x70 cm Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • ROMAN PETROVIĆ (1896-1947) Dvorište

    Grafika 44x30 (63x47) cm Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €130
    Detaljnije
  • ROMAN PETROVIĆ Žena sa maramom

    Grafika 62x46 cm Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €130
    Detaljnije
  • BRANKO POPOVIĆ (1882-1944) Portret Koste Marinkovića

    Ulje na platnu 74,5x60 cm Oko 1932. Sign. Reprodukovano i popisano pod br. 46 u monografiji Branko Popović slikar i likovni kritičar, Vladimir Rozić, SANU, Beograd 1996.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €4750
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva

    Kombinovana tehnika 100x70 cm 1962. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • BOŠKO PETROVIĆ (1922-1982) Pejzaž sa Dunava

    Ulje na kartonu 23x28 cm Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • FLORIKA PUJA (1920) Petao

    Ulje na platnu 49x49,5 cm 1969. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Gvozden

    Grafika 75/99 27x20 cm 1990. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ Ženski akt

    34/50/II 18x14 (26x21) cm 1989. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • BERNARDUS VAN SCHENDEL (1649-1709) Vesela družina

    Ulje na dasci 32,5x39 cm Sign. Provinijencija: Sotheby's Amsterdam, Holandija, 8. maj 2001. Zavedeno u RKD - Holandski institut umetnosti pod br. 108/700.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €3900
    Detaljnije