68. Aukcija antikviteta i slika 22. oktobar 2023.
Porcelanska figura bizona
Dimenzije: 30x20 cm.
Srebrna kutija za cigarete (Silver trompe l'oeil table cigar box)
Carska Rusija 1896. Žigovi: grada Moskve, 84, majstor BO i kontrolor-a A.A (Anatolij Artsibascev). Težina: 475 gr. Dimenzije: 16,5x4x9 cm.
N.N. Vojvođanski motiv
Ulje na platnu kaširano na karton 18x25 cm
N.N. Pejzaž
Ulje na kartonu 21x27 cm
N.N. Gđa Vili Rajd
Akvarelisani crtež olovkom 53x40 cm 1933.
N.N. U enterijeru
Ulje na platnu 22x25 cm Sign.
N.N. Deca
Ulje na kartonu 29x34 cm Oko 1930/40.
N.N. Kosidba
Ulje na lesonitu 17x23 cm
N.N. Kupačice
Pastel 20x31 cm
N.N. Primorski motiv
Ulje na platnu kaširano na karton 31x42 cm
DUŠAN OTAŠEVIĆ (1940) Leonardo Da Vinci autoritratto
Grafika u boji 16/50 70x50 cm
P.O. Oslobodioci
Tuš na hartiji 29x29 cm
DOMENICO INDUNO (1815-1878) Zaljubljeni par
Ulje na platnu 45,5x35,5 cm Sign. Provinijencija: CASA D'ASTE ARCADIA, Rim, Italija, 18. april 2016.
STOJAN PAČOV (1934-2015) Gradski motiv
Ulje na kartonu 21x29,5 cm Sign.
STOJAN PAČOV Mrtva priroda
Ulje na kartonu 50x70 cm Sign.
ROMAN PETROVIĆ (1896-1947) Dvorište
Grafika 44x30 (63x47) cm Sign.
ROMAN PETROVIĆ Žena sa maramom
Grafika 62x46 cm Sign.
BRANKO POPOVIĆ (1882-1944) Portret Koste Marinkovića
Ulje na platnu 74,5x60 cm Oko 1932. Sign. Reprodukovano i popisano pod br. 46 u monografiji Branko Popović slikar i likovni kritičar, Vladimir Rozić, SANU, Beograd 1996.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva
Kombinovana tehnika 100x70 cm 1962. Sign.
BOŠKO PETROVIĆ (1922-1982) Pejzaž sa Dunava
Ulje na kartonu 23x28 cm Sign.
FLORIKA PUJA (1920) Petao
Ulje na platnu 49x49,5 cm 1969. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Gvozden
Grafika 75/99 27x20 cm 1990. Sign.
MIĆA POPOVIĆ Ženski akt
34/50/II 18x14 (26x21) cm 1989. Sign.
BERNARDUS VAN SCHENDEL (1649-1709) Vesela družina
Ulje na dasci 32,5x39 cm Sign. Provinijencija: Sotheby's Amsterdam, Holandija, 8. maj 2001. Zavedeno u RKD - Holandski institut umetnosti pod br. 108/700.