69. Aukcija antikviteta i slika 24. mart 2024.

  • Porcelanska korpica

    Mađarska. Herend. Dimenzije: 20x8x15 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Srebrno, filigransko kandilo

    Visina: 12,5 cm (bez lanca), sa lancem 60 cm.

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • ALEKSANDAR LUKOVIĆ LUKIJAN (1924-2014) Gladnog nahrani

    Bakrorez 7/10, rukom obojeno 30x23 cm Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • PETAR MARKOVIĆ (1869-1952) Šimanovci

    Olovka 19,5x33 cm Oko 1918.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Hilandar

    Ulje na platnu 50x60 cm Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • DUŠAN MIKONJIĆ (1940) Hilandar II

    Ulje na platnu 50x60 cm Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • OLGA MILUNOVIĆ (1913-1993) Cveće

    Ulje na platnu 54x37 cm 1940. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • MILO MILUNOVIĆ (1897-1967) Ulov

    Tuš na hartiji 12x16 cm Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Bez naziva

    Grafika u boji 27x24 cm Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • EMANUEL MUANOVIĆ (1886-1944) Divizijski general Dragutin Ristić

    Ulje na platnu 75x55 cm 1936. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €1250
    Detaljnije
  • KONSTANTIN MINČEV TRINGOV (1907-1981) Varoš

    Ulje na kartonu 50x70 cm Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • MILIJA NEŠIĆ (1934) Bez naziva

    Ulje na hartiji 100x70 cm 1984. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €800
    Detaljnije
  • Par japanskih lavova Shishi

    Početak XX veka. Bronza. Dimenzije: 10x8,5x10 cm (kom)

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije

    Ulje na hartiji, kolaž 70x100 cm 1985. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €750
    Detaljnije
  • ATILA NAGY Branje trske

    Ulje na dasci 17x23 cm Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €120
    Detaljnije
  • N.N. Devojčica

    Ulje na kartonu 30x22 cm

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €260
    Detaljnije
  • N.N. Svemirski majmun

    Ulje na šperu 53x41 cm

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €260
    Detaljnije
  • N.N. Venecija

    Akvarel 27x37 cm

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • N.N. Famagusta

    Akvarel i olovka 34x24 cm 1969.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €180
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Cveće

    Ulje na platnu 31x44 cm Oko 1938/1939.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €3900
    Detaljnije
  • ATANASIJE POPOVIĆ (1885-1948) Ulica u Dubrovniku

    Ulje na platnu kaširano na karton 53,5x37,5 cm 1923. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Aždaja

    Kombinovana tehnika 56x49 cm 1957. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bez naziva

    Ulje na lesonitu 70x100 cm 1975. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €1300
    Detaljnije
  • Kineska Cloisonne zdela

    XVII vek. Metal, email, klozone tehnika Dimenzije: 15,5x21,5 cm Zdela je, verovatno, izrađena u radionici za carski dvor i višu klasu s obzirom da su zmajevi predstavljeni sa 5 kandži (prstiju).

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €2000
    Detaljnije