70. Aukcija antikviteta i slika 16. jun 2024.
Art Deco činija sa tanjirićima
Staklo. Dimezije činije: 30x7,5 cm
Velika lampa u stilu klasicizma
Mesing, staklo. Visina: 70 cm
JOVAN OBIČAN (1918-1987) Don Kihot
Tempera na hartiji 60x30 cm Sign.
ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Mrtva priroda
Ulje na platnu 60x60 cm 1985. Sign.
ZORAN PAVLOVIĆ (1932-2006) Bez naziva
Ulje na svili 60x80 cm 1996. Sign.
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Žena
Akvarel 35x28 cm Oko 1950. Sign.
ZORA PETROVIĆ (1894-1962) Portret mlade žene (ošt.)
Ulje na platnu 45x37 cm Oko 1925/26.
MIRKO POČUČA (1915-1988) Udbina, Lika
Ulje na dasci 22x33 cm 1949. Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Bela slika
Ulje na platnu 70x101 cm 1975. Sign.
LJUBA POPOVIĆ (1934-2016) Bez naziva
Grafika 1/10 42x31 cm Sign.
BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) Pejzaž
Tempera na hartiji 38x35 cm 1959. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Kompozicija II
Flomaster na hartiji 20x24,5 cm Oko 1960. Sign. na poleđini
Art Deco lampa
Niklovani mesing. Visina 48 cm
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Povrće u činiji
Grafika A.O. 28,5x38 cm 1978. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Akt II
Mastilo na hartiji 18x10 cm 1953. Sign. Reprodukovano pod br. 124 na str. 230, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
Flomaster na gartiji 24x20,8 cm 1968. Sign. Reprodukovano pod br. 336 na str. 258, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Na Sajmištu
Flomaster i tuš na hartiji 15,5x17,7 cm 1955. Reprodukovano pod br. 173 na str. 54, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Akt I
Mastilo na hartiji 14,5x22,5 cm 1959. Reprodukovano pod br. 113 na str. 238, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Ženski akt
Ulje na platnu 68x55 cm Sign. Navedeno pod br. 335, na str. 216 u Monografiji, Vjekoslav Ćetković, Akademija umetnosti, Novi Sad, 1989.
DŽOJA RATKOVIĆ GAVELA (1941) Trebinje
Crtež tušem 73x54 cm 1987. Sign.
DŽOJA RATKOVIĆ GAVELA (1941) Pariz
Akvarel 55x36 cm 1968. Sign.
DŽOJA RATKOVIĆ GAVELA (1941) Sena - Pariz
Akvarel 55x36 cm 1968. Sign.
SAVO RADULOVIĆ (1911-1991) Sveti Stefan
Akvarelisana grafika 61x31 cm Sign.
Art Deco lampa
Staklo, mesing. Visina: 44,5 cm