71. Aukcija antikviteta i slika 26. oktobar 2024.

  • Rene Lalique posuda dizajn školjke

    Oko 1930. godine. Art Deco, staklo, signirano. Prečnik: 15,5 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • Veliki ausec

    Oko 1900. godine. Mesing, staklo brušeno. Dimenzije: 15x40x24 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €265
    Detaljnije
  • MITAR Zalazak sunca

    Ulje na platnu kaširano na karton 31x31 cm

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • N.N. Kula

    Tempera na kartonu 40x30 cm

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • N.S. Pogled na reku

    Ulje na platnu kaširano na karton 15x19,5 cm 2024. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • N.N. Kirgistanka

    Akvarel 29x21 cm 1910. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • GORAN MITROVIĆ (1968)

    Ulje na šperu 45.5x36 cm Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ (1912-1988) Ritam u prostoru

    Akvarel 34,5x24 cm 1981. Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €160
    Detaljnije
  • LEPOSAVA BELA PAVLOVIĆ (1906-2004) Pogled na reku

    Ulje na platnu kaširano na šper 40x54,5 cm, 1940. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • MARTIN PALUŠKA (1913-1984) Saonice

    Ulje na platnu 30,5x50 cm 1970. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Kuhinja

    Grafika u boji 43/99 50x55 cm (63x69) Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Čovek koji kleči

    Grafika EA 19x16 cm 1971. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €70
    Detaljnije
  • Velika lampa u stilu klasicizma???

    Polirani mesing, staklo. Visina: 76 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Milutin

    Grafika u boji 15/60 54x36 (70x50cm) Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • LUIGI PREMAZZI (1814-1891) Razmišljanje

    Akvarel 9x8 cm 1848. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €280
    Detaljnije
  • JEFTA PERIĆ (1895-1967) Portret devojke

    Ulje na platnu 41x32 cm Oko 1950. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €1200
    Detaljnije
  • JEFTA PERIĆ (1895-1967) Motiv sa Ohrida

    Ulje na platnu 46x38 cm Oko 1950. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €2500
    Detaljnije
  • BOŠKO PETROVIĆ (1922-1982) Proleće na Dunavu

    Ulje na kartonu 50x70 cm Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €1800
    Detaljnije
  • MIRKO POČUČA (1915-1988) Udbina

    Ulje na kartonu 26x38 cm Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Pratilac

    Kolaž 65x48 cm 1987. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Kula na nebesima

    Ulje na platnu 65x92 cm 1992. Sign. Reprodukovano na str. 87 u IZAZOV TRADICIJE - TRIPTIH, Nikola Kusovac, Đorđe Kadijević, Sreto Bošnjak, Radionica duše, Beograd, 2000.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €1400
    Detaljnije
  • MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014) La pensee sauvage - dan i noć

    Pastel/olovka 70x50 cm 1972. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €900
    Detaljnije
  • ĐORĐE PRUDNIKOV (1939-2017) Portret devojke

    Kombinovana tehnika 50x35 cm 1981. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • Art Deco lampa

    Polirani mesing, staklo. Visina: 73 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €460
    Detaljnije