72. Aukcija antikviteta i slika 22. mart 2025.
Porcelanska činija za kolače
Žig: Tielsch & Company (C. T), Waldenbourgh - Altwasser, Germany (Poland). Dimenzije: 38x10x23 cm
Lampa
Polirani mesing, staklo. Dimenzije: 48x65 cm
N.N. Planinska kuća
Ulje na platnu kaširano na karton, 34x24,5 cm
N.N. Mrtva priroda
Ulje na platnu, 30x40 cm
V.P. Razgovor
Akvarel, 22x16 cm Sign.
STOJAN PAČOV (1934-2015) Mrtva priroda
Ulje na kartonu, 36x31,5 cm Sign.
FLORIKA PUJA (1920-1995) Majka i dete
Ulje na platnu, 53x43 cm 1971. Sign.
STEVA PAVKOV (1952-2009) Sećanje
Ulje na kartonu, 64x50,5 cm Sign.
MIĆA (POPOVIĆ 1923-1996) Ilustracija za knjigu Evo pisma
Olovka na hartiji, 24,5x22,5 cm 1989. Sign. Reprodukovano pod br. 1041 na str. 204, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Akt II
Tuš na hartiji, 18x10 cm 1953. Sign. Reprodukovano pod br. 124 na str. 239, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Art II
Olovka na hartiji, 30x30 cm 1969. Sign. Reprodukovano pod br. 346 na str. 259, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Grožđe
Grafika u boji EA, 58x70 cm 1993. Sign.
Lampa u stilu klasicizma
Polirani mesing. Visina: 64 cm
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Majmunska geometrija
Grafika EA, 67x55,5 cm 1991. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Čajnik
Grafika u boji EA, 47x59 cm 1986. Sign.
MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Bez naziva
Ulje, kombinovana tehnika na platnu, 55x64,5 cm 1970. Sign.
ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Ratnik
Kombinovana tehnika na lesonitu, 100x70 cm 1991. Sign.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Ženski akt
Ulje na platnu, 68x55 cm Sign. Navedeno pod br. 335, na str. 216 u Monografiji, Vjekoslav Ćetković, Akademija umetnosti, Novi Sad, 1989.
IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Vojvođanski predeo
Ulje na platnu, 46x68 cm Oko 1950. Sign.
JEFTA PERIĆ (1895-1967) Varoš
Pastel, 40x28 cm 1953. Sign.
DARKO RANKOVIĆ (1942-2020) Paralelne dimenzije
Ulje na lesonitu, 47x60 cm 2010. Sign.
DARKO RANKOVIĆ (1942-2020) Biće
Ulje na platnu, 85x110 cm 1993. Sign.
DARKO RANKOVIĆ (1942-2020) Oluja
Ulje na lesonitu, 30x38 cm 2008. Sign.
Pozlaćeno ogledalo u Rococo stilu
Šlifovano staklo. Visina: 136 cm.