70. Aukcija antikviteta i slika 16. jun 2024.

  • Art Deco činija sa tanjirićima

    Staklo. Dimezije činije: 30x7,5 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Velika lampa u stilu klasicizma

    Mesing, staklo. Visina: 70 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €460
    Detaljnije
  • JOVAN OBIČAN (1918-1987) Don Kihot

    Tempera na hartiji 60x30 cm Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Mrtva priroda

    Ulje na platnu 60x60 cm 1985. Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Bez naziva

    Ulje na svili 60x80 cm 1996. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €1000
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Žena

    Akvarel 35x28 cm Oko 1950. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Portret mlade žene (ošt.)

    Ulje na platnu 45x37 cm Oko 1925/26.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €2000
    Detaljnije
  • MIRKO POČUČA (1915-1988) Udbina, Lika

    Ulje na dasci 22x33 cm 1949. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bela slika

    Ulje na platnu 70x101 cm 1975. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €1400
    Detaljnije
  • LJUBA POPOVIĆ (1934-2016) Bez naziva

    Grafika 1/10 42x31 cm Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) Pejzaž

    Tempera na hartiji 38x35 cm 1959. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Kompozicija II

    Flomaster na hartiji 20x24,5 cm Oko 1960. Sign. na poleđini

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • Art Deco lampa

    Niklovani mesing. Visina 48 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Povrće u činiji

    Grafika A.O. 28,5x38 cm 1978. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Akt II

    Mastilo na hartiji 18x10 cm 1953. Sign. Reprodukovano pod br. 124 na str. 230, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije

    Flomaster na gartiji 24x20,8 cm 1968. Sign. Reprodukovano pod br. 336 na str. 258, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Na Sajmištu

    Flomaster i tuš na hartiji 15,5x17,7 cm 1955. Reprodukovano pod br. 173 na str. 54, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €180
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Akt I

    Mastilo na hartiji 14,5x22,5 cm 1959. Reprodukovano pod br. 113 na str. 238, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Ženski akt

    Ulje na platnu 68x55 cm Sign. Navedeno pod br. 335, na str. 216 u Monografiji, Vjekoslav Ćetković, Akademija umetnosti, Novi Sad, 1989.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €5000
    Detaljnije
  • DŽOJA RATKOVIĆ GAVELA (1941) Trebinje

    Crtež tušem 73x54 cm 1987. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • DŽOJA RATKOVIĆ GAVELA (1941) Pariz

    Akvarel 55x36 cm 1968. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • DŽOJA RATKOVIĆ GAVELA (1941) Sena - Pariz

    Akvarel 55x36 cm 1968. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • SAVO RADULOVIĆ (1911-1991) Sveti Stefan

    Akvarelisana grafika 61x31 cm Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Art Deco lampa

    Staklo, mesing. Visina: 44,5 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije