73. Aukcija antikviteta i slika 21. jun 2025.

  • Porcelanska kompozicija

    Nemačka, XIX vek. Visina: 24 cm

    LOT br: 1

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Set za vino

    Staklo oslikano emailom. Visina flakona: 28,5 cm Visina čaše: 10 cm

    LOT br: 10

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Pieta

    Grafika 71/100 70x50 cm Sign.

    LOT br: 100

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije
  • BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Koncert

    Grafika 71/101 70x50 cm Sign.

    LOT br: 101

    Poċetna cena: €125
    Detaljnije

    Akvarel 32x47,5 cm 1976. Sign.

    LOT br: 102

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Pejzaž iz okoline Soko banje

    Akvarel 24,5x34,5 cm 1949. Sign.

    LOT br: 103

    Poċetna cena: €90
    Detaljnije
  • DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Portret sina

    Ulje na kartonu 52x39 cm Oko 1960. Sign.

    LOT br: 104

    Poċetna cena: €320
    Detaljnije
  • ZORAN NASTIĆ (1948-2022) Valldehinosa

    Akril na kartonu 28x23 cm 1973. Sign.

    LOT br: 106

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Predeo posle kiše

    Ulje na platnu 70x80 cm 1965. Sign.

    LOT br: 107

    Poċetna cena: €500
    Detaljnije
  • VLASTIMIR VLASTA NIKOLIĆ (1947) Entropija u žutom

    Kombinovana tehnika 46x38 cm 1991. Sign.

    LOT br: 108

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • N.N. Figura bivola

    Bronza 27x19x10 cm

    LOT br: 109

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije
  • Bronzana skulptura bog Brahma

    XIX vek Visina: 15 cm

    LOT br: 11

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • SPOMENKA MITIĆ Krovovi

    Akvarel 28x38 cm Sign.

    LOT br: 110

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije
  • SPOMENKA MITIĆ Most na reci

    Akvarel 28x38 cm Sign.

    LOT br: 111

    Poċetna cena: €65
    Detaljnije
  • N.N. Morski pejzaž

    Ulje na platnu kaširano na karton 46x58 cm Sign.

    LOT br: 112

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • N.N. Barke

    Ulje na platnu kaširano na karton 27x37 cm

    LOT br: 113

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • STOJAN PAČOV (1934-2015) Akt

    Ugalj na platnu 35x27 cm Sign.

    LOT br: 114

    Poċetna cena: €100
    Detaljnije
  • DESA PETROV MORAR (1946) Na bunaru

    Ulje na platnu 48x36 cm 1982. Sign.

    LOT br: 115

    Poċetna cena: €275
    Detaljnije
  • ZORA POPOVIĆ (1902-1989) Motiv sa primorja

    Ulje na platnu 38x64,5 cm Sign.

    LOT br: 116

    Poċetna cena: €490
    Detaljnije
  • N.N. Pod starim drvetom

    Ulje na dasci 39,5x31 cm XIX vek Sign.

    LOT br: 117

    Poċetna cena: €700
    Detaljnije
  • ILIJA PANDUROVIĆ (1933-2013) Predo iz okoline Dolova

    Ulje na platnu 35,5x52,5 cm 1968. Sign.

    LOT br: 119

    Poċetna cena: €250
    Detaljnije
  • Mala bista devojke

    Početak XX veka, Bronza, Emanuel Villanis (1858-1914) Sign. Visina: 13 cm

    LOT br: 12

    Poċetna cena: €350
    Detaljnije
  • SPOMENKA PAVLOVIĆ (1921-1989) Motiv iz Beograda

    Ulje na platnu 38x54,5 cm 1950. Sign.

    LOT br: 120

    Poċetna cena: €400
    Detaljnije
  • DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Isus

    Suva igla 51x13 cm 1987. Sign.

    LOT br: 121

    Poċetna cena: €200
    Detaljnije