69. Aukcija antikviteta i slika 24. mart 2024.
Porcelanska korpica
Mađarska. Herend. Dimenzije: 20x8x15 cm
Srebrno, filigransko kandilo
Visina: 12,5 cm (bez lanca), sa lancem 60 cm.
ALEKSANDAR LUKOVIĆ LUKIJAN (1924-2014) Gladnog nahrani
Bakrorez 7/10, rukom obojeno 30x23 cm Sign.
PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Šimanovci
Olovka 19,5x33 cm Oko 1918.
DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Hilandar
Ulje na platnu 50x60 cm Sign.
DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Hilandar II
Ulje na platnu 50x60 cm Sign.
OLGA MILUNOVIĆ (1913-1993) Cveće
Ulje na platnu 54x37 cm 1940. Sign.
MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Ulov
Tuš na hartiji 12x16 cm Sign.
BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Bez naziva
Grafika u boji 27x24 cm Sign.
EMANUEL MUANOVIĆ (1886-1944) Divizijski general Dragutin Ristić
Ulje na platnu 75x55 cm 1936. Sign.
KONSTANTIN MINČEV TRINGOV (1907-1981) Varoš
Ulje na kartonu 50x70 cm Sign.
MILIJA NEŠIĆ (1934) Bez naziva
Ulje na hartiji 100x70 cm 1984. Sign.
Par japanskih lavova Shishi
Početak XX veka. Bronza. Dimenzije: 10x8,5x10 cm (kom)
Ulje na hartiji, kolaž 70x100 cm 1985. Sign.
ATILA NAGY Branje trske
Ulje na dasci 17x23 cm Sign.
N.N. Devojčica
Ulje na kartonu 30x22 cm
N.N. Svemirski majmun
Ulje na šperu 53x41 cm
N.N. Venecija
Akvarel 27x37 cm
N.N. Famagusta
Akvarel i olovka 34x24 cm 1969.
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Cveće
Ulje na platnu 31x44 cm Oko 1938/1939.
ATANASIJE POPOVIĆ (1885-1948) Ulica u Dubrovniku
Ulje na platnu kaširano na karton 53,5x37,5 cm 1923. Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Aždaja
Kombinovana tehnika 56x49 cm 1957. Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva
Ulje na lesonitu 70x100 cm 1975. Sign.
Kineska Cloisonne zdela
XVII vek. Metal, email, klozone tehnika Dimenzije: 15,5x21,5 cm Zdela je, verovatno, izrađena u radionici za carski dvor i višu klasu s obzirom da su zmajevi predstavljeni sa 5 kandži (prstiju).