72. Aukcija antikviteta i slika 22. mart 2025.

  • Porcelanska činija za kolače

    Žig: Tielsch & Company (C. T), Waldenbourgh - Altwasser, Germany (Poland). Dimenzije: 38x10x23 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €75
    Detaljnije
  • Lampa

    Polirani mesing, staklo. Dimenzije: 48x65 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €460
    Detaljnije
  • N.N. Planinska kuća

    Ulje na platnu kaširano na karton, 34x24,5 cm

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • N.N. Mrtva priroda

    Ulje na platnu, 30x40 cm

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • V.P. Razgovor

    Akvarel, 22x16 cm Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • STOJAN PAČOV (1934-2015) Mrtva priroda

    Ulje na kartonu, 36x31,5 cm Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • FLORIKA PUJA (1920-1995) Majka i dete

    Ulje na platnu, 53x43 cm 1971. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • STEVA PAVKOV (1952-2009) Sećanje

    Ulje na kartonu, 64x50,5 cm Sign.

    LOT br: 105

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • MIĆA (POPOVIĆ 1923-1996) Ilustracija za knjigu Evo pisma

    Olovka na hartiji, 24,5x22,5 cm 1989. Sign. Reprodukovano pod br. 1041 na str. 204, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €175
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Akt II

    Tuš na hartiji, 18x10 cm 1953. Sign. Reprodukovano pod br. 124 na str. 239, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Art II

    Olovka na hartiji, 30x30 cm 1969. Sign. Reprodukovano pod br. 346 na str. 259, Katalog Mića Popović, Sreto Bošnjak, Beograd, 1994.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €150
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Grožđe

    Grafika u boji EA, 58x70 cm 1993. Sign.

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • Lampa u stilu klasicizma

    Polirani mesing. Visina: 64 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €600
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Majmunska geometrija

    Grafika EA, 67x55,5 cm 1991. Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €320
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Čajnik

    Grafika u boji EA, 47x59 cm 1986. Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • MIĆA POPOVIĆ (1923-1996) Bez naziva

    Ulje, kombinovana tehnika na platnu, 55x64,5 cm 1970. Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €3500
    Detaljnije
  • ZORAN PETROVIĆ (1921-1996) Ratnik

    Kombinovana tehnika na lesonitu, 100x70 cm 1991. Sign.

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €650
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Ženski akt

    Ulje na platnu, 68x55 cm Sign. Navedeno pod br. 335, na str. 216 u Monografiji, Vjekoslav Ćetković, Akademija umetnosti, Novi Sad, 1989.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €4800
    Detaljnije
  • IVAN RADOVIĆ (1894-1973) Vojvođanski predeo

    Ulje na platnu, 46x68 cm Oko 1950. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €6800
    Detaljnije
  • JEFTA PERIĆ (1895-1967) Varoš

    Pastel, 40x28 cm 1953. Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • DARKO RANKOVIĆ (1942-2020) Paralelne dimenzije

    Ulje na lesonitu, 47x60 cm 2010. Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €300
    Detaljnije
  • DARKO RANKOVIĆ (1942-2020) Biće

    Ulje na platnu, 85x110 cm 1993. Sign.

    LOT br: 118

    Poċetna cena: €450
    Detaljnije
  • DARKO RANKOVIĆ (1942-2020) Oluja

    Ulje na lesonitu, 30x38 cm 2008. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Pozlaćeno ogledalo u Rococo stilu

    Šlifovano staklo. Visina: 136 cm.

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije