73. Aukcija antikviteta i slika 21. jun 2025.
Porcelanska kompozicija
Nemačka, XIX vek. Visina: 24 cm
Set za vino
Staklo oslikano emailom. Visina flakona: 28,5 cm Visina čaše: 10 cm
BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Pieta
Grafika 71/100 70x50 cm Sign.
BRANKO MILJUŠ (1936-2012) Koncert
Grafika 71/101 70x50 cm Sign.
Akvarel 32x47,5 cm 1976. Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Pejzaž iz okoline Soko banje
Akvarel 24,5x34,5 cm 1949. Sign.
DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993) Portret sina
Ulje na kartonu 52x39 cm Oko 1960. Sign.
ZORAN NASTIĆ (1948-2022) Valldehinosa
Akril na kartonu 28x23 cm 1973. Sign.
MILUN MITROVIĆ (1922-2010) Predeo posle kiše
Ulje na platnu 70x80 cm 1965. Sign.
VLASTIMIR VLASTA NIKOLIĆ (1947) Entropija u žutom
Kombinovana tehnika 46x38 cm 1991. Sign.
N.N. Figura bivola
Bronza 27x19x10 cm
Bronzana skulptura bog Brahma
XIX vek Visina: 15 cm
SPOMENKA MITIĆ Krovovi
Akvarel 28x38 cm Sign.
SPOMENKA MITIĆ Most na reci
Akvarel 28x38 cm Sign.
N.N. Morski pejzaž
Ulje na platnu kaširano na karton 46x58 cm Sign.
N.N. Barke
Ulje na platnu kaširano na karton 27x37 cm
STOJAN PAČOV (1934-2015) Akt
Ugalj na platnu 35x27 cm Sign.
DESA PETROV MORAR (1946) Na bunaru
Ulje na platnu 48x36 cm 1982. Sign.
ZORA POPOVIĆ (1902-1989) Motiv sa primorja
Ulje na platnu 38x64,5 cm Sign.
N.N. Pod starim drvetom
Ulje na dasci 39,5x31 cm XIX vek Sign.
ILIJA PANDUROVIĆ (1933-2013) Predo iz okoline Dolova
Ulje na platnu 35,5x52,5 cm 1968. Sign.
Mala bista devojke
Početak XX veka, Bronza, Emanuel Villanis (1858-1914) Sign. Visina: 13 cm
SPOMENKA PAVLOVIĆ (1921-1989) Motiv iz Beograda
Ulje na platnu 38x54,5 cm 1950. Sign.
DIMITRIJE POPOVIĆ (1951) Isus
Suva igla 51x13 cm 1987. Sign.