71. Aukcija antikviteta i slika 26. oktobar 2024.
Rene Lalique posuda dizajn školjke
Oko 1930. godine. Art Deco, staklo, signirano. Prečnik: 15,5 cm
Veliki ausec
Oko 1900. godine. Mesing, staklo brušeno. Dimenzije: 15x40x24 cm
MITAR Zalazak sunca
Ulje na platnu kaširano na karton 31x31 cm
N.N. Kula
Tempera na kartonu 40x30 cm
N.S. Pogled na reku
Ulje na platnu kaširano na karton 15x19,5 cm 2024. Sign.
N.N. Kirgistanka
Akvarel 29x21 cm 1910. Sign.
GORAN MITROVIĆ (1968)
Ulje na šperu 45.5x36 cm Sign.
MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ (1912-1988) Ritam u prostoru
Akvarel 34,5x24 cm 1981. Sign.
LEPOSAVA BELA PAVLOVIĆ (1906-2004) Pogled na reku
Ulje na platnu kaširano na šper 40x54,5 cm, 1940. Sign.
MARTIN PALUŠKA (1913-1984) Saonice
Ulje na platnu 30,5x50 cm 1970. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Kuhinja
Grafika u boji 43/99 50x55 cm (63x69) Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Čovek koji kleči
Grafika EA 19x16 cm 1971. Sign.
Velika lampa u stilu klasicizma???
Polirani mesing, staklo. Visina: 76 cm
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Milutin
Grafika u boji 15/60 54x36 (70x50cm) Sign.
LUIGI PREMAZZI (1814-1891) Razmišljanje
Akvarel 9x8 cm 1848. Sign.
JEFTA PERIĆ (1895-1967) Portret devojke
Ulje na platnu 41x32 cm Oko 1950. Sign.
JEFTA PERIĆ (1895-1967) Motiv sa Ohrida
Ulje na platnu 46x38 cm Oko 1950. Sign.
BOŠKO PETROVIĆ (1922-1982) Proleće na Dunavu
Ulje na kartonu 50x70 cm Sign.
MIRKO POČUČA (1915-1988) Udbina
Ulje na kartonu 26x38 cm Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Pratilac
Kolaž 65x48 cm 1987. Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Kula na nebesima
Ulje na platnu 65x92 cm 1992. Sign. Reprodukovano na str. 87 u IZAZOV TRADICIJE - TRIPTIH, Nikola Kusovac, Đorđe Kadijević, Sreto Bošnjak, Radionica duše, Beograd, 2000.
MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) La pensee sauvage - dan i noć
Pastel/olovka 70x50 cm 1972. Sign.
ĐORĐE PRUDNIKOV (1939-2017) Portret devojke
Kombinovana tehnika 50x35 cm 1981. Sign.
Art Deco lampa
Polirani mesing, staklo. Visina: 73 cm